Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Acces la Neversea 2023

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
BobaFett

BobaFett

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 27.11.2004
Salut,

Imi spune cineva ca in 2023 accesul la Neversea se va face la un mod mult mai relaxat decat in anii trecuti, in sensul ca legitimiatiile de intrare/tickete/inviatiile nu se mai dau pe baza de CNP, si ca poti sa cumperi 1000 de bilete apoi sa le dai cui vrei tu. Inteleg ca nu te va controla nimeni la intrare daca datele de pe legitimiatiile de intrare/tickete/inviatii corespunde cu cele din actul de identitate.

Este adevarat?

Pe siteul lor nu gasesc nimic referitor la 2023, ci doar la 2022, 2021 etc.

#2
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,495
  • Înscris: 20.02.2008
Dupa ce mizerie si teapa a fost la SAGA... urez bafta celor care cumpara bilete la asa ceva.

#3
Rainwish

Rainwish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,168
  • Înscris: 18.06.2009

 ioppo, on 30 iunie 2023 - 10:19, said:

Dupa ce mizerie si teapa a fost la SAGA... urez bafta celor care cumpara bilete la asa ceva.

Neversea apartine de Untold si nu au dat tepe cu artisti care de fapt nu vin. Multi si-au luat bilete pentru Lil Nas X care nu a mai venit sub pretextul unei imbolnaviri ca a doua zi sa cante fara probleme la cel mai mare festival din Anglia.

#4
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,526
  • Înscris: 17.04.2006
Adica se intra pe cod QR?
Pot cumpara un bilet de acces, un PDF si il pot vinde de 50 de ori pe OLX? :D

#5
cristobob

cristobob

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,498
  • Înscris: 06.01.2014

 Rainwish, on 30 iunie 2023 - 10:41, said:


Neversea apartine de Untold si nu au dat tepe cu artisti care de fapt nu vin. Multi si-au luat bilete pentru Lil Nas X care nu a mai venit sub pretextul unei imbolnaviri ca a doua zi sa cante fara probleme la cel mai mare festival din Anglia.
Ce sa se inteleleaga din cele 2 afirmatii ?

#6
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Eu am inteles, Nasu' s-a dat bolnav si nu a venit a SAGA.

#7
cristobob

cristobob

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,498
  • Înscris: 06.01.2014
Aha, am inteles.Credeam ca nu a venit , candva, la untold. (stiu ca pare ciudat, fiind chiar din cluuj, dar nu ma intere chestiile astea)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate