Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Vouchere achiziție telefon cu abonament de la Vodafone

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
scooby2008

scooby2008

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,099
  • Înscris: 04.09.2008
Salutare,

Mă poate ajuta cineva cu un voucher de reducere pentru magazinul online Vodafone? Știu că aveau o promoție prin LIDL Plus cu 150 euro reducere, însă a expirat acum câteva zile. Mai e vreo platformă/aplicație care oferă vouchere pentru Vodafone?

#2
rexx

rexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,073
  • Înscris: 15.08.2005
urmeaza black friday si pana atunci nimeni nu mai ofera nici un fel de reduceri

#3
sorin1985

sorin1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 10.01.2012
Era bun acel voucher de la Lidl, dar pare că nu prea le-a plăcut să fie folosit. Am avut 2 vocuhere pe care le-am folosit la 2 comenzi pt portare din abonament Orange în abonament Vodafone. Inițial au cerut toate datele pt a efectua portarea și a livra dispozitivele. Ulterior au sunat că unul din dispozitive nu se află în stoc. Apoi a apărut din senin în stoc, dar abonamentele comandate inițial erau mult mai mari. După ce am acceptat, m-au sunat din nou să-mi ceară și avans mai mare. Practic, nu mai avea nicio legătură cu comanda inițială. Am renunțat și la voucuhere și la portare.

#4
vasy_2007

vasy_2007

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 06.03.2007
În aplicația mobilă Kaufland sunt oferte speciale Vodafone - 175 euro reducere la orice telefon sau gadget cu abonament.

Attached Files



#5
vasy_2007

vasy_2007

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 06.03.2007
20€ reducere la telefoane si gadgets

Bine ai venit în 2023! Ai câștigat 20€ reducere la telefoane și gadgeturi Hi-Tech cu abonament, pe care le poți lua în câte rate vrei, fără dobândă.
Reducerea se aplică la reînnoirea abonamentului, la trecerea de la cartelă la abonament, la portarea abonamentului dintr-o altă rețea sau pentru un abonament cu număr nou.
Voucherul este valabil până pe 10 februarie 2023 și poate fi folosit exclusiv online, pe vodafone.ro sau în aplicația My Vodafone.

Cod de reducere:
HPY20487IK6

#6
dragosdmx

dragosdmx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 13.10.2008
Salutare,

A mai incercat careva sa achizitionez un telefon cu voucher in ultima perioada? Am un voucher, am vrut sa achizitionez un telefon vinerea trecuta, insa n-am finalizat achizitia. Ieri am reluat pasii, insa nu mai functioneaza voucherul, eroarea fiind "Codul nu poate fi aplicat acestui produs" (vineri il aplicasem fara probleme).

#7
asffga

asffga

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 04.04.2023
Nu cred ca functioneaza voucherele emise de Vodafone.
Nici cele din aplicatia hipermarketului si nici cele din reclama.
Incercai sa faci comanda si chiar daca iti accepta voucherul nu livra nimic si anula comanda.

#8
dragosdmx

dragosdmx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 13.10.2008

 asffga, on 04 aprilie 2023 - 19:00, said:

Nu cred ca functioneaza voucherele emise de Vodafone.
Nici cele din aplicatia hipermarketului si nici cele din reclama.
Incercai sa faci comanda si chiar daca iti accepta voucherul nu livra nimic si anula comanda.

Pe pagina Kaufland de fb, unde au promovat oferta exista comentarii de la persoane care au reusit sa faca achizitia.
Altfel, e urat din partea lor ca nu respecta parteneriatul si promotia, mai ales ca voucherul e in termen - pana la 30.04.2023 este valabil.

#9
coricom

coricom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 30.03.2010
Luna trecuta am folosit voucherul Kaufland de 175 euro si a mers fara probleme.

#10
craciuncostel

craciuncostel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,108
  • Înscris: 03.04.2005

 asffga, on 04 aprilie 2023 - 19:00, said:

Nu cred ca functioneaza voucherele emise de Vodafone.
Nici cele din aplicatia hipermarketului si nici cele din reclama.
Incercai sa faci comanda si chiar daca iti accepta voucherul nu livra nimic si anula comanda.

Și eu am folosit acest voucher și a funcționat.

#11
esatrop

esatrop

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 02.05.2011
Salutare!
A reusit cineva sa intre in posesia unui dispozitiv cu pretul redus la portare prin codul Kaufland in ultima perioada .
Eu am comandat un telefon, a functionat reducerea, am primit email de confirmare si deocamdata atat. Nu m-a contactat nimeni....Portarea am solicitat-o pentru o cartela Telekom.
Aveti idee cat dureaza si care e procedura in mare ?
Ei dau ceva detalii pe site dar in practica pot fi altele...
Interactiunea cu ei in afara de Tobi este zero, nu ai nici o sansa sa obtii detalii la *3333 sau alte.
Promotia e pana la 15.05 de asta sunt curios cum decurge procesul.
Pe pagina Kaufland de facebook nu gasesc destule detalii in comentariile celor care au comandat.
Bine ca am ales plata telefonului la curier.
Multumesc!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate