Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

mobilier toxic pentru pasari?

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
spraytag

spraytag

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 07.02.2018

View Postspraytag, on 19 septembrie 2023 - 18:16, said:

Si eu am zero toleranta pentru cei care vorbesc singuri in loc sa se adreseze direct celor care creeaza topicuri.

View Postspraytag, on 19 septembrie 2023 - 18:16, said:

Si eu am zero toleranta pentru cei care vorbesc singuri in loc sa se adreseze direct celor care creeaza topicuri.
N-ai vorbit, ai scris ... Cu atat mai grav.
Si eu am zero toleranta fata de cei care nu inteleg un text la prima vedere, nefiind in stare sa realizeze care a fost cronologia evenimentelor.

Edited by spraytag, 19 September 2023 - 18:26.


#20
spraytag

spraytag

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 07.02.2018

View Postspraytag, on 19 septembrie 2023 - 18:22, said:

N-ai vorbit, ai scris ... Cu atat mai grav.
Si eu am zero toleranta fata de cei care nu inteleg un text la prima vedere, nefiind in stare sa realizeze care a fost cronologia evenimentelor.

View Postspraytag, on 19 septembrie 2023 - 18:22, said:

N-ai vorbit, ai scris ... Cu atat mai grav.
Si eu am zero toleranta fata de cei care nu inteleg un text la prima vedere, nefiind in stare sa realizeze care a fost cronologia evenimentelor.

Edited by spraytag, 19 September 2023 - 18:43.


#21
haltija

haltija

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 20.03.2023
Pai cronologia a fost cam asa :perusul a inceput sa roada dulapul despre care ai cautat pe net ca este toxic.Si asta s a intamplat timp de cateva zile.Apoi in ultima zi de viata ( ultimile ore) a inceput sa se izbeasca de pereti.Si tu nu ai facut nimic ca sa l salvezi deoarece era ora 23 .Asta este grav .Si inchei aici .Dar sa nu crezi ca am sa incetez sa spun adevarul pt ca nu ti convine tie ori lui x ori lui y.

#22
spraytag

spraytag

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 07.02.2018

View Posthaltija, on 19 septembrie 2023 - 18:21, said:

In primul rand ca nu am vorbit ci am scris.Si postul acela scris indirect a fost pur sarcasm vis a vi de atitudinea ta fata de perus.
Grav este ca habar n-ai ce e ala sarcasm,copile!  Tu poti citi textul de 100000 de ori si tot nu il intelegi din punct de vedere cronologic.

Edited by spraytag, 19 September 2023 - 18:54.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate