Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

alternativa pentru artelac night gel

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
themis

themis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 21.04.2011
De ceva timp pare ca exista o problema cu aprovizionarea cu artelac night gel, nu stiu daca se mai fabrica sau nu sau de ce nu ajunge in Romania, cert e ca e imposibil de gasit la acest moment (online sau in farmaciile din Brasov). Am intrebat in farmacii daca exista ceva similar - gel oftalmologic pentru noapte - dar nu am primit vreun raspuns. Stiu ca Xailin mai avea ceva pentru noapte, dar unde am intrebat eu, in Brasov, nu au. Stiti de alte produse, similare, care pot fi gasite in Romania? Online - eu folosesc dr max si farmacia tei, exista alternative mai bune?
Multumesc pentru ajutor

#2
der25

der25

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,478
  • Înscris: 01.12.2017
Nu te uita doar la farmacii.
Incearca si la cei care vand lentile de contact. Tot online.

#3
themis

themis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 21.04.2011
Multumesc de sugestie, cred ca am fost prea prinsa de obiceiurile mele - drmax si farmacia tei. Vad ca exista disponibilitati online pe alte site-uri, probabil toti fac ca mine, cautam in locurile celebre si neglijam furnizorii mai mici. O sa citesc un pic care sunt conditiile la cei la care apare disponibil, vad ceva minifarm (nu am auzit pana acum de ei) si la alphega (nici de la ei nu am luat niciodata). Am vazut si ceva de la cei cu lentile de contact - ca asa am inceput cautarea - dar preturile sunt de-a dreptul nesimtite, aproape dublu fata de pretul la care luam in mod normal

#4
bogdan_o

bogdan_o

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,199
  • Înscris: 05.04.2005
Salut

Soacra mea (ochi unic, cataracta operata, sindrom de ochi uscat - sindrom Sjogren) foloseste Vitapos. In afara il gasesti ca Hylo Night. Nici asta nu s-a mai gasit o perioada la sfarsitul anului trecut, a trebuit sa iau din Olanda.

Verifica cu oftalmologul tau daca este o alternativa. Soacra il foloseste de 5 ani.

Edited by bogdan_o, 20 February 2024 - 19:14.


#5
dev2000

dev2000

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 196
  • Înscris: 27.09.2016
Au la HelpNet (online): https://www.helpnet....el-oftalmic-10g

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate