Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Internship-partea nespusã

* * * * - 1 votes
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,073
  • Înscris: 30.07.2006

 astf123, on 20 august 2023 - 19:33, said:

Salut,maine in jurul orei 14 00 am un interviu la o corporatie pentru un internship.
Vreau si eu sa stiu ,cum imi dau seama din timpul interviului daca a decurs bine sau nu.
Ce semne poate da un angajator in timpul unui interviu pentru o pozitie de internship,astfe incat sa stiu ca totul a decurs bine.
Mentionez ca este un interviu tehnic de 30 min.
Va multumesc anticipat si astept raspunsuri de la cei seniori si de ce nu daca sunt printre dumneavoastra si angajatori.

In afara de partea tehnica vor sa vada daca poti lucra intr-un colectiv, daca te poti integra, daca esti o persoana placuta,etc
Probabil o sa te puna sa descrii o situatie dificila pe care ai rezolvat-o sau sa iti imaginezi una "cum ar fi sa bla bla""
Skill-urile se educa, atitudinea si caracterul nu.
Daca esti genul de Gica Contra , indiferent cat de bun ai fi tehnic, nu esti omul lor.
Poti lucra ca free-lancer, dar nu intr-o echipa.

Edited by Moinesti72, 21 August 2023 - 12:10.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate