Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Apartament pe litoralul bulgaresc

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
OOKY13

OOKY13

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 26.01.2024

View Postthe_lion_king, on 21 februarie 2024 - 23:55, said:

De curiozitate, ce suprafață are acest apartament, cate camere și la ce preț este?
Sunt mai multe apartamente in zona, suprafetele intre 70-80 mp iar preturile cuprinse intre 1000 si 1250 euro/mp in functie de cum arata inauntru si cum e vederea directa la mare.
Evident ca depinde si de vanzator si de cum isi apreciaza proprietatea, mie mi-a placut cel mai mult unul de 75 mp 84000 euro si lasat imediat la 82000 euro cand am zis ca imi place dar mai am de vizitat.

#20
acvaristul

acvaristul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,540
  • Înscris: 27.09.2006
In opinia mea, e o idee nefericita sa iti alegi "casa" si "locul" in functie de parerile unor necunoscuti. Tu nu stii ce gusturi au ei, iar ei nu stiu ce gusturi ai tu. Alege o zona "potential dezirabila" (in functie de preferintele tale), du-te si inchiriaza ceva... incearca sa locuiesti acolo, efectiv, timp de cateva luni de zile. Vei descoperi "bunele & relele" locului.

PS: Ti-am vazut si topicul cu Kavala. Nu te lua dupa ce zice unul si altul... du-te si vezi cu ochii tai.

#21
OOKY13

OOKY13

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 26.01.2024
Kavala a ramas, alegerea am facut-o orientandu-ma in principal dupa job. Litoralul bulgaresc il cunosc si imi place, ideea era sa aflu si parerile celor care poate au stat mai mult decat mine prin zona prima preferinta fiind Pomorie, urma sa cumpar acolo daca nu surveneau vanzarea apartamentului si mutarea jobului din Romania si Bulgaria in Grecia.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate