Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Rabbit Hole (2023 - ...)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,451
  • Înscris: 02.09.2016
Rabbit Hole este un viitor serial american de televiziune (thriller/spionaj) creat de John Requa și Glenn Ficarra pentru Paramount+.
Serialul îl are in rolul principal pe Kiefer Sutherland, un agent privat de spionaj acuzat de crimă. Serialul va avea premiera pe 26 martie 2023, opt episoade.

Pa moment am crezut ca revine Jack Bauer?! si nebunia, aventura de la inceputul lui martie 2002, aventura continuata pe durata a 8 sezoane, 195 episoade, sezonul opt cu ultimul episod pe 6 iunie 2010 ... pare ca nu este Jack! insa stimabilul Kiefer Sutherland/Jhon Weier revine in actiune. Nimic nu este ceea ce pare atunci când John Weir, un maestru al înșelăciunii în lumea spionajului corporativ, este acuzat de crimă de forțe puternice cu capacitatea de a influența și controla ...

Asa: spionajul corporativ și comercial reprezintă, în esență, un alt termen pentru spionajul industrial ...  spionajul corporativ se refera la colectarea de informatii, legal sau ilegal de la angajati și companii, fara stirea sau acordul lor.

Lui Kiefer Sutherland i se alătură o distribuție cu Charles Dance, Meta Golding, Enid Graham, Jason Butler Harner, Rob Yang și Walt Klink.
Sutherland este si producator executiv impreuna  cu duo-ul de scriitori și regizori din This is Us de la NBC, John Requa și Glenn Ficarra, împreună cu Charlie Gogolak, Suzan Bymel de la Designated Survivor și Hunt Baldwin.
Rabbit Hole se lansează pe 26 martie cu două episoade ...

Rabbit Hole | No One is Safe | Paramount+
09.02.2023

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/BU64FoE-09c?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

RABBIT HOLE Official Trailer (2023) Paramount Plus
23.02.2023

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/iwFeleB6LkY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
orlandobarbulescu

orlandobarbulescu

    Craiova

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,342
  • Înscris: 26.02.2008
Ideea din spatele „24” este exceptională: 1 oră pe episod, 24 ore/zi-24 episoade/sezon. Super.
Mi-a plăcur si rolul lui Kiefer, smerit din pricina unui trecut „șifonat” reușește să se impună mereu chiar în fața președinților.
Mi-a părut rău că au întrerupt Designated Survivor după 3 sezoane. Un serial cu o intrigă la fel de ingenios construită stricat definitiv din sezonul 3 când a fost preluat de netfix când au introdus homosexuali si profanități serialul scăzând rapid in sondaje.
Pentru acest serial poate paramount e altfel.

Mulțumim pt informare

Edited by orlandobarbulescu, 28 February 2023 - 19:49.


#3
Atreides

Atreides

    Duke, Padishah Emperor, Kwisatz Haderach, Mahdi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,361
  • Înscris: 28.07.2008
I-auzi, netflix profanitati si homosexuali
In mod traditional, niciun topic pe aria filme fara huo la gay
continuatz

#4
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 15.11.2005
Pai asta e adevarul, asta face netflics, ia ceva care are succes și îl umple de trompete propagandiste, nu neaparat gay… pc, sjw, woooooooooke, trans, binari, NON-binari, fluizi, incels, multi-amoroso, sa mai continui?
Sa văzut și rezultatul, direct anulat…
Din nefericire nu e singurul serial “preluat” in genul asta.
Stai ca acum vine și nenea ăla cu aplicatorul de etichete…

Edited by Mondeo, 03 March 2023 - 09:36.


#5
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,860
  • Înscris: 25.01.2002
am vazut azi primele 2 episoade. excelent! mai vreau!

cu atitea intoarceri de situatie, uneori e si greu sa-l intelegi, cred ca merita o revedere pe indelete!

#6
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,929
  • Înscris: 12.03.2010
Nope, ăștia au făcut subiect de serial ce fac ei, ca metoda, cu telespectatorii: ei cred ca daca pun mai multe personaje sa ridice mingi la fileu si osanale personajului principal se cheamă character development. In serialul asta, cred ei ca o sa cred eu ca jucătorii de pe bursa își iau informațiile si deciziile investiționale după un zvon si o știre văzute intr-un bar.

Atîta am apucat sa vad, păcat de Kiefer Sutherland, îmbătrânește ca Harrison Ford (are inclusiv felul lui de a expira zgomotos pe nas). Oricum cred ca stiu si încotro se îndreaptă, da peste alții mai manipulatori decit el, creșteri de miza pina la cer, poate salvează si Pamintul de speculatori.

#7
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,860
  • Înscris: 25.01.2002
tu crezi ce vrei, insa nu uita ca e un serial, nu real-life tv. care serial are o premisa. care poate sa-ti placa, sau nu. iar daca nu-ti place, nu te uiti...

e asa de simplu...

mie-mi place ce am vazut pina acum. si o sa ma uit in continuare.

#8
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,929
  • Înscris: 12.03.2010
Si ce, ti-sm spus eu sa nu te uiți? Am zis de ce nu mă uit EU, pentru ca așa e politicos: "Ba, poți sa ma înjuri, dar macar spune-mi de ce".

#9
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,860
  • Înscris: 25.01.2002
da, mai, @hellmarvel. si eu am "alergie" la multe filme/seriale actuale. dar inteleg ca e (doar) un film si o las asa, nu ma leg de toate chitibusurile.
la urma-urmei, fiecare film/serial are inadvertente de care te-ai putea lega. si uneori, chiar nu merita.
prefer sa ma uit la ceva vizionabil, iar serialul asta e mult peste ce se produce acum. asa ca ma voi bucura de el, atita vreme cit imi place.
amu' nu te enerva, ca n-am dat cu parul (cred).

#10
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,942
  • Înscris: 18.10.2007
Mie imi pare foarte slab, nu stiu daca se vrea comedie, drama, spionaj?

#11
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 15.11.2005
Am ajuns pe la episodul 6, e foarte ok, amuzant, intrigant, dinamic, tot felul de capcane, chiar ok, un old school...
Charles Dance face un rol de zile mari, are o carisma unica, foarte tare. Kiefer e ok, chiar ok.
Bine, da greu la wokisti, acest manelisti undecover, ca nu se regasesc ei pe acolo sau prea putin, de aici si spumele de rigoare, ignorati, ei se zvarcolesc acolo in lumea lor.
Vizionare placuta!

Edited by Mondeo, 07 June 2023 - 20:55.


#12
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,359
  • Înscris: 23.05.2003
Mie mi-a plăcut.

#13
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 15.11.2005
Da si mie...revin cand il termin, imi place. Nu cred sa se schimbe pana la final de aceea sunt un pic prudent.
Iar pentru zilele astea, la ce gunoaie se scot pe piata, e chiar o revelatie.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate