Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Unde e motorina mai ieftina in Balcani ?

* - - - - 8 votes
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
DannyHuwe

DannyHuwe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,577
  • Înscris: 30.03.2023

View Postldpe, on 11 iulie 2023 - 06:52, said:

Eu mai bine as cauta cele mai bune benzinari nu cea mai ieftina motorina .
...
Am alimentat in Austria , facut plinul si dupa vreo 15 km am oprit intr-o parcare sa ma uit la masina sa vad daca e a mea , nu-mi venea sa cred cum poate merge cu benzina adevarata - la noi cred ca avem cel mai slab calitativ combustibil , in Ungaria iar e foarte calitativ , pana nu testezi nu-ti vine a crede .
Ai alt soft la logan, ti-l facuse cineva de la Cluj Napoca, de pe forumul monomarca. Ti-l ajustase in mers dupa cerintele tale.
Nu compara mere cu pere, ca nu mai ai softul original de fabrica.
Ce merge bine la tine pe 1.6 mpi nu poti baga mana in foc ca merge la altul cu masina lasata de fabrica,nemodificata.

#20
alexandersch

alexandersch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 19.09.2020
Ok, si ce benzinarii sunt bune in tarile mai sus mentionate ? Ca sa nu vorbim asa degeaba

#21
AdrianHH

AdrianHH

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,389
  • Înscris: 23.04.2007

View Postraducut123, on 10 iulie 2023 - 18:53, said:

Sau pleaca de acasa cu baxul de apa sau bere....
Daca te lasa masina in camp la 40 grade la soare, fara umbra in jur, cu familionul dupa tine si ore bune de civilizatie, o sa pomenesti baxul ala de apa. Nu o crezi pana nu o patesti.
De asemenea, recomand si https://bg.fuelo.net/ , e un site destul de bun(il folosesc de mult timp, a mai dat rateuri dar per total e util).

Edited by AdrianHH, 11 July 2023 - 23:08.


#22
cristiany

cristiany

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,873
  • Înscris: 16.04.2007

View PostAdrianHH, on 11 iulie 2023 - 23:07, said:

De asemenea, recomand si https://bg.fuelo.net/ , e un site destul de bun(il folosesc de mult timp, a mai dat rateuri dar per total e util).
Este fix siteul pe care l-am recomandat pe prima pagina, doar ca difera indicativul tarii. Posted Image

#23
florinellll

florinellll

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,076
  • Înscris: 02.09.2009
Off topic
Pret GPL Bulgaria 2,2lei/L

#24
DannyHuwe

DannyHuwe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,577
  • Înscris: 30.03.2023

View Postalexandersch, on 11 iulie 2023 - 14:17, said:

Ok, si ce benzinarii sunt bune in tarile mai sus mentionate ? Ca sa nu vorbim asa degeaba
Ai mai fost in concediu in alte tari? De la ce benzinarii ai alimentat motorina :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate