Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

IKEA Pallady situatie absurda

* - - - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
43 replies to this topic

#37
icename

icename

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 12.02.2005
Probabil cont inrudit cu @LaurentiuSerban2002.

#38
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,225
  • Înscris: 13.03.2017
Ai uitat de aia cu "nesimtzitu" ala de la RDS care banuia ca e insarcinata
Este doar mai corpolenta um pik  Posted Image

https://forum.softpe...gajat-nesimtit/

#39
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Acum omu nu e vinovat mai Naijaxe.

Daca ai 1.60 si 80 de kile normal ca te intreaba toata lumea in ce luna esti...

#40
Winc

Winc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 726
  • Înscris: 10.09.2018

 waterman, on 29 septembrie 2022 - 17:44, said:

Nu esti in stare sa intri ca omu pe o usa intr-un magazin, dar vrei sa faci reclamatie...
Ce sa reclami ca nu te-a lasat paznicu sa intri ca septelu-n obor, de-a valma ?.

Ce sa reclam? Ca intrasem deja si paznicul a venit dupa mine si m-a tras de tricou, practic un gest agresiv sa ma scoata din magazin doar ca sa intru cu 2 metri mai incolo! Daca era unu cu ceafa lata nu cred ca avea asemenea tupeu! hai mai ce naiba da-o draq de treaba ca e super absurd nu tratezi in halul asta un client care vine sa cumpere doar pentru ca a intrat cu 2 metri mai incolo.

 waterman, on 29 septembrie 2022 - 17:44, said:

Si clienti e aia care cumpara, nu aia care intra pe la iesire sa sa adaposteasca de ploaie.

Pai da am cumparat, poate cumparam cat salariul lui pe o luna sau poate nu mai cumparam deloc, nu stiam ca la ikea e mai important pe unde intra clientii decat intentia acestora de a cumpara.. dar se pare ca tocmai am aflat..  haha.

Acum as dori sa sa aflu de asemenea si motivul pentru care dvs. sunteti atat de agresiv si de misogin pe acest topic al meu. Sau poate pur si simplu nu mai raspundeti daca va provoc nevroze.

#41
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

 icename, on 29 septembrie 2022 - 18:05, said:

Probabil cont inrudit cu @LaurentiuSerban2002.


Sa stii ca eu sunt convins ca nu troleaza. Din pacate

#42
Winc

Winc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 726
  • Înscris: 10.09.2018

 Naijax, on 29 septembrie 2022 - 18:07, said:

Ai uitat de aia cu "nesimtzitu" ala de la RDS care banuia ca e insarcinata
Este doar mai corpolenta um pik  Posted Image

https://forum.softpe...gajat-nesimtit/

Pai tocmai, daca si asta de la IKEA o fi avut impresia ca sunt insarcinata atunci cu atat mai mizerabila a fost atitudinea lui, nu crezi?

Edited by Winc, 29 September 2022 - 18:13.


#43
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

 Winc, on 29 septembrie 2022 - 18:10, said:

Ce sa reclam? Ca intrasem deja si paznicul a venit dupa mine si m-a tras de tricou, practic un gest agresiv sa ma scoata din magazin doar ca sa intru cu 2 metri mai incolo! Daca era unu cu ceafa lata nu cred ca avea asemenea tupeu! hai mai ce naiba da-o draq de treaba ca e super absurd nu tratezi in halul asta un client care vine sa cumpere doar pentru ca a intrat cu 2 metri mai incolo.


1. Se pare ca nu stii decat de bataie ca Suca.
Daca intri ca ... necuvantatoru  in magazin, normal ca ala te indruma tot ca pe unu.

Si cred ca exagerezi putin, nu te tragea ala de tricou, a strigat la tine si ti-a aratat pe unde e de intrat...

Ce conteaza ca 2m, ca nu era culoar, asa e cand iesi din padure si vii intre oameni, e reguli de urmat.
De aia pretindem ca suntem oameni si nu animale, ca avem constiinta, graim, si suntem in stare sa urmam reguli simple.

#44
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,334
  • Înscris: 14.06.2006

 Winc, on 29 septembrie 2022 - 18:10, said:

Pai da am cumparat, poate cumparam cat salariul lui pe o luna sau poate nu mai cumparam deloc
Dar de unde stii tu ce salariu are paznicul ala? De ce ai tu impresia ca esti peste omul ala? De ce trebuie sa ne arati noua cat esti tu de avuta si cat e ala de prost si de sarac?

Esti doar o pârlită cu pretenții... cumperi tricouri la dooj de lei de la C&A si iti umfli muschii cand nu esti in stare sa nimeresti o intrare.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate