Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Kanal D 2 HD.

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
205 replies to this topic

#163
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,834
  • Înscris: 06.11.2018
Începând din 7 mai, Invitatul de 12 va fi în fiecare duminică la Radio Impuls şi la Kanal D2. https://www.paginade...nal-d2-21112424

#164
CHchannelplus

CHchannelplus

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 08.04.2023
Începând din 22 mai serialul Destăinuiri va fi mutat pe Kanal D 2. Noile episoade vor fi difuzate Luni-vineri ora 23:00.

Legat de Drumul tăcerii, serialul va avea ultimul episod joi iar în locul său vor fi filme joi iar vineri reluarea Se strigă darul. Păcat că au mutat reluarea de joi vinerea și au scos reluarea de vineri din grilă. Chiar urmăream serialul până când am aflat de modificările din grilă.

#165
andreyyshore

andreyyshore

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 23.02.2010
Mersi de informație. Mă așteptam să mute Destăinuiri pe Kanal D2 la un moment dat. Probabil iar au de gând să împartă episoadele în două.

#166
andreyyshore

andreyyshore

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 23.02.2010
Clarificare: Destăinuiri va fi doar duminica (poimâine) de la 22:30 și lunea de la 23:00, așa cum apărea pe mai multe site-uri și la momentul postării mele precedente și așa cum apare acum și în promo.

Am așteptat, totuși, câteva zile, că poate se mai operau prin program modificări anunțate alandala, ca data trecută când a fost mutat acest serial.

#167
BAYMAX

BAYMAX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,064
  • Înscris: 08.11.2019
Kanal D 2 HD ce bitrate are oficial ?

#168
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Este și neoficial?

#169
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,231
  • Înscris: 22.02.2017
Du te la Romexpo si vezi acolo de la sursa cu cat pleaca.

#170
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,395
  • Înscris: 02.06.2020
Jocul cuvintelor se va vedea de săptămâna asta pe Kanal D2, de miercuri până vineri, la ora 22:30.

Edited by AlexFCSB4, 12 June 2023 - 15:09.


#171
CHchannelplus

CHchannelplus

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 08.04.2023
De fapt rămâne doar pe Kanal D. Cei de la redacție au adăugat din greșeală cifra 2 în nume în articolul cu prezența lui Dan Negru în Zilele Galațiului.

Aici e articolul cu greșeala: https://www.kanald.r...tiului-20324191

Edited by althea, 12 June 2023 - 17:41.


#172
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
Kanal D2 se pare că are probleme tehnice!

#173
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,834
  • Înscris: 06.11.2018
Kanal D2 le aduce fanilor serialelor turcești o nouă producție impresionantă, „Dragoste și speranță” (titlul original: „Aşk Ve Umut”), începând din 10 iulie, de luni până vineri, de la 19:00  https://www.tvmania....difuzare-427296

Edited by IceCoolExtreme, 08 July 2023 - 06:53.


#174
andreyyshore

andreyyshore

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 23.02.2010
Kanal D2 scoate din grilă Destăinuiri și bagă în loc Se strigă darul!, după ce lunea trecută au trântit abrupt mesajul „Sfârșitul sezonului” (ceea ce e fals, sezonul trebuia să se termine în decembrie dacă păstrau ritmul de până acum).

Cred că l-au scos definitiv. Ce pot să spun? Mie mi-a plăcut enorm, n-am ratat niciun episod. Mă bucur că măcar au apucat să termine arcul lui Boncuk (cel mai puternic, după părerea mea). N-am cuvinte să descriu cât de bune au fost Binnur Kaya și Burcu Biricik în rolurile lor.

Attached Files



#175
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 15.11.2021
Cam multe reluări pe Kanal D 2. Începuseră super ok, însă , încet ,încet, au tot apărut reluări , iar lucruri noi din ce în ce mai rar. Noroc cu serialele alea pe care le mai au, că-i mai salvează puțin.

#176
CHchannelplus

CHchannelplus

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 08.04.2023
Să sperăm că vor rezolva lucrurile în toamnă. Altfel va deveni la fel ca Național 24 Plus.

#177
andreyyshore

andreyyshore

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 23.02.2010
Chiar mă gândeam la promisiunile pe care le-au făcut în toamnă la CNA, că aduc ceva nou, că nu va fi la fel ca postul principal, bla bla. Speram să nu ajungă atât de repede în punctul ăsta.

#178
fab1an

fab1an

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,595
  • Înscris: 23.12.2010
Poate o data cu grila de toamna mai apare ceva nou, altfel daca, continua asa, nu-i prea bine

#179
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,834
  • Înscris: 06.11.2018
Din ce se observa, a dispărut răbdarea la Kanal D/Kanal D 2, cu Destăinuiri au tot încercat să facă cumva sa aibă audienţă pe Kanal D dar cum nu au avut a fost mutat pe D2 și se pare că și aici au avut probleme de audienţă.

Bravo ai stil a început pe D2 cu audienţă mai slaba apoi când au început sa se termine emisiunile pe D1 a fost mutat acolo.

#180
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 15.11.2021
Consider o prostie mutarea BAS pe canalul principal. Pe D2 avea loc de cinste. Era emisiunea de bază a postului. Acum pe Kanal D au mutat-o tocmai la 23:45. Abia de au când s-o difuzeze, în timp ce la D2 bate vântul.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate