Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

anti ransomware

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,368
  • Înscris: 11.08.2003
Si, daca nu te poti abtine sa intri pe toate mizeriile de siteuri, foloseste o masina virtuala.

#20
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008

View PostRaz0rblade, on 01 februarie 2023 - 21:08, said:

PS Malwarebyte a vazut ceva in neregula la uTorrent si mi l-a dilit... e a doua oara cand face asta. Va trebui sa caut un alt client torrent...
Asta pentru ca baietii au facut de vreo 2 ani magarii cu uTorrent, si uneori pe langa download sau upload mai face si alte chestii nu prea ok pentru tine sau PC.
De asta eu am trecut la qBittorrent.

#21
MrLion

MrLion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 13.08.2020
Am avut 4 ani cu windows 10 pro pe vechiul laptop fara sa patesc ceva si am folosit doar windows defenderul care vine instalat cu windows-ul + Firefox cu un a.d.blocker. Nu am luat nimic niciodată și ce e drept folosesc doar qBittorent. Acum că am schimbat laptopul, am trecut la windows 11pro și la fel aceeași combinație de circa 4-5 luni. Nu cred ca ai nevoie de alt antivirus în 2023 pentru așa ceva.

Edited by MrLion, 03 February 2023 - 22:43.


#22
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,368
  • Înscris: 11.08.2003
Cred ca 2004-2005 a fost ultimul an in care am avut un antivirus dedicat. :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate