Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...
 Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...
 COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune
 Roka Residence Doamna Ghica

Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.
 

Irinel Columbeanu - Unde e averea lui?

* * * - - 7 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
338 răspunsuri în acest subiect

#91
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 28.328
  • Înscris: 05.06.2002

View PostIocan, on 19 octombrie 2023 - 20:35, said:

De băgat la cap, cît investim în urmași!!
chestia e ca i-a lasat o suma de bani neinsotita de o educatie financiara si se pare ca nici de alt tip.

#92
BlueKing-69

BlueKing-69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.756
  • Înscris: 26.08.2008

View PostIocan, on 19 octombrie 2023 - 20:35, said:

... este un exemplu de cum se ratează o oportunitate creată de prima generație. Și asta numai pentru că a doua generație este educată dampulea de către prima. În concluzie, opinia mea este că tacsu a fost un luzăr, care și-a transmis acestă calitate lu' fii-su, care doar a executat testamentul.
De băgat la cap, cît investim în urmași!!

Exact!
Se pierd banii respectivi pentru ca nu sunt bani din afaceri preluate / initiate si crescute de generatia zero!
Generatia zero in acest caz a fost un tatal securist care... ce cultura, ce valori putea sa lase tinerelului? Al batran a facut cumva bani si nu a stiut ce sa faca cu ei altceva altcumva decat sa ii lase pe mana irinelului sa ii toace. Case closed!

Lasati familia asta, ganditi-va si la altii cam cu acelasi parcurs: Roman de exemplu imi vine acum in minte

#93
Iocan

Iocan

    Tefelist, fan Kövesi

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.795
  • Înscris: 02.06.2006
Cu Roman se poate scrie un roman.

#94
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 28.252
  • Înscris: 22.11.2009
Voi va dati seama cat de nesimtiti pot fi unii parveniti? Daca astuia nu-i este rusina sa apara sa cerseasca peste tot, desi are o pensie de 2000 lei.
Traieste nene, cu banii aia, fiindca altora le ajung si nu te tavali in kkt, sa te vada o tara intreaga sa rada si tiganii din Strehaia de tine.
Iar cu pretentiile fata de Monica, sa-si aduca Columbeanu aminte cand i-a luat ultimul leu din cont la divort, de mizer ce era (si este).

Editat de Cr1spy, 19 octombrie 2023 - 21:33.


#95
Alltrack

Alltrack

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 4.737
  • Înscris: 01.08.2020

View Postadisz, on 19 octombrie 2023 - 19:44, said:

Io cred ca individul a fost o beizadea, cu un IQ limitat drastic, frustrat datorita fizicului insignifiant, doritor de atentie, nebagat in seama de nimeni la modul serios, care a existat efectiv fix pana la moartea lu' Columbeanu al batran.
In rest, un nimeni in drum, o eroare a naturii, care la un moment dat facea furori printre cretinii si idiotii aidoma lui.
Din pacate, acest gen de oameni au ajuns sa fie exemple de urmat. Rezultatul? Romania este pana in gat in cacat. Si numaratoarea continua.
Eu cred ca ala a avut noroc de la nastere , pana norocul s-a terminat ! In mod majoritar l-am dispretuit , dar cateodata macar asa putin l-am invidiat pentru ce isi permite...atat !
Niciodata nu l-am invidiat pentru femeile din viata lui , toate cu ''mega-kilometraj la bord'' , la femei sunt egoist...nu imi place sa impart cu nimeni sau cu cati mai putini .
As fi preferat numai top modele , nu prostituate !

Acum inteleg ca e ''topic de dat cu pietre'' ! Mie nu imi pare rau de situatia lui , de fapt viata lui se echilibreaza...vede si partea nasoala a ei .

Intrebare pentru toti ''aruncatorii cu pietre'' ! Daca aveati banii lui ce faceati ? Si nu tine aia ca sa aveti mintea de acum , viata voastra...si lipsurile din trecut ! Strict in locul lui !
Cunosc ''un milion'' de beizadele si numar pe degete copiii seriosi !

Editat de Alltrack, 19 octombrie 2023 - 21:40.


#96
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 30.866
  • Înscris: 01.11.2005

View Post_Freya_, on 19 octombrie 2023 - 16:45, said:

Voi ce ziceti?
Io zic ca asta e mafiotul vietii tale :P

Editat de tehnics, 19 octombrie 2023 - 21:48.


#97
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 28.328
  • Înscris: 05.06.2002

View PostCr1spy, on 19 octombrie 2023 - 21:33, said:

Columbeanu aminte cand i-a luat ultimul leu din cont la divort, de mizer ce era (si este).
le lua cadourile tipelor de care se despartea, la modul ca una dintre foste recunoscuse o rochie purtata de cea in functie ca-i fusese daruita ei si luata cand s-a despartit de el…

#98
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 27.906
  • Înscris: 28.11.2006
Balalau Irinel, baiatu' mamii,
Ti-a mancat c*rvele banii
Of of, mai mai!Posted Image Posted Image

Editat de pufonel, 19 octombrie 2023 - 21:58.


#99
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 28.252
  • Înscris: 22.11.2009

View PostFane, on 19 octombrie 2023 - 21:53, said:


le lua cadourile tipelor de care se despartea, la modul ca una dintre foste recunoscuse o rochie purtata de cea in functie ca-i fusese daruita ei si luata cand s-a despartit de el…
Stiu. Si rochii de-ale Monicai, nu a lasat-o sa plece cu ele. Si acum ar vrea bani de la ea.

Editat de Cr1spy, 19 octombrie 2023 - 22:02.


#100
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 16.303
  • Înscris: 23.02.2017

View PostCr1spy, on 19 octombrie 2023 - 21:33, said:

Iar cu pretentiile fata de Monica, sa-si aduca Columbeanu aminte cand i-a luat ultimul leu din cont la divort, de mizer ce era (si este).
deci trebuia sa ii mai dea, pe langa cat a dat ei, si la toata familia ei, sora-sa etc, si dupa divort? de ce?

#101
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.655
  • Înscris: 16.03.2007

View PostFane, on 19 octombrie 2023 - 21:53, said:


a trimis racketii dupa blanche si i-a luat blanurile si mercedesu slk pentru ca aia avea alt cordaci care-o ardea pe la radauti, cu iri statea cracitā doar pentru bistari.

plm, sunt singurul care a citit cele 3 volume scoase de irinelu? tineretu asta.. sta toata ziua pe netflix in loc sa citeasca carti.

Editat de laffin, 19 octombrie 2023 - 22:04.


#102
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.462
  • Înscris: 28.10.2018
Cel mai tare a fost cand l-a intrebat Fitza cu Adita: "Daca ati mai avea 150 de milioane, ati mai face inca 150 de milioane?"

La care scapatatu': "Eu cred ca da" ( https://youtu.be/1zR...3SG33ptX1&t=658 )

Deci cum ar veni, dati-i careva 150 de milioane omului, ca va produce inca 150 de milioane peste.

interview aici: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1zRBCZJbgrE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#103
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 28.252
  • Înscris: 22.11.2009

View Postlaffin, on 19 octombrie 2023 - 22:04, said:



a trimis racketii dupa blanche si i-a luat blanurile si mercedesu slk pentru ca aia avea alt cordaci care-o ardea pe la radauti, cu iri statea cracitā doar pentru bistari.

plm, sunt singurul care a citit cele 3 volume scoase de irinelu? tineretu asta.. sta toata ziua pe netflix in loc sa citeasca carti.
:lol:
Prea tare...

#104
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 28.328
  • Înscris: 05.06.2002

View Postlaffin, on 19 octombrie 2023 - 22:04, said:



a trimis racketii dupa blanche si i-a luat blanurile si mercedesu slk pentru ca aia avea alt cordaci care-o ardea pe la radauti, cu iri statea cracitā doar pentru bistari.

plm, sunt singurul care a citit cele 3 volume scoase de irinelu? tineretu asta.. sta toata ziua pe netflix in loc sa citeasca carti.
ii renovase o casa unde asta voia sa-si faca salon de infrumusetare si firma trimisa pt electrice a montat si aparatura de supraveghere, asa a prins-o. iar la casa care o renovase a luat pana si prizele din pereti (probabil contineau aparatura de supraveghere scumpa :) ).

scuze ca nu sunt asa cult ca tine… :P

#105
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 28.252
  • Înscris: 22.11.2009

View Postunbrutus, on 19 octombrie 2023 - 22:03, said:


deci trebuia sa ii mai dea, pe langa cat a dat ei, si la toata familia ei, sora-sa etc, si dupa divort? de ce?
Maica-sii cred ca i-a dat bani sa o tina pe fie-sa langa el, sa nu fuga. S-a vazut si pe inregistrari ce si cum...
Si care toata familia, taica-sau era betiv si soru-sa  ceva si ea pe acolo...
Nu sa-i mai dea bani. Banii ei, hainele ei le-a luat.

I-auzi le supraveghea si ilegal. Ce noroc a avut omu' ca nu s-a observat.

Editat de Cr1spy, 19 octombrie 2023 - 22:43.


#106
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 28.328
  • Înscris: 05.06.2002
probabil ca in momentul in care tipa s-a prins cum a aflat dovezile erau deja plecate…

#107
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 28.252
  • Înscris: 22.11.2009
Eh, da, ca se si intampla ceva daca avea dovezi. :rolleyes:

#108
Jimbo91

Jimbo91

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 332
  • Înscris: 22.06.2023

View Postabac, on 19 octombrie 2023 - 22:26, said:

Cel mai tare a fost cand l-a intrebat Fitza cu Adita: "Daca ati mai avea 150 de milioane, ati mai face inca 150 de milioane?"

La care scapatatu': "Eu cred ca da" ( https://youtu.be/1zR...3SG33ptX1&t=658 )

Deci cum ar veni, dati-i careva 150 de milioane omului, ca va produce inca 150 de milioane peste.

interview aici: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1zRBCZJbgrE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Isi batea joc de el...cam deplasat Fita cu Adita asta.

Apropo, e emisiune pe tv, sau doar pe youtube ? Pare o productie prea buna pentru youtube.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate