Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Dezbatere intre cei mai mari influenceri ai lumii

* - - - - 9 votes
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#37
loren2

loren2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 550
  • Înscris: 08.11.2023

View Postdtd234, on 11 decembrie 2023 - 12:56, said:

Observati ca nu a participat nici o femeie la dezbatere
Femeile inca odata au dovedit ca sunt supuse celor ce afiseaza putere si nu ies din rand.

International nu cred ca exista vreo femeie care sa fi indraznit sa fie vocala impotriva sistemului la un nivel la care sistemul sa puna tunurile pe ea. E de inteles, arunca baietii o geanta LV catre ele si le-au cumparat tacerea si supunerea.
National cred ca Sosoaca e singura femeie marcanta care mereu vorbeste contra narativei si contra careia s-au pus tunurile sistemului pe ea, femeia care nu poate fi cumparata cu genti LV ca pentru ea sunt lipsite de valoare. National mai sunt si altele care mai indraznesc sa vorbeasca contra, dar care nu sunt la fel de vocale si nici la fel de atacate de "main stream" pentru ca nu au aceeasi expunere ca Sosoaca.

#38
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,617
  • Înscris: 12.06.2010
Fara Becali si Mitica Dragomir nu se concretizeaza nimic.

#39
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,611
  • Înscris: 15.06.2007

View Postdtd234, on 11 decembrie 2023 - 12:56, said:

Pentru cine nu stie a fost organizata o sedinta cu cei mai mari 3 influentari
Elon musk, Fratii Tate si Alex Jons

Au discutat despre copii,globalism,depopulare

De alex jones acuma am pomenit in premiera. Nu stiu cine e si de ce m-ar interesa. Fratij tate sunt niste  ipocriti, evazionisti si misogini, despre Muk nici n-are rost sa mai vorbim..

View PostAdm, on 11 decembrie 2023 - 13:10, said:

Lipseste doar Trump si Apocalipsa e gata.
si carlson tucker si dan diaconescu.

#40
johndoes

johndoes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 02.04.2009

View Postloren2, on 11 decembrie 2023 - 17:16, said:

National cred ca Sosoaca e singura femeie marcanta care mereu vorbeste contra narativei
Marcantă prin ce? Silueta? Vorbește contra narativei? Are vreo narativă în afară de exhibiție nevrotică a răului? Țața aceea lipsită de bun simț și cu o singură dorință, de a opri orice progres, eventual scuze rusiei. Vor rămâne sterili pe 3 generații...

#41
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,611
  • Înscris: 15.06.2007

View PostBursul, on 11 decembrie 2023 - 13:26, said:

Musk e influenţăr, daca trage un partz, pietele fac valuri. De ceilalti nu stiu ce sa zic ...

Si ce concluzii au tras?
ca youtube plateste slab la video de creaturi..

View PostGlCA_Contras, on 11 decembrie 2023 - 14:05, said:

Da Putin de ce a lipsit?
si pacat ca a lipsit Kim jon pix

#42
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,302
  • Înscris: 13.01.2011

View PostAlexEn, on 11 decembrie 2023 - 12:57, said:

Ce este un influentar?
Eventual un...






... dezinformator?!  😂

#43
red46

red46

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,558
  • Înscris: 06.03.2016

View Postloren2, on 11 decembrie 2023 - 17:16, said:

Femeile inca odata au dovedit ca sunt supuse celor ce afiseaza putere si nu ies din rand.

International nu cred ca exista vreo femeie care sa fi indraznit sa fie vocala impotriva sistemului la un nivel la care sistemul sa puna tunurile pe ea. E de inteles, arunca baietii o geanta LV catre ele si le-au cumparat tacerea si supunerea.
National cred ca Sosoaca e singura femeie marcanta care mereu vorbeste contra narativei si contra careia s-au pus tunurile sistemului pe ea, femeia care nu poate fi cumparata cu genti LV ca pentru ea sunt lipsite de valoare. National mai sunt si altele care mai indraznesc sa vorbeasca contra, dar care nu sunt la fel de vocale si nici la fel de atacate de "main stream" pentru ca nu au aceeasi expunere ca Sosoaca.
Tu esti baiatul ala Loren de pe youtube care face video-uri despre cum sa agati femei? Posted Image

#44
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,730
  • Înscris: 10.11.2013

View Postloren2, on 11 decembrie 2023 - 17:16, said:

Femeile inca odata au dovedit ca sunt supuse celor ce afiseaza putere si nu ies din rand.

International nu cred ca exista vreo femeie care sa fi indraznit sa fie vocala impotriva sistemului la un nivel la care sistemul sa puna tunurile pe ea. E de inteles, arunca baietii o geanta LV catre ele si le-au cumparat tacerea si supunerea.
National cred ca Sosoaca e singura femeie marcanta care mereu vorbeste contra narativei si contra careia s-au pus tunurile sistemului pe ea, femeia care nu poate fi cumparata cu genti LV ca pentru ea sunt lipsite de valoare. National mai sunt si altele care mai indraznesc sa vorbeasca contra, dar care nu sunt la fel de vocale si nici la fel de atacate de "main stream" pentru ca nu au aceeasi expunere ca Sosoaca.
Sunt femei care vorbesc contra sistemului, femei foarte destepte si greu de doborat in dezbateri de catre ciudatele they/them si cucksii care le aplauda, gen Candace Owens, Megyn Kelly, Morgan Zegers (desi ultima e foarta axata pe crestinism, dar femeia poate dezbate si isi poate sustine punctele de vedere).
Sosoaca e doar un porc mistret care latra ca sa isi castige locul caldut din parlament. Nu cu mult timp in urma radea de pupatorii de moaste si pupa in dos sistemul de forta al SRI numit DNA, a dat-o la intors cand i-a aruncat Simion un os si a vazut ca e rost de o cariera in politica. Mai repede as vota cu firea decat cu sosoaca, pana nici cu dancila nu imi era atat de rusine de cat imi este cand vad mistreata in haine populare facand pe patrioata si fluierand a paguba.

Edited by n-amname, 11 December 2023 - 19:46.


#45
dtd234

dtd234

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,062
  • Înscris: 29.03.2021
Pai alea 3 de care zici arata bine pe cand Sosoaca e grasa deci e clar ca criteriul tau de selectie e subiectiv si nu are treaba cu ce scot pe gura,poate are treaba cu ce le intra in gura.
Eu nu urmaresc sosoaca dar asa din auzite pare ca le zice bine, anti-vaccin, anti-coporatii straine, pro romani etc. Ce nu iti convine? A fost vaccinul teapa? a fost. Pana si doctorul ala yutubist care era pro vaccin pe vreamea covid s-a intors 180 si acum documenteaza toata ziua tot felul de efecte adverse dar nu il mai baga nimeni in seama. Nu e bine ca romanii sa aiba afaceri mici si multe in loc de cateva corporatii care paraziteaza Romania?

#46
gogosaru100

gogosaru100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,476
  • Înscris: 06.08.2015
este un eveniment mondial, ma imbrac in costum doar ca sa ma uit la acest video.
in afara de elon musk, care sa zicem ca e ceva de capul lui "sa zicem" restul sunt petarde

#47
KiloW

KiloW

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,221
  • Înscris: 08.01.2021
Dacă Musk se lasă băgat în aceeași oala cu aia doi degeaba are iq-ul cât casa și e multimiliardar.

#48
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,730
  • Înscris: 10.11.2013

View Postdtd234, on 11 decembrie 2023 - 20:05, said:

Pai alea 3 de care zici arata bine pe cand Sosoaca e grasa deci e clar ca criteriul tau de selectie e subiectiv si nu are treaba cu ce scot pe gura,poate are treaba cu ce le intra in gura.
Eu nu urmaresc sosoaca dar asa din auzite pare ca le zice bine, anti-vaccin, anti-coporatii straine, pro romani etc. Ce nu iti convine? A fost vaccinul teapa? a fost. Pana si doctorul ala yutubist care era pro vaccin pe vreamea covid s-a intors 180 si acum documenteaza toata ziua tot felul de efecte adverse dar nu il mai baga nimeni in seama. Nu e bine ca romanii sa aiba afaceri mici si multe in loc de cateva corporatii care paraziteaza Romania?
Lol, Megyn de exemplu are vreo 53 de ani, 5 ani peste mistret, dar diferenta la fizic arata ca kelly poate sa aiba o autodisclina care sa o ajute sa isi pastreze o silueta si o figura placuta desi are o varsta, pe cand soso nu e capabila de acea autodisciplina. Ori daca tu ca om nu esti capabil sa iti masori portia de ceafa de porc si cartofi prajiti pe care o ingurgitezi, cine dracului te crezi sa ai tupeul de a conduce pe altcineva. Asa ca nu le-am ales pe alea drept exemplu ca arata bine, sunt influencers care arata mult peste alea 3 dar sunt proaste de bubuie, n-am ce sa ascult la ele.

Asta e una la mana. Doi la mana, vezi ca o iei putin pe langa: 99% din ce a sustinut sosoaca cu vaccinurile nu s-a adeverit, inclusiv prostia cu "ramai steril pe 3 generatii". Vaccin pe care gurile rele spun ca si l-a facut, de altfel(desi ea neaga si o arde cu profilul fals de facebook, profil fals invocat si cand a fost prins cu punctul urmator).
Pro romani..cand? Cand face misto si rade de aia care pupa moaste sau cand se da bine pe langa ei pentru niste voturi? Si ce face ea exact impotriva corporatiilor straine si impotriva caror corporatii? Si dragnea voia sa impoziteze corporatiile, bancile si firmele care exploateaza resurse in Romania, asta inseamna ca si dragnea era patriot?
Ce nu imi convine la ea? E ca si cum ar trebui sa explic ce nu-mi convine la ciolacu, iohannis sau nicusor dan, faptul ca sunt niste mincinosi incapabili care se dau si ei cu curentul din grupul lor de sustinatori.
Sosoaca e exact genul de om care urmareste in ce directie merge turma si mai apoi se rostogoleste, ca de alergat mistretul nu poate sa alerge, se rostogoleste in fruntea turmei si guitza: urmati-ma pe mine, va conduc eu.

Edited by n-amname, 11 December 2023 - 20:31.


#49
red46

red46

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,558
  • Înscris: 06.03.2016

View Postgogosaru100, on 11 decembrie 2023 - 20:11, said:

este un eveniment mondial, ma imbrac in costum doar ca sa ma uit la acest video.
in afara de elon musk, care sa zicem ca e ceva de capul lui "sa zicem" restul sunt petarde
De cand a inceput sa vorbeasca singurel, fara echipa de PR, s-a cam dat de gol. Sau poate e planului lui sa prinda la "prostime", ca de acolo vin banii.

Edited by red46, 11 December 2023 - 20:32.


#50
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,398
  • Înscris: 06.02.2008

View Postdtd234, on 11 decembrie 2023 - 20:05, said:


Eu nu urmaresc sosoaca dar asa din auzite pare ca le zice bine, anti-vaccin, anti-coporatii straine, pro romani etc. Ce nu iti convine? A fost vaccinul teapa? a fost. Pana si doctorul ala yutubist care era pro vaccin pe vreamea covid s-a intors 180 si acum documenteaza toata ziua tot felul de efecte adverse dar nu il mai baga nimeni in seama. Nu e bine ca romanii sa aiba afaceri mici si multe in loc de cateva corporatii care paraziteaza Romania?

Gata, ne-am lămurit, say no more..

Edited by caiuscorneliu, 11 December 2023 - 20:51.


#51
Matrix40

Matrix40

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,179
  • Înscris: 20.08.2022
Astia sunt marii influenceri ai lumii ? 😂

#52
red46

red46

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,558
  • Înscris: 06.03.2016

View Postdtd234, on 11 decembrie 2023 - 20:05, said:

Pai alea 3 de care zici arata bine pe cand Sosoaca e grasa deci e clar ca criteriul tau de selectie e subiectiv si nu are treaba cu ce scot pe gura,poate are treaba cu ce le intra in gura.
Eu nu urmaresc sosoaca dar asa din auzite pare ca le zice bine, anti-vaccin, anti-coporatii straine, pro romani etc. Ce nu iti convine? A fost vaccinul teapa? a fost. Pana si doctorul ala yutubist care era pro vaccin pe vreamea covid s-a intors 180 si acum documenteaza toata ziua tot felul de efecte adverse dar nu il mai baga nimeni in seama. Nu e bine ca romanii sa aiba afaceri mici si multe in loc de cateva corporatii care paraziteaza Romania?
Vezi ca febletea ta s-a vaccinat, cu mai multe doze chiar. Dar da, le zice bine.

#53
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008

View Postlucianburjuiul, on 11 decembrie 2023 - 17:18, said:

Fara Becali si Mitica Dragomir nu se concretizeaza nimic.

Moderator: Horia Ivanovici (care să râdă la fiecare inepție spusă de Becali).

View Postred46, on 11 decembrie 2023 - 21:04, said:

Vezi ca febletea ta s-a vaccinat, cu mai multe doze chiar. Dar da, le zice bine.

Ai tu vreo dovadă că doamna senator Diana Iovanovici-Șoșoacă s-a vaccinat? /s

Și eu cred că s-a vaccinat, sau are un sistem imunitar bun. Asta la cât a umblat fără mască, pardon, botniță, nu scăpa de COVID. Și ea, chiar este influencer și face mult rău, mult rău. Poate chiar mai mult rău decât ăștia care promovează păcănele. Ea vrea să vadă țara asta distrusă complet, probabil are comision la finalizarea tranzacției.

#54
johndoes

johndoes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 02.04.2009
Stai, mai trebuie Mircea Dinescu să facă o tocăniță în direct. Mâncată de șoșoacă direct din ceaunul mare

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate