Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie tavan?

Telefoane low end - generalitati

setare permanenta 16:10 in VLC?

Schimbare nume strada se schimba ...
 ¨Pentru ca ti-a placut Einstein &...

Produsele marca proprie ar putea ...

Slabire burta

Extender mikrotik
 Puț apa in comuna Berceni Il...

Configurare router TP-Link (trans...

Informatie job secundar

VLC Media Player
 WoW Ascension parere

Eliberare fiscal - ajutor

Caut un NVR model HGNVK-48902

Baterie Macht

Galaxy A13 5Gb probleme cu “ screen Mirroring “

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

Eugeniu

Eugeniu

Junior Member

• Grup: Members
Am fost la poliție și am făcut sesizare / plângere , am făcut printuri la toate datele și le depun mâine . Vedem ce iese .

addiy1987

addiy1987

Senior Member

• Grup: Senior Members
Telefonul de mai sus cred ca nu are Smart View,e o functie utila scoasa de cei de la Samsung la unele modele mai low,ai incercat sa instalezi SmartThings sa vezi daca merge?

nixrohnson

nixrohnson

Active Member

View PostEugeniu, on 05 februarie 2023 - 17:15, said:

Am fost la poliție și am făcut sesizare / plângere , am făcut printuri la toate datele și le depun mâine . Vedem ce iese .

La POLITIE?
Era inchis la ANPC sau te-ai simtit extrem de inselat, cu rea vointa, de catre acea firma?
Da, perfect, OK, este dreptul tau sa faci reclamatie cam oriunde, dar totusi, sa nu abuzam de aceste drepturi.

addiy1987

addiy1987

Senior Member

Mie mi se pare ca ce ai comandat aia ai primit,totul e simplu,retur si gata,daca ai probleme cu returul apelezi la anpc,parerea mea.

Eugeniu

Eugeniu

Junior Member

View Postaddiy1987, on 07 februarie 2023 - 20:43, said:

Mie mi se pare ca ce ai comandat aia ai primit,totul e simplu,retur si gata,daca ai probleme cu returul apelezi la anpc,parerea mea.
Pentru a nu mă judeca greșit :
- am scris direct în pagina lor problemele mele , nu am primit nici un răspuns ( nici până acum )
- am scris un email la adresa dată pe site , l-am primit înapoi ca fiind inexistentă ,
- am dat telefon ( telefoane ) la numărul indicat , nu raspunde nimeni …
- am dat telefon la o firmă care apărea ca distribuitoare , Răspunde că este setat numai eșire nu și pe Recepție apeluri….

addiy1987

addiy1987

Senior Member

Atunci ai dreptate sa faci o plangere la ANPC ca nu poti returna produsul.

nixrohnson

nixrohnson

Active Member

View PostEugeniu, on 10 februarie 2023 - 19:11, said:

Pentru a nu mă judeca greșit :
- am scris direct în pagina lor problemele mele , nu am primit nici un răspuns ( nici până acum )
- am scris un email la adresa dată pe site , l-am primit înapoi ca fiind inexistentă ,
- am dat telefon ( telefoane ) la numărul indicat , nu raspunde nimeni …
- am dat telefon la o firmă care apărea ca distribuitoare , Răspunde că este setat numai eșire nu și pe Recepție apeluri….

Site similar, aceiasi firma, alt nr. tel. - probabil acelasi rezultat: https://stokbusters.com/pages/contact
Da, pare ceva teapa, desi datele firmei apare pe diverse site-uri gen Lista Firme.

Pe de alta parte, cum ziceam, daca primesti / cumperi un alt dispozitiv similar, vei avea fix aceleasi probleme.
Nu e de la dispozitiv, e de la utilizator.
Poate ai sanse mai bune cu unul Google original - e de 3 ori mai scump.

Eugeniu

Eugeniu

Junior Member

Va salut !
se împlinesc două luni de când am depus sesizarea la poliție împreună cu tipărituri după capturi ecran și documentele avute cu toate încercările mele de a îmi soluționa singur problema .
Nu am primit nici un răspuns . Mai mult….am fost să mă interesez care e stadiul ….și mi s-a spus că s-ar putea sa dureze CHIAR ȘI UN AN !!!
Ca “ la pomul lăudat “ . Oare la poliție se folosesc alte reglementări ale termenului de răspuns la sesizări / reclamații , care în principiu e de 30 de zile , sau maxim 45 . O să fac o adresă la șeful postului de poliție ……și….oi mai vedea .

Eugeniu

Eugeniu

Junior Member

Vă salut !

Am primit răspuns de la poluție : “ e în continuare în cercetări “……

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate