Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Trebuie incriminata o femeie singura care pentru promovare, se culca cu seful ?

* - - - - 8 votes
  • This topic is locked This topic is locked
340 replies to this topic

#73
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Postpufonel, on 29 decembrie 2022 - 21:26, said:

Incriminata nu, dar daca dupa 30 de ani isi aduce aminte ca s-a fu**t cu seful ca sa avanseze si vrea sa-l "aranjeze" pe seful care intre timp a devenit faimos... atunci :ciocan:
Toti sefii care fac asta, merita. :)
Indiferent cat ati bate voi campii, din frustrare fata de femei.

#74
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,490
  • Înscris: 21.04.2014

View PostNoua_pe_site, on 29 decembrie 2022 - 21:31, said:


pe ea nu are de ce sa o ia de ciuf.

Ba are. Nu putea s-o caute si sa-i spuna: "Cucoana, vezi ca sotul tau sufera de amnezie! Cind e la serviciu, uita ca existi. Se crede Don Juan si imi face avansuri. Ce ma sfatuiesti sa fac?"? :scratchchin:





#75
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,243
  • Înscris: 05.06.2002
Apar si nuante aici: i s-a cerut si ea n-a vrut, dar isi dorea foarte mult postul si pana la urma a cedat sau nu i s-a cerut dar ea a facut oferta, eventual l-a “zapacit de cap” pe saracul sef, sau s-au “citit” amandoi dintr-o privire si si-au spus ca-i loc de un deal. ca problema-i complexa si are multe aspecte… :)

Edited by Fane, 29 December 2022 - 21:56.


#76
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,215
  • Înscris: 24.07.2022
@vio, ai lua-o dupa promovare/promovari de sotie? de ce nu? :)

#77
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Posthoneybee, on 29 decembrie 2022 - 21:48, said:



Ba are. Nu putea s-o caute si sa-i spuna: "Cucoana, vezi ca sotul tau sufera de amnezie! Cind e la serviciu, uita ca existi. Se crede Don Juan si imi face avansuri. Ce ma sfatuiesti sa fac?"? :scratchchin:
Pe bune? Din experienta ta de viata, nevestele unora de genul asta, sunt femei de mare caracter?

#78
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,871
  • Înscris: 26.01.2010

View Posthoneybee, on 29 decembrie 2022 - 21:48, said:

Ba are. Nu putea s-o caute si sa-i spuna: "Cucoana, vezi ca sotul tau sufera de amnezie! Cind e la serviciu, uita ca existi. Se crede Don Juan si imi face avansuri. Ce ma sfatuiesti sa fac?"? Posted Image

Putea doar daca voia sa fie concediata pe loc.
Exista riscul intotdeauna ca el sa spuna ca angajata aia e nebuna si i-a facut ochi dulci inca de cand a venit iar el saracu nu a concediat-o pana acum pentru ca nu a avut motive. Daca nevasta e proasta , inghite galusca imediat si evident , parasuta aia e de vina ca voia sa-i ia barbatelul

Varianta mea e simpla : femeia nu datoreaza nevestii nimic ca nu ea se duce acasa in fiecare noapte si doarme in acelasi pat cu ea. Sotul , nemernicul inselator e cel care tre sa raspunda fata partenerei oficiale

#79
vio69c

vio69c

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,847
  • Înscris: 17.08.2022

View PostAtreides7, on 29 decembrie 2022 - 21:19, said:

Sex+câștig material=prostitutie
Nu exista nuante

Exista multe nuante chiar....
Cat, cum, unde, dece.....

#80
Ev_eee

Ev_eee

    Smochină Înghețată

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,728
  • Înscris: 12.07.2022

View PostNoua_pe_site, on 29 decembrie 2022 - 22:02, said:

Putea doar daca voia sa fie concediata pe loc.
Exista riscul intotdeauna ca el sa spuna ca angajata aia e nebuna si i-a facut ochi dulci inca de cand a venit iar el saracu nu a concediat-o pana acum pentru ca nu a avut motive. Daca nevasta e proasta , inghite galusca imediat si evident , parasuta aia e de vina ca voia sa-i ia barbatelul

Varianta mea e simpla : femeia nu datoreaza nevestii nimic ca nu ea se duce acasa in fiecare noapte si doarme in acelasi pat cu ea. Sotul , nemernicul inselator e cel care tre sa raspunda fata partenerei oficiale

Femeile înșelate știu că s înșelate și acceptă treaba asta. Ce topic cretin! :lol: Zici că l violează p ăla,  apoi îl obligă s o promoveze! :w00t:

#81
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,891
  • Înscris: 20.10.2015

View Postvio69c, on 29 decembrie 2022 - 19:45, said:

Si totusi , Dv cum vedeti situatia ?

Mah daca nu ne-ai spart cu subiectele.

Ce parere aveti de tatuaje?
Ce parere aveti de femeia care face sex pentru promovare?

Eu am parerea americanului:

"If he doesn't scare the cows, who cares?"

Apropo de Craciun...

La multi ani iubitei mele Maria, si sotului ei Ion

View Postvio69c, on 29 decembrie 2022 - 19:45, said:

ca atare raspunde pozitiv avansurilor sefului.

Da' de marlan nu zici nimic?
El e mai putin "zdreanta" sau ce?

#82
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,882
  • Înscris: 28.11.2006

View PostCr1spy, on 29 decembrie 2022 - 21:44, said:

Toti sefii care fac asta, merita. Posted Image
Indiferent cat ati bate voi campii, din frustrare fata de femei.
Poate merita, dar femeia sa-i denunte imediat, nu dupa 30 de ani (vezi magaria metoo). Frate, daca seful tau iti cere sa te culci cu el ca sa te avanseze, toarna-l imediat la politie. Nu dupa ce seful a devenit un sef mai mare (actor/producator.etc mai faimos) si iti aduci tu aminte brusc, subit si dintr-o data ca vai, ce mi-a facut ala in 1900 toamna.

#83
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,871
  • Înscris: 26.01.2010

View PostEv_eee, on 29 decembrie 2022 - 22:26, said:

Femeile înșelate știu că s înșelate și acceptă treaba asta.

Permite-mi sa nu cred ca toate femeile-s proaste.Nu-mi strica corola te rog, lasa-ma sa mai cresc si eu pic.

View PostEv_eee, on 29 decembrie 2022 - 22:26, said:

Ce topic cretin!

Cretin pentru ca o blameaza doar pe angajata si pe sef nu , corect ? :D

View PostEv_eee, on 29 decembrie 2022 - 22:26, said:

Posted Image Zici că l violează p ăla,  apoi îl obligă s o promoveze! Posted Image

Daca o violeaza ala si o promoveaza sa-i inchida gura e mai bine?

View PostTsunnnami, on 29 decembrie 2022 - 22:42, said:



Da' de marlan nu zici nimic?
El e mai putin "zdreanta" sau ce?
Pai nu ca el face numa' trafic de infulenta cu tentativa de santaj , nu e la fel de incitant subiectul asta

#84
Ev_eee

Ev_eee

    Smochină Înghețată

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,728
  • Înscris: 12.07.2022
Nu proaste,  mă.  Și au luat provider, nu soț. În fine, deturnăm discuția.

@Inițiator, cum demonstrezi ca să poți incrimina?

#85
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,580
  • Înscris: 08.03.2017
Nu trebuie incriminata , tu ca sef trebuie sa fi cu ochii cat cepele cand dai de asa ceva , sunt femei care stiu ce vor, inteligente si in maxim 3 ani preia haturile companiei , ea va sta o perioada in umbra si "prostea" va urla in sedinte dupa care va aparea ca din neant intr-o functie de si pici jos .
Am vazut astfel de cazuri la firme mari, mamut le-as spune . Posibil la inceput au fost incriminate dar acum sa vezi ce frumos vorbeste lumea de ele "desteapta fata...."

#86
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,490
  • Înscris: 21.04.2014

View PostCr1spy, on 29 decembrie 2022 - 22:01, said:


Pe bune? Din experienta ta de viata, nevestele unora de genul asta, sunt femei de mare caracter?

In domeniu asta n-am o experienta prea mare. Am avut parte mai mult de sefe decit de sefi. Si niciuna nu mi-a facut avansuri. :D

Totusi nu poti baga toate nevestele de fustangii in aceeasi oala si sa faci un ghiveci din ele. Cred ca unele pot fi destul de cerebrale si sa actioneze pentru a evita un scandal public. :)

View PostNoua_pe_site, on 29 decembrie 2022 - 22:02, said:



Putea doar daca voia sa fie concediata pe loc.
Exista riscul intotdeauna ca el sa spuna ca angajata aia e nebuna si i-a facut ochi dulci inca de cand a venit iar el saracu nu a concediat-o pana acum pentru ca nu a avut motive. Daca nevasta e proasta , inghite galusca imediat si evident , parasuta aia e de vina ca voia sa-i ia barbatelul


Ce nu ia in calcul seful, e ca angajata poate avea pe telefon inregistrari audio/video cu care sa demonstreze ca i s-au facut avansuri si i-a fost conditionata promovarea la serviciu. Pe unde mai scoate camasa, mr. Perfect Boss? :rolleyes:

#87
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,193
  • Înscris: 18.04.2008
Dar și bărbații se pot culca cu șeful... Posted Image

#88
Karhu

Karhu

    Heretic member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 39,931
  • Înscris: 25.06.2007

Quote

Trebuie incriminata o femeie singura care pentru promovare, se culca cu seful ?

Da' cui ii si pasa? :habarnam:
Din partea mea poate sa-si bata si cuie in cap, nu-i pe buletinul meu sa-i duc grija...
Vesnica preocupare a romanului pt gaina vecinului.

#89
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,871
  • Înscris: 26.01.2010

View Posthoneybee, on 29 decembrie 2022 - 23:29, said:



Ce nu ia in calcul seful, e ca angajata poate avea pe telefon inregistrari audio/video cu care sa demonstreze ca i s-au facut avansuri si i-a fost conditionata promovarea la serviciu. Pe unde mai scoate camasa, mr. Perfect Boss? Posted Image
Nu scoate nici o camasa , scoate compania la licitatie si plateste angajata pentru daune si de restul plateste un avocat pentru divort.
Imi place cum gandesti Posted Image

View PostEv_eee, on 29 decembrie 2022 - 23:10, said:

Nu proaste,  mă.  Și au luat provider, nu soț. În fine, deturnăm discuția.


Presupunem ca sotia e femeie serioasa nu alta pe care sa incepem sa o incriminam :lol:

#90
Matrix40

Matrix40

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,179
  • Înscris: 20.08.2022
Seful ala nu ii face avansuri duduii din senin fara ca ea sa ii dea semne mai intai ca e abordabila si dispusa sa ridice coada.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate