Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 

Crypto.com login

  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
Uite ca am gasit si mesajul sms de luna trecuta... sms-ul/codul pentru logare in aplicatie pe noul dispozitiv (luna trecuta am trecut aplicatia pe noul telefon)

Attached Files



#20
sicilianul1

sicilianul1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 31.08.2011
Salutare , și eu am această problemă tot de sâmbătă !!! În tot timpul ăsta am instalat și dezinstalat aplicația , am verificat actualizările  și la aplicație și la IOS , am contactat suportul prin chat-ul aplicației și pe mail , i-am contactat pe cei de la Orange ( eu sunt pe abonament cu 3 numere la ei de peste 3 ani ) iar aceștia mi-au spus ca nu am nicio restricție și nu figurez pe niciun blacklist !!! În seara asta mi-au răspuns din nou cei de la Crypto.com și mi-au promis ca se caută soluții  și vor scoate un nou update cât de curând !!! La momentul apariției problemei , sâmbătă , aplicația avea versiunea 3.180.2 și de atunci a-a mai actualizat de două ori , azi dimineață am instala versiunea 3.180.4 dar , tot nu funcționează , aștept SMS-ul în zadar dar NU vine nimic !!!

#21
girigan84

girigan84

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 12.12.2020
Salut

IOS 17.2.1
si
Android 10

Pe ambele telefoane am incercat (am mutat sim-ul si email-ul unde sa primesc link-ul) rezultatul e acelasi >> nu primesc sms-ul


Update, 22.02.2024, ora 00:22.
Am mai incercat inca o data inainte sa ma culc si ….a mers.
Sper sa mearga si la voi!!!

Edited by Dany_Darke, 22 February 2024 - 03:55.


#22
sicilianul1

sicilianul1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 31.08.2011
Într-adevăr , și la mine funcționează !!! Am încercat la ora 4,40 si totul este OK , ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat !
Ne-au pus nervii pe bigudiuri cretinii ăștia de la crypto.com  😄

#23
girigan84

girigan84

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 12.12.2020
Salut. Dupa insistente in fiecare zi de sambata pana joi si schimb a vreo 7 consultanti care ma tot amanau, azi am primit sms-ul si am reusit sa intru in cont. Precizez ca sunt pe yoxo (portat de vre-un an din orange) nu am reusit cu nici o modalitate proprie de a rezolva (ios, android…erc), probabil ei m-au deblocat in serverele lor. Acum sunt pe ios 17.2.1 cu iphone 15 pro max. Adineauri tocmai se schimbase alta persoana in chat si m-a intrebat care e adresa mea de email, dar cand sa intru din nou in aplicatie sa ii raspund in chat, tocmai ce am primit si sms-ul. Imi pierdusem speranta, credeam ca e o cauza pierduta si o modalitate de a lua banii userilor, dar probabil au ajuns mai greu la mine si s-a rezolvat. Insistati in chat ca se rezolva.

#24
mytzulyka

mytzulyka

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 13.01.2008
Am reusit sa primesc si eu mesajul cu codul de verificare in aceasta dimineata cand am intrat in aplicatie. Nu mi-a venit sa cred :)) Au fost ceva probleme la ei cu siguranta de ne-am trezit atatia fara acces.

#25
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
Au trimis SMS de la acelasi numar scurt?
Tin minte ca o alta platforma/aplicatie a schimbat numarul scurt (compania care oferea astfel de servicii) dupa o problema similara...

#26
Stefan143763

Stefan143763

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 20.02.2024

View Postrz, on 22 februarie 2024 - 11:04, said:

Au trimis SMS de la acelasi numar scurt?

Da, problema a fost la ei, dar nici cu tehnicu’ de la yoxo nu ma laud prea mult….

Asa e cand ai 5k+ in cont si ai servicii de 9 lei/luna…

#27
mytzulyka

mytzulyka

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 13.01.2008
Da. 1795 in cazul meu. Am mai primit de la ei si de la Curve de pe numarul asta. Am gresit in postul celalalt. Am mai primit mesaje text de mentenanta in octombrie 2023. Dar probabil nu le-am bagat in seama. Ultimul cod de verificare prin sms a venit in schimb in decembrie 2022. De atunci doar autentificare cu passcode/touchid.

#28
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
Ok, ms... am vazut ca si Blackcatcard foloseste acelasi numar, cel putin luna trecuta era pe acelasi nr.

#29
muppetz

muppetz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 10.05.2008
Intre 2009 la lansarea bitcoin mi-am facut cont pe site . Odata cu noul cont am primit 5 bitcoin gratuit si am primit o cheie de securitate  ...dupa atatia ani si inlocuirea mai multor PC-uri , pe atunci stocarea se facea pe diskette am pierdut desigur totul , nu mai am nici o informatie despre ...
Se mai poate face ceva pentru recuperarea lor ?

#30
dan210

dan210

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,259
  • Înscris: 24.06.2006
crypto.com cam dau cu mucii-n fasole in ultimul timp, de multe ori am probleme cand vreau sa pun bani in card, pur si simplu nu apare cardul

Edited by dan210, 17 March 2024 - 11:35.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate