Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sitemul de operare foloseste prea...

Ce farmacie VET online care "...

De unde cumparați legume si fructe?

Samsung S21 ultra
 Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 

Extravalerianic și tiroidită autoimună

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
ccarpediem_

ccarpediem_

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 08.03.2022
Bună seara!
De ceva timp, folosesc Extravalerianic (la îndemnul medicului) pentru a-mi diminua stările de anxietate și atacurile de panică. Totuși, am observat că am început să experimentez senzații ciudate la nivelul gâtului după ce îl iau; începe să mă doară foarte tare gâtul (nu ÎN gât), exact aceeași durere pe care o aveam înainte să încep tratamentul pentru tiroidita autoimună cu hipotiroidism. Există cumva vreo legătură între cele două? Citisem acum ceva timp pe internet că această plantă nu ar fi potrivită pentru această tulburare autoimună, dar nu știu ce să zic. Mă gândeam că poate cineva de aici ar putea ști mai multe despre asta.
Mulțumesc! O seară frumoasă! Posted Image

#2
NelsonMandravela

NelsonMandravela

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,543
  • Înscris: 10.01.2012
Ideea produsului poate fi bună, dar conservantul îl face mediocru, sau chiar ucigaș. Are metilparaben, strâns corelat cu cancerul de sân și infertilitatea.
Sunt  uleiuri esențiale cu mentol și valeriană.

Edited by NelsonMandela, 29 January 2023 - 22:57.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate