Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 

Glaf din PVC sau aluminiu?

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
akeem

akeem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,951
  • Înscris: 17.10.2003
Eu am de aluminiu la ambele apartamente (cel din Buc și asta unde stau cu chirie). Nu-mi mai aduc aminte cum e la Buc (am aproape 5 ani de când am plecat) dar asta de aici ma deranjează ca dracu când ploua (noroc ca m-am obișnuit sa folosesc doape de urechi pentru orice situație când vreau sa dorm și e zgomot). La casa de la taranoaia am pus tot aluminiu cu indicații precise sa fie umplut cu spuma sub ele. Soția a fost we trecut și zice ca flambează. Azi dim m-am gândit tot drumul pana la muncă cum as putea sa umplu cu spuma acum când polistirenul a fost deja pus. Ma gândesc sa dau niște gauri sub ele și sa bag cu țevusca spuma pe acolo. Se astupa apoi cu decorativa.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate