Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...
 Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale
 Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...
 

Apple se confrunta cu un proces antitrust de către departamentul de justiție al SUA.

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
165 replies to this topic

#163
addryanns

addryanns

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,498
  • Înscris: 31.07.2015
De ce nu se interzic topicurile astea Apple-Android în care inevitabil începe să se arunce cu rahat dintr-o curte în alta?
Nu s-a lămurit lumea nici până acum că, indiferent de procese și directive, cine vrea să folosească o platformă/un terminal poate s-o/să-l folosească la o 🍻 cu altul care folosește altceva?

#164
TrafalgarLaw

TrafalgarLaw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 30.10.2017

 vrajitoruldinoz, on 02 aprilie 2024 - 01:30, said:



Relevanta este ca cel mai mult "simt si sufera" pe topicele astea oameni care nu au, nu doresc, nu vor (zic ei) telefoane Apple, desi vorbim de practici care ar trebui sa ii supere strict pe clientii Apple, ca ei sunt victimele.
Adica acesti cavaleri ai dreptatii din cetatea Androidia ii apara pe bietii isheep de balaurul cel rau, chiar daca nu ei vor.
Trec peste amanuntul ca am demosntrat ca userul mediu apple are coeficient de inteligenta mai mare ca userul mediu de android :D



Nu iau apararea la nimic, doar incerc sa-ti demonstrtez ca asa nasol cum e Apple a creat un OS si ecosistem foarte apreciat de consumatori.
Pe care consumatori ii cam doare la basca de practicile Apple care ii ranesc asa tare pe utilizatorii de Android :)

Vezi ca tu vorbești doar pentru tine însuți. Dacă începi cu "noi fanii Apple" vorbești precum un om plătit de Apple, care deține acțiuni la Apple, sau ca un model AI antrenat pentru a zice de bine despre Apple.

Numărul de oameni care au iphone și chiar se uita la lansările Apple este în realitate extrem de mic.

Vezi ca ce face Apple de obicei fac și alții, pentru a arata omului de rand ce fel de companie de succes sunt. Nu înseamnă sub nicio forma ca produsele pe care le oferă sunt și cele mai bune. Din nou, după cum am zis, banii care se dau către influencerii tech sunt destul de mulți.

#165
vrajitoruldinoz

vrajitoruldinoz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,857
  • Înscris: 21.06.2016
Cred ca stai cam prost cu cititul ca eu n-am scris nimic din ce bangui tu acolo :D

#166
TrafalgarLaw

TrafalgarLaw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 30.10.2017

 vrajitoruldinoz, on 03 aprilie 2024 - 03:01, said:

Cred ca stai cam prost cu cititul ca eu n-am scris nimic din ce bangui tu acolo :D

Citește, ca dacă nu...

Astea sunt trenduri bine cunoscute în industrie.

Edited by TrafalgarLaw, 03 April 2024 - 09:53.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate