Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono
 Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3
 Pompa bazin gradina

Nici pescarii nu mai sunt ce-au f...

Arici in curte

Telefoane achizitionate de pe OLX
 Incalzire pardoseala slim (renova...

Probleme echitatie amatori

Scurgere chiuveta -> teava co...

Trigger Warning (2024)
 

Farul Constanta - Sheriff Tiraspol (Preliminarii UCL)

* - - - - 1 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
42 răspunsuri în acest subiect

Sondaj: Farul Constanta - Sheriff Tiraspol (Preliminarii UCL) (28 membri au votat)

Ce pronostic dati pentru acest meci?

  1. castiga Farul (12 voturi [42.86%] - Vezi)

    Procentaj al voturilor: 42.86%

  2. egalitate (2 voturi [7.14%] - Vezi)

    Procentaj al voturilor: 7.14%

  3. castiga Sheriff (14 voturi [50.00%] - Vezi)

    Procentaj al voturilor: 50.00%

Votează Vizitatorii nu pot vota

#37
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.094
  • Înscris: 24.02.2011
Ce penibil e Hagi ca antrenor. Zero barat. Nu degeaba a fost demis din toate cluburile pe unde a antrenat. Halal

#38
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.688
  • Înscris: 03.07.2019
A castigat Cupa Turciei, din cate stiu.

#39
Giigel01

Giigel01

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 139
  • Înscris: 27.03.2021

View Postbettrik, on 18 iulie 2023 - 21:39, said:

E mai usor sa castigi un campionat romanesc prin blaturi decat sa te califici intr-o infruntare cu campioana Moldovei.
Esti campionul printre slabi,aceasta este valoarea campionatului nostru

#40
DannyHuwe

DannyHuwe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.577
  • Înscris: 30.03.2023

View Postlost_in_a_dream, on 18 iulie 2023 - 19:52, said:

Sheriff Tiraspol - Farul Constanta: 1-0 (rezultat la pauza)
Sper intr-un miracol, dar e greu. Moldovenii chiar joaca fotbal. "Marinarii" doar au incercat sa apere rezultatul din tur.
cine a castigat meciul acesta?
n-am urmarit, as vrea sa stiu :)

#41
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.976
  • Înscris: 13.07.2011
Daca dai un search pe net, afli ca Tiraspol a castigat cu 3-0 si ne dovedeste inca odata ca suntem pur si simplu praf la fotbal in momentul actual.

#42
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.688
  • Înscris: 03.07.2019
Asa este. 3-0.
Cam aici ne situam. :)

#43
lupini

lupini

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 23.398
  • Înscris: 29.12.2006
(Viitorul) Farul Constanţa, o echipă formată dintr-o adunătură de practicanţi de fotbal fără nicio valoare. E o echipă construită de Hagi "bătrânul" exclusiv pentru a-şi promova plodul, pe Ianis, care şi el e fără valoare fotbalistică. Dacă tatăl nu-i construia această echipă, fiul nu era băgat în seamă de nimeni şi probabil juca în România prin diviziile a 3-a, a 4-a sau a cincea.

Acum că a reuşit să-l trimită cumva prin Scoţia, (Viitorul)-Farul a rămas doar ca o entitate-jucărie a lui Hagi Senior, care a adoptat titlul de "Academie". Posted Image O "academie" care nu dă nicio valoare continentală. Şi asta s-a văzut în meciul cu campioana...Moldovei ! Posted Image

Am văzut câteva comentarii cum că (Viitorul) Farul Constanţa nu a trecut de primul tur din cauză că România are campionat slab. Aşa e, însă...Moldova are campionat mai puternic ?! [ https://yoursmiles.org/msmile/wonder/m1813.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] Nu, nu are campionat mai puternic ci doar echipa campioană a ei are jucători mai buni decât echipa campioană a României.


Mă gândesc cu groază la următorul meci al "Viitorului"-Farul din preliminariile Conference League, dorindu-mi ca...totuşi, să nu facă de ruşine în ultimul hal Campionatul românesc, aşa cum a făcut în precedenta câştigare de titlu din 2017.

"Muncă, muncă şi iar muncă"...vorba lui Hagi "ăl bătârn". În acelaşi timp mă gândesc şi la vorbele aspre ale lui Gheorghe Popescu la adresa lui Edward Iordănescu, după meciul României cu Elveţia. Ar fi fost potrivite acum pentru Hagi..."antrenorul".

Editat de lupini, 26 iulie 2023 - 00:14.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate