Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

iPhone vs Samsung ultimele modele 2023-2024

- - - - -
  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#109
Mo_su

Mo_su

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 13.02.2024
Fiecare sistem are avantaje si dezavantaje insa dupa ce treci de o varsta sau ai o anumita pozitie profesionala nu mai stai sa te chinui cu device-uri care iti ingreuneaza existenta si vrei obiecte le care sa te bazezi chiar daca vin cu unele limitari din punctul unora de vedere!
Cel mai tare din punctul meu de vedere inca este Blackberry care poate fi folosit cel putin 80% din potential , nu mai merge whatsappu si facebooku pe el si asta e cumva primordial pentru unii.
La 10 ani de la lansare inca nu exista pe piata sistem de operare care sa faca ce facea BBOs, OTA control al telefonului de pe pc/laptop , cu windows 🤣🤣, instalare de aplicatii dintr-un magazin de aplicatii al altui OS, Android in cazul BB.
Ce am apreciat la Android a fost trecator, azi nu ma mai conving aceleasi atuuri si prefer un sistem stabil ,inchis fara batai de cap. Evident nici la iOs nu fac update-uri si nu am nici buguri inutile .
Imi place la iOs feelingul general fiindca apreciez cum simti un device in mana in principal si secundar ce poate face .
Cam asta ar fi diferenta ca feelingul general este mai placut !


#110
xew

xew

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,569
  • Înscris: 30.12.2007
Pai asta e ideea, fiecare isi alege ce OS doreste dupa preferintele personale, dupa banii disponibili pentru cheltuit si dupa ce ii place personal fiecaruia, nu dupa unu si altu, anonimi, troli, adica neica nimeni necunoscuti care nu stiu altceva decit sa sa calce in rahat si sa vomite aiurea ca cine nu e cu el/ei e isheep, e caca, e de ris, spalare de/pe creier, e caz de puscarie, bla, bla.  Pe banii mei si pentru preferintele mele iau ce doresc, iar daca nu suntem pe aceeasi lungime de unda incepem cu basini d-astea, isheep, spalati pe creier, etc? Hmm, jet. Cind ma sponsorizezi tu că, calu de dar nu se cauta la dinti e altceva, dar in cazul asta jeeet cu bolta.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate