Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocare google chrome cu master p...

sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?
 Galaxy A54 compass defect?

Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom
 Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...
 La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 

Va schimbati chilotii zilnic sau cand simtiti nevoia?

  • This topic is locked This topic is locked
73 replies to this topic

#55
Serpent

Serpent

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,236
  • Înscris: 09.01.2004
Attached File  wornsf1he0n11.jpg   35.13K   37 downloads

#56
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
2 prosoape sunt suficiente, cap, fațã și corp... Totuși, se presupune cã te-ai spãlat cum trebuie pe corp.

Edited by Vlad_22, 26 February 2023 - 20:24.


#57
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,599
  • Înscris: 30.10.2003

View PostPuferiu_, on 26 februarie 2023 - 11:33, said:

Vă mai propun un subiect de maximă importanță pentru țară: după duș, vă ștergeți peste tot cu același prosop? Să deschidă altcineva subiectul ăsta, că eu prea le scot pe bandă rulantă.
Prima data me sterg pe cap, pe burta, pe spate , picioarele, la sfarsit fundul si anaconda. Apoi imi curat urechile.

Glumesc, ma sterg cum imi vine pe moment :D

#58
onisifor12

onisifor12

    Junior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,401
  • Înscris: 27.08.2013
E firesc să te ștergi pe față și cap prima dată și să „cartografiezi” o zonă separată pentru cur.

#59
obosit

obosit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 371
  • Înscris: 31.12.2018
adevarata intrebare este cum te stergi intre picioare - faci prosopul sul si il tragi ca pe fierastrau zdranga zdranga sau tamponezi ca un pizdoi tehnologizat

#60
clasica

clasica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 784
  • Înscris: 25.10.2009

View Postonisifor12, on 26 februarie 2023 - 11:26, said:

Prin oraș dacă am nevoie la toaletă, merg la un restaurant ceva, o benzinărie și după ce clătesc și șterg marginea chiuvetei, dacă am posibilitatea din punct de vedere logistic mă spăl. Și spăl și clătesc iar chiuveta, bineînțeles, chiar și cu ceva dezinfectant dacă locația este dotată cu așa ceva.


Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image  Aşa ceva nu există! Nu sunteţi sănătoşi, ma!Posted Image Posted Image Posted Image  Am crăpat de râs, nu există aşa cevaaaaaaaaaaaaaaaa!

Ştiam eu de ce deschid doar cu şerveţelul orice în locurile publice (mâner, clapetă baterie etc). De fapt, nu ştiam, da' intuiam. Doamne fereşte să mă ating accidental de-o chiuvetă de-acu' înainte! Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image  Prefer să fiu caraghioasă, stând la 7 metri depărtare când mă voi spăla pe mâini, decât să mă ating de marmura aia-n care cineva tocmai şi-a spălat bucile! Posted Image Posted Image Posted Image . Sper că doar glumeşti! Ferească!

#61
onisifor12

onisifor12

    Junior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,401
  • Înscris: 27.08.2013
Sper că glumești că încă preferi să aici încă niște caca la cur oricât te-ai șterge.
Nu vă mai ștergeți cu copaci la cur!
Altfel, chiuveta aia era „lună” înainte, este?

View Postclasica, on 02 martie 2023 - 01:38, said:

Ştiam eu de ce deschid doar cu şerveţelul orice în locurile publice (mâner, clapetă baterie etc). De fapt, nu ştiam, da' intuiam.
Asta da, corect, foarte bine. Oricum, dacă toaleta respectivă dispune de dezinfectant sau măcar săpun lichid și eu le frec și înainte și după, mai ales după pandemie au fost mai dotate.
Altfel, dacă este jegoasă toaleta, dacă se vede că nu a fost igienizată de personal de „ceva timp” nu o folosesc.

#62
clasica

clasica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 784
  • Înscris: 25.10.2009

View Postonisifor12, on 02 martie 2023 - 03:56, said:

Sper că glumești că încă preferi să aici încă niște caca la cur oricât te-ai șterge.


Nu fi scârbos! Sper că realizezi că a-ţi introduce popou-n chiuveta unei toalete publice e insalubru şi pentru tine, nu doar pentru cei care intră-n sala de baie a restaurantului pentru a-şi spăla mâinile înainte de-a atinge tacâmurile ş.a.

De altfel, e stupid de-a dreptul să te duci cu pantalonii-n vine, zemuind eventual şi să-ţi presezi târtiţa plină de materii fecale-n chiuvetă! Ce naiba, frate, cum să te speli de excremente-n chiuveta toaletei localurilor?

Bleah! Da' am citit că te descalţi înainte de-a intra în casă. Meseriaş de-a dreptul!


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/EPY5RzmxTyY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by clasica, 02 March 2023 - 04:15.


#63
onisifor12

onisifor12

    Junior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,401
  • Înscris: 27.08.2013
Nu auzi că o șterg/spăl înainte?
Ești într-o toaletă unde vrei tu, undeva public pe care poți să o închizi cu cheie. Ce faci dacă nu are hârtie igienică(și nici tu nu ai la tine)?

View Postclasica, on 02 martie 2023 - 04:12, said:

Bleah! Da' am citit că te descalţi înainte de-a intra în casă. Meseriaş de-a dreptul!
Minți! Unde am scris eu așa idioțenie? Ești ridicolă.

View Postclasica, on 02 martie 2023 - 04:12, said:

zemuind eventual şi să-ţi presezi târtiţa
Așa să vorbești cu mama ta, te rog.

View Postclasica, on 02 martie 2023 - 04:12, said:

Ce naiba, frate, cum să te speli de excremente-n chiuveta toaletei localurilor?
Cum, nu ai înțeleg de prima dată? Cu cât mai multă grijă, normal. Din fericire, înălțimea îmi perminte să nici nu mă ating de majoritatea chiuvetelor.
Mă spăl, nu mă cac în chiuvetă, poate nu sesizezi diferența.

Mai bine îți răspunzi singură dacă sunt singurul care face așa ceva. Pe forum, ok, probabil că nu a mai scris nimeni asta. Dar în viața reală?
De tărzănei ai auzit?

Edited by onisifor12, 02 March 2023 - 04:25.


#64
clasica

clasica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 784
  • Înscris: 25.10.2009

View Postonisifor12, on 02 martie 2023 - 04:27, said:

Nu auzi că o șterg/spăl înainte?
Ești într-o toaletă unde vrei tu, undeva public pe care poți să o închizi cu cheie. Ce faci dacă nu are hârtie igienică(și nici tu nu ai la tine)?


Eşti adult, nu ţânc! E normal să ai şerveţele la tine sau dacă n-ai, îţi cumperi, nu te ştergi la gură cu faţa de masă, nu-ţi bagi bucile-n chiuveta toaletei restaurantului, nu-i smulgi chelnerului batista din buzunar să-ţi sufli mucii-n ea, dintr-astea de minim bun-simţ.

View Postonisifor12, on 02 martie 2023 - 04:27, said:

Minți! Unde am scris eu așa idioțenie? Ești ridicolă.

A, nu? Păi, cam aşa ar trebui că poate calci în propriile-ţi fecale sau e mai mişto să ai pe tălpi ce produc maţele tale decât ce produc maţele altora. Mda! e şi ăsta un mod de-a privi lucrurile.

View Postonisifor12, on 02 martie 2023 - 04:27, said:

Așa să vorbești cu mama ta, te rog.

Aşa o să vorbesc cu mama mea după ce mama ta te va învăţa, ditamai omu', că nu-i frumos să-ţi bagi buca-n chiuveta publică, nu de alta, da' poate mai vin după tine şi alţii care habar n-au că pe clapeta bateriei sunt picături nanopico de rahat.

Edited by clasica, 02 March 2023 - 04:44.


#65
onisifor12

onisifor12

    Junior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,401
  • Înscris: 27.08.2013

View Postclasica, on 02 martie 2023 - 04:39, said:

A, nu? Păi, cam aşa ar trebui
Ar trebui doar să nu mai minți. Și să lași harfele.

View Postclasica, on 02 martie 2023 - 04:39, said:

Eşti adult, nu ţânc!
De unde știi?

View Postclasica, on 02 martie 2023 - 04:39, said:

E normal să ai şerveţele la tine
Evident, dar sunt și situații excepționale. Nu ai răspuns ce faci dacă nu ai la tine șervețele și nici la toaletă nu sunt. Ce faci?

View Postclasica, on 02 martie 2023 - 04:39, said:

nu-i smulgi chelnerului batista din buzunar să-ţi sufli mucii-n ea
Nu merg la restaurant, termină cu speculațiile.

View Postclasica, on 02 martie 2023 - 04:39, said:

că nu-i frumos să-ţi bagi buca-n chiuveta publică, nu de alta, da' poate mai vin după tine şi alţii care habar n-au că pe clapeta bateriei sunt picături nanopico de rahat.
Zi-mi, te rog, dacă ai auzit de tărzănei. Și dacă ești conștientă cât nanocaca ai în chiloți până te speli?

Edited by onisifor12, 02 March 2023 - 04:47.


#66
clasica

clasica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 784
  • Înscris: 25.10.2009

View Postonisifor12, on 02 martie 2023 - 04:33, said:

Din fericire, înălțimea îmi perminte să nici nu mă ating de majoritatea chiuvetelor.


Mă, nu ştiu, da' te afunzi.Posted Image Posted Image Posted Image  Deja îmi închipui o matahală cu pipa robinetului între fese, frecându-se răscrăcănat în chiuvetă, cu ceva manifestări scatocopro şi  cu ochii beliţi pe uşa toaletei să nu cumva s-apese careva pe clanţă. A, cică încui, pardon!

Edited by clasica, 02 March 2023 - 04:58.


#67
onisifor12

onisifor12

    Junior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,401
  • Înscris: 27.08.2013
După ce mă spăl, mă spăl și pe mâini și abia după opresc robinetul, bineînțeleg prin mișcări bruște cu alte părți ale mâinii decât falange că și mie mi-e scârbă deja când intru în toaletă.
După care dezinfectez tot cu ce am avut contact. Las poate mai curat decât era înainte după mine.
Cu timpul prinzi experiență și te miști repede, eficient. Ideal e ca timpul ăsta să fie echivalent cu timpul unui șters. Ca la armată, cât arde un băț de chibrit.

#68
clasica

clasica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 784
  • Înscris: 25.10.2009

View Postonisifor12, on 02 martie 2023 - 04:52, said:

Și dacă ești conștientă cât nanocaca ai în chiloți până te speli?


Te rog, nu mă confunda cu persoanele feminine din familia ta. Da, chiuvetist mic?

#69
onisifor12

onisifor12

    Junior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,401
  • Înscris: 27.08.2013

View Postclasica, on 02 martie 2023 - 04:57, said:

Deja îmi închipui o matahală cu pipa robinetului între fese
Nici nu mă apropii măcar, nici nu se pune problema. Îți imaginezi defazat, prea în interiorul chiuvetei. Totul se întâmplă pe margine, cu minim sau zero tangeță.

View Postclasica, on 02 martie 2023 - 05:00, said:

Te rog, nu mă confunda cu persoanele feminine din familia ta. Da, chiuvetist mic?
Avem bideu, stai liniștită. Poate din familia ta, nanocaca.
Ai auzit de bideu?
De tărzănei ai auzit?

Edited by onisifor12, 02 March 2023 - 05:04.


#70
clasica

clasica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 784
  • Înscris: 25.10.2009

View Postonisifor12, on 02 martie 2023 - 05:01, said:

Nici nu mă apropii măcar, nici nu se pune problema. Îți imaginezi defazat, prea în interiorul chiuvetei. Totul se întâmplă pe margine, cu minim sau zero tangeță.


Auzi, da' cât te bălăceşti tu pe-acolo, crezi că nu sar stropi? Am şi zis, nanopico, nu ditamai stropalăii.

Ascultă aici, pe bune, renunţă la a-ţi băga fundu' nespălat în chiuvetele care nu-ţi aparţin. Spune după mine: renunţ la a-mi băga fundul nespălat în chiuvetele restaurantelor. Sau e un fetiş ceva? Că, na, pot înţelege. Cum vezi o chiuvetă, îţi dai pantalonii jos şi sari cu buca-n ea. Marmura aia e irezistibilă. Curbele ei, mai ştii ce click cick îţi produc? Aşa cevaaaaaaa!Posted Image Posted Image Posted Image

Edited by clasica, 02 March 2023 - 05:10.


#71
onisifor12

onisifor12

    Junior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,401
  • Înscris: 27.08.2013
Nu știu din ce sunt făcute chiuvetele la restaurante că nu frecventez. De marmură nu cred că am văzut vreodată.
Renunță la a crede că nu ai caca la cur dacă doar te ștergi, dragă nanocaca.
Nu te mai șterge la cur cu copaci.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/p0SNRDRSOLI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by onisifor12, 02 March 2023 - 05:10.


#72
clasica

clasica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 784
  • Înscris: 25.10.2009

View Postonisifor12, on 02 martie 2023 - 05:06, said:

Nu știu din ce sunt făcute chiuvetele la restaurante că nu frecventez. De marmură nu cred că am văzut vreodată.
Renunță la a crede că nu ai caca la cur dacă doar te ștergi, dragă nanocaca.
Nu te mai șterge la cur cu copaci.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/p0SNRDRSOLI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Eu ţi-am mai zis să nu crezi că toate femeile sunt asemănătoare celor din neamu' tău. Mă rog, îmi şi pare rău c-am zis-o, femei fiind cred că nu-şi introduc aşa ca tine bucile prin chiuvete şi sunt preocupate de-o igienă riguroasă.

Să nu mai spun că e scârbos de-a dreptul să pretinzi că doar te speli la popou fără a te şterge, lăsând eventuale dâre de civilizaţie maro pe gresie din cabina toaletei până la chiuveta-n care spui că-ţi vâri dosul.

Că-mi închipui că nu te hrăneşti ca Azorel doar cu mâncare din sac să ai excrementele tari ca piatra. Bleah! Îmi ajunge discuţia. Frate, e greţos cum procedezi! Serios!

N-ai decât să-ţi speli fecalele-n chiuvetele tale cât pofteşti, da' nu-i îngreţoşa pe cei care mai iau cina-n restaurante. Sper că intri numa-n birturi şi-n bodegi şi laşi restaurantele mai finuţe pentru alţii care nu-şi bagă fesa-n ele.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate