Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

Este cineva de aici rezervist voluntar militar?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
Mihalciuc

Mihalciuc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 30.08.2019
Buna ziua! Daca este cineva de aici care a servit ca rezervist voluntar miliar sau a fost, as avea nevoie de anumite detalii, de care as fi recunoscator daca le-as primi. Am vazut ca anual se scot posturi pentru ofiteri de diferite specializari, eu am terminat electronica si telecomunicatii, deci ma gandesc ca m-as incadra la arma transmisiuni. Intrebarile mele ar fi:
  1.Cum este viata ca militar rezervist voluntar militar?(cat este perioada concreta de instructie, pe internet nu vad o data exacta, ci este scris " perioada de pregătire a rezerviștilor voluntari este de 3 săptămâni", asta inseamna ca perioada de instruire de inceput este de 3 saptamani, sau dupa ce ai trecut de ea?)
   2.Sunteti multumiti de alegerea facuta?  
   3.A fost destul de greu de trecut examenul medical, psihologic si sportiv? Cum vi s-a parut?
Stiu ca pot sa pun aceste intrebari si centrului militar, dar as dori sa aflu de la persoanele care au trecut prin selectie.

#2
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Poate gasesti ceva interesant pe aici: https://www.mapn.ro/...-anul-2023_html

#3
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Cam cate topicuri deschizi?

https://forum.softpe...luntar-in-mapn/

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate