Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Femeile absorb ADN-ul barbatilor?

  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#91
d3rb

d3rb

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 14.01.2023
Totusi, nu s-a gandit nimeni ca tatal copilului poate cere pensie alimentara de la toti fostii?
Adica el creste copiii altora asa... pe gratis?

#92
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
S-a vrut a fi un subiect distractiv, dar l-ati mentinut pe o linie serioasa.

#93
Atreides

Atreides

    Duke, Padishah Emperor, Kwisatz Haderach, Mahdi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,370
  • Înscris: 28.07.2008
Din categoria"eu si sora mea am facut sex si am ramas insarcinate in acelasi timp cu acelasi barbat, acum vom naște același copil? "


De la chatgpt citire, sa luam aminteeee!


Salut, acesta este Bing. Pot să te ajut cu informații despre lichidul seminal. Lichidul seminal este un fluid organic care poate să conțină spermatozoizi și care este secretat de gonade și alte organe sexuale ale unor masculi sau hermafrodiți și pot fertiliza ovulele femelelor1. Lichidul seminal are unele proprietăți benefice pentru organism, cum ar fi reglarea somnului, protejarea ADN-ului din spermă și nutrirea pielii2. Cu toate acestea, lichidul seminal nu poate ajunge în creierul femeii prin contact sexual sau oral. Creierul este protejat de o barieră numită bariera hemato-encefalică, care împiedică pătrunderea substanțelor străine în sistemul nervos central3. Singura modalitate prin care lichidul seminal ar putea ajunge în creierul femeii ar fi printr-o leziune sau o infecție care ar afecta integritatea barierei hemato-encefalice, dar acest lucru ar fi foarte rar și periculos. Deci, răspunsul la întrebarea ta este nu, lichidul seminal nu poate ajunge în creierul femeii în mod normal.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate