Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e
 Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 

Peste 1000 lei datorie la gunoi

* * - - - 5 votes
  • Please log in to reply
90 replies to this topic

#91
Memsy

Memsy

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 15.03.2019
Fereasca Sfantu decat asemenea neamuri mai bine deloc, sa nu mai ai pe nimeni :oo Auzi, v-a cheamat sa le dati casa dupa ce v-a dat la stat, incredibi l:oo
Din ce observ eu au vrut sa scape de voi cu scopul sa va ia casa ceea ce s-a si intamplat in natura dar nu si in acte.
Am fost si eu in sistem/ problema e ca nu e nimeni obligat legal sa-si asume tutela rudelor minore si asta e o portita legala prin care rudele pot pasa raspunderea la stat si sa ramana doar cu eventuale avantaje ceea ce s-a intamplat si in acest caz din ce vad.
Nici macar parintii, daca nu mai vin te baga la abandon si gata dar parintii nu sufera nici o consecinta legala, autoritatile dorm pe ele
P e deasupra nu se asigura nimic pentru cei care iesim din sistem,
imi pare rau sincer    Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate