Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 

Binance blocheaza conturile fara a oferi un motiv

  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#37
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 29.01.2016
Da, nu stiu ce sa zic, ca nu ma va lamuri nimeni de ce si pentruc ce, sunt 99.9 % sigur.

#38
catalina1

catalina1

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 62,893
  • Înscris: 21.04.2011

 Magicwisewolf, on 09 septembrie 2022 - 17:18, said:


Ideea e ca a vrut si unul de la Binance de la Suport sa ma faca. Am abordat suportul pe Twitter, pe canalul oficial, m-a preluat unul,
Ala 100% nu era de la Binance. Mare grija cu "preluatul" asta!

#39
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 29.01.2016
Da, Catalina, ai dreptate, m-am convins apoi. Era un cont clona, aproape identic cu cel real.
Am reverificat toata imaginea de ansamblu in seara asta si am inteles si cum a lucrat, am observat si la ce nu am fost atent.
Dupa ce mi-a scris contul oficial de suport Binance pe Twitter, m-a preluat clona, m-a tras in privat si a inceput sa ma prelucreze usurel, cate putin, ca sa ma aduca unde vroia, adica la cheile portofelului Trust sau oricare ar fi fost el. Imi pare rau ca nu am verificat cu atentie denumirea exacta a contului, ca ma prindeam mai repede. Cel oficial are @BinanceHelpDesk, iar clona are @binancehepdesk1. In rest in partea de sus la nume erau identici, denumire, poza. Apoi am vazut si diferentele intre nr de urmaritori...
Da, e un loc si un domeniu in care daca nu sti atent, chiar si putin, ti-o iei rau de tot.
A avut inclusiv o aplicatie care simula ca ai completa un formular de supot. Imi pare rau ca mi-am pierdut timpul cu el si nu m-am prins mai repede. Sincer sa fiu, nici nu prea le am pe astea cu Twitterul, nu prea stau pe aplicatii de social media.
Da, aviz tuturor sa fie f atenti si suspiciosi cu tot ce tine de conturi.

PS : Cu denumirea adresei de email poate face ceva ? Ca pe aia i-am dat-o cand am completat formularul lui si case id ul de pe Binance.
Am de gmail, cu 2FA activ.

#40
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011

 Magicwisewolf, on 09 septembrie 2022 - 17:28, said:

O parere despre Trust Wallet, daca sunt in vreun pericol sau ceva ?
Despre Kraken sau Kucoin, o parere ?

Teoretic ar trebui sa fie ok trust wallet, binance nu are control asupra trust wallet iar crypto e tinut in blockchain. Singura problema ce o am cu trust wallet e ca daca pierzi cheile ai pierdut tot crypto Posted Image

Edited by maladetz, 10 September 2022 - 20:27.


#41
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 29.01.2016
Cheile le am notate pe hartie si puse bine. Nu ar fi asta problema.
Oricum le tin in Trust temporar, pana imi fac cont pe alt exchange si apoi transfer acolo.
Pe mine ma interesa daca are Binance vreun drept asupra wallet ului meu.
Dar am inteles ca nu are cum, acolo nu am Kyc, adresa de mail sau alte date. Doar dupa tranzactiile din Binance catre Trust ma poate urmari, dar nu au cum sa stie al cui e portofelul, iar cheile sunt doar la mine. Si nici nu au mentionat ca ar fi vreo restrictie sa transfer acolo tot ce aveam in Binance. Au zis doar sa imi iau jucariile si sa plec.
Sper sa nu fie probleme cu Trust.
Apropo de exchange uri, nu am gasit un topic (m-am uitat fugitiv), care sa faca o comparatie intre exchange-uri dpdv fees, sume minime, modalitati de a aduce bani si de a retrage, pareri despre aplicatiile mobile and stuff.
Cred ca voi deschide unul in care sa va invit pe cei ce vreti sa impartasiti info acolo. Fiecare sa spuna unde are cont, ce fees sunt, plati, retrageri, diverse probleme, particularitati, etc. O sa ma gandesc cum sa il structurez pt a fi usor de urmarit.si sa ne putem ajuta intre noi cu info.

#42
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011

 Magicwisewolf, on 11 septembrie 2022 - 00:53, said:

Cheile le am notate pe hartie si puse bine. Nu ar fi asta problema.
Oricum le tin in Trust temporar, pana imi fac cont pe alt exchange si apoi transfer acolo.
Pe mine ma interesa daca are Binance vreun drept asupra wallet ului meu.
Dar am inteles ca nu are cum, acolo nu am Kyc, adresa de mail sau alte date. Doar dupa tranzactiile din Binance catre Trust ma poate urmari, dar nu au cum sa stie al cui e portofelul, iar cheile sunt doar la mine. Si nici nu au mentionat ca ar fi vreo restrictie sa transfer acolo tot ce aveam in Binance. Au zis doar sa imi iau jucariile si sa plec.
Sper sa nu fie probleme cu Trust.
Apropo de exchange uri, nu am gasit un topic (m-am uitat fugitiv), care sa faca o comparatie intre exchange-uri dpdv fees, sume minime, modalitati de a aduce bani si de a retrage, pareri despre aplicatiile mobile and stuff.
Cred ca voi deschide unul in care sa va invit pe cei ce vreti sa impartasiti info acolo. Fiecare sa spuna unde are cont, ce fees sunt, plati, retrageri, diverse probleme, particularitati, etc. O sa ma gandesc cum sa il structurez pt a fi usor de urmarit.si sa ne putem ajuta intre noi cu info.
Deci macar te-au lasat sa-ti retragi tot, totusi nu inteleg de ce fac asta. Cu bancile din UK am mai vazut situatii similare cand din senin fara sa-ti zica motivul trebuie sa-ti retragi banii pentru ca-ti inchid contul...

#43
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,532
  • Înscris: 30.08.2017
Ceva Red flags pe zona de KYC/AML.

Sunt o groază de astfel de red flags care indică un comportament neobișnuit. Însă în mod normal se fac verificări manuale dacă algoritmul returnează un red flag.

Ca idee, Binance, de exemplu, îți blochează contul dacă intri din aplicație în timp ce te afli pe teritoriul SUA.

#44
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011
Oricum, totusi mi se pare extrem de abuziv ce fac. Ar trebui totusi sa analizeze situatia, nu pur si simplu sa blocheze contul omului. Revolut am inteles ca fac la fel...

Edited by maladetz, 11 September 2022 - 10:52.


#45
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,532
  • Înscris: 30.08.2017
Revolut le deblocheaza, dar dureaza ceva pana se intampla asta. Probabil tine de cat de bine este implementat software-ul lor KYC/AML si de capacitatea lor de a analiza manual toate situatiile si reclamatiile.

#46
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 29.01.2016
Problema e ca nici dupa ce le-am scris nu mi-aumai oferit posibilitatea sa mi se reevalueze contul.
Le-am scris ca le stau la dispozitie cu orice informatie doresc si orice document doresc, ca le pot trimite absolut ce e necesar pt a lamuri despre ce e vb.
Dar nu au vrut, mi-au zis ca decizia este finala si ca trebuie sa imi retrag crypto si aia e.
M-am simtit efectiv ca un copil ca si-a luat o palma la cur fara sa stie de ce. Iar in cazul de fata, chiar mi-am luat-o degeaba, credeti-ma ca nu am facut nimic suspect, nici macar tranzactii nu am mai avut. Aveam doar niste ordine de buy pentru niste monede si atat. In rest, nimic, nimic.
Nu am schimbat conturile (ibanurile) de unde am depozitat si nici unde am retras, nici carduri, nici nimic.
Mi-am verificat telefonul, am instalat Malwarebytes, ca mai erau unii care ziceau ca e posibil sa fie ceva virusi si ca Binance sa detecteze asta cand accesezi contul.
Eu am lucrat numai de pe telefon, din aplicatia mobila. Malwarebytes nu a gasit virusi sau ceva, totul ok. La fel si pe calculator, nimic.
Aa, ce a gasit Malwarebytes a fost un apk mai vechi, de prin 2020 in telefon care era pt un program Android Lost, e vb de SMS Handler care permitea sa primeasca telefonul comenzi de la distanta in cazul in care il pierdeam. Dar, cum am zis, era din 2020 in telefon, iar aplicatia Binance o aveam din 2021, ulterior acelei apk. Deci, exclus sa fie de acolo.
Mie mi-au zis asa, ca formulare : ...3rd party flag or country restrictions. Country restriction, nu are cum, Romania nu are restrictii pe Crypto, nici Binance pentru Romania.
Acel 3rd party flag poate insemna orice sau multe, e imposibil de aflat la ce se refera. Nu am avut treaba cu transferuri sau schimburi prin P2P, cu liquidity pools sau chesti din astea, nu am intrat pe chestii dubioase, nici macar pe Futures nu am avut treaba. Doar stake ce am mai facut, in rest, Spot Trading, si ala nu cine stie ce.
Ideea e ca nu au vrut sa imi zica nimic in plus. Daca imi ziceau, in data de ai facut asta si nu a fost ok, intelegeam si aia era. Sau noi nu mai vrem sa lucrati prin Revolut sau banci din Romania prin Sepa, ca avem nu stiu ce colaboratori ai nostri si vrem sa transferati doar prin aia...
Deci, m-au blocat fara drept de apel, fara lamuriri, fara nimic.
Cum am zis, voi deschide un topic despre exchange-uri, pentru a ne impartasi experientele si ce stim despre ele, inclusiv taxe, modalitati de depozitare si retragere, etc.

 george_alexandru, on 11 septembrie 2022 - 09:41, said:

Ceva Red flags pe zona de KYC/AML.

Sunt o groază de astfel de red flags care indică un comportament neobișnuit. Însă în mod normal se fac verificări manuale dacă algoritmul returnează un red flag.

Ca idee, Binance, de exemplu, îți blochează contul dacă intri din aplicație în timp ce te afli pe teritoriul SUA.

N-am calcat in SUA niciodata. Aplicatia am accesat-o numai din Romania, sau de prin Europa, unde am mai fost in concediu, doar prin date pe telefon, nu pe Wifi. Nici nu ma conectez pe wifi in alte locuri decat acasa, la munca si pe la prieteni cand ma duc, daca nu e semnal bun pe date, dar niciodata pe retele publice, sau prin mall-uri, baruri, restaurante etc.
Eu unul tind sa cred ca e posibil sa aiba ceva bug-uri in sistem si se leaga de diverse suspiciuni in mod eronat. Prea multi in ultimul timp, cum ziceam, pe FB permanent apar astfel de situatii semnalate, iar pe FB nu deschid toti astfel de subiecte, dar cum am vazut pe un subiect de acest gen, unul a scris despre asta si au raspuns inca vreo cativa ca si ei au patit. La o postare pe FB de sapt trecut, au raspuns vreo 3-4 ca si ei au patit.
Inmultirea acestor cazuri am vazut-o inca de asta vara, de vreo 3-4 luni, sau, hai, sa zic maxim jumatate de an.

Edited by Magicwisewolf, 11 September 2022 - 14:32.


#47
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 29.01.2016

 MrLTN, on 09 septembrie 2022 - 17:22, said:

De ce nu cumperi un cold wallet? Un Ledger Nano S e pana in 300 lei
Mie mi-au dezactivat contul Revolut tot asa fara nici o justificare. Dar mi-au dat termen 2 luni sa-mi transfer fondurile

O sa fac si asta la un moment dat, dar, la sumele pe care le aveam, nu era inca de asa ceva. Ideea e ca aveam cateva zeci de monede, ca am luat cam din orice categorie si ce am crezut ca e ok, pt a avea sanse sa fac ceva cu ele, ca nu sti care bubuie. Sumele pe care le aveam pe acele monede erau in general mici, sub 100 de dolari pe fiecare. Pe unele 20-30 de dolari, pe altele 50, pe altele 15 dolari, si tot asa. Nu vroiam sa le tin ani de zile, iar BTC si ETH nu aveam, deci, nu prea aveam motiv sa iau un cold wallet.
Bine ca am avut totusi un hot wallet, e bun si ala in lipsa de altceva.

#48
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 29.01.2016
Gata, am deschis topic nou.
Va invit sa il populam cu cat mai multe info, cat mai bine structurate.

https://forum.softpe...-platforme-cex/

 Magicwisewolf, on 11 septembrie 2022 - 14:30, said:

Cum am zis, voi deschide un topic despre exchange-uri, pentru a ne impartasi experientele si ce stim despre ele, inclusiv taxe, modalitati de depozitare si retragere, etc.


#49
mykero

mykero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 09.01.2010
Zic si eu aici, poate ai un VPN - am mai auzit cazuri de blocaj, insa nu pe partea de crypto.

#50
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 29.01.2016
Nu am VPN pe telefon, ca nu am de ce.
Pe laptop am, ca e obligatoriu de la munca, altfel nu pot lucra. Dar am VPN de peste 1.5 ani.
Deci, nimic nou, nicio schimbare nici pe tel, nici pe laptop.

#51
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,337
  • Înscris: 24.05.2010
Acum cateva minute am refacut verificarea si a mers perfect.

In schimb, pentru servicii complet straine recomand pasaport (orice KYC facut cu pasaportul biometric mi-a trecut fara griji tot timpul). Softurile astea sunt full AI si buletinele romanesti is noname si pica des. De multe ori mi-a picat cu buletinul si niciodata cu pasaportul. Si pe IBKR ma refuza in prostie si la prima incercare cu pasaportul am trecut.

Apoi la dovada conturilor, scrisori bancare nu extrase de cont. Da, multi accepta extras de cont, dar corect e scrisoare bancara.

Apoi la reverificari, atentie la adrese si nume. E obligatia voastra anuntati in prealabil schimbarea datelor. Nu puteti veni la KYC ca vezi ca m-am insurat sau m-am mutat etc. De exemplu daca la verificarea initiala v-ati inregistrat cu BRD si acum la reverificare (daca va cere) veniti cu ING, veti pica!. Trebuie sa veniti cu acelasi cont de BRD ce l-ati declarat si nu l-ati anulat intre timp.


Pentru cine are probleme de genul, sau li se blocheaza conturi fara explicatii va recomand sa faceti cercetari. E posibil sa fiti in baza de date ALM. Iar asta se trage cel mai probabil de la ceea ce am tot reclamatat la un momentdat la ultimul bullrun si anume "KYC pentru 5-10-50$ airdrop". KYC-ul este cerinta guvernamentala si nu face sens sa va dati datele pe un site fara o licenta guvernamentala fiindca cel mai probabil acel KYC este fals si datele voastre vor fi vandute. In mediul tau ai auzit de nenumarati care nu reusesc sa se reverifice, in mediul meu am auzit de destui oameni care au ramas cu conturi bancare blocate, tranzacti agatate etc .... toti cand i-am intrebat au facut KYC-uri cu airdrop. Au fost toate furturi de identitate, nu evident.

Dar in acelasi timp reamintesc ca prin 2010 a existat o familie de undeva de prin Targoviste, carora le cadea casa pe ei, ce nu au iesit niciodata din sat d-apoi din tara, dar au facut si mama si tata puscarie in Grecia pentru fraude de milioane de euro. Ce aveau in comun? Si-au dat datele pentru 100E.

Attached Files


Edited by MooF2010, 11 September 2022 - 22:56.


#52
goldieczr

goldieczr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 08.07.2020

 maladetz, on 10 septembrie 2022 - 20:27, said:

Teoretic ar trebui sa fie ok trust wallet, binance nu are control asupra trust wallet iar crypto e tinut in blockchain. Singura problema ce o am cu trust wallet e ca daca pierzi cheile ai pierdut tot crypto Posted Image

Daca mergi pe wallet standalone, as alege Exodus (folosesc personal day to day)

#53
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 29.01.2016

 MooF2010, on 11 septembrie 2022 - 22:42, said:

Acum cateva minute am refacut verificarea si a mers perfect.

In schimb, pentru servicii complet straine recomand pasaport (orice KYC facut cu pasaportul biometric mi-a trecut fara griji tot timpul). Softurile astea sunt full AI si buletinele romanesti is noname si pica des. De multe ori mi-a picat cu buletinul si niciodata cu pasaportul. Si pe IBKR ma refuza in prostie si la prima incercare cu pasaportul am trecut.

Apoi la dovada conturilor, scrisori bancare nu extrase de cont. Da, multi accepta extras de cont, dar corect e scrisoare bancara.

Apoi la reverificari, atentie la adrese si nume. E obligatia voastra anuntati in prealabil schimbarea datelor. Nu puteti veni la KYC ca vezi ca m-am insurat sau m-am mutat etc. De exemplu daca la verificarea initiala v-ati inregistrat cu BRD si acum la reverificare (daca va cere) veniti cu ING, veti pica!. Trebuie sa veniti cu acelasi cont de BRD ce l-ati declarat si nu l-ati anulat intre timp.


Pentru cine are probleme de genul, sau li se blocheaza conturi fara explicatii va recomand sa faceti cercetari. E posibil sa fiti in baza de date ALM. Iar asta se trage cel mai probabil de la ceea ce am tot reclamatat la un momentdat la ultimul bullrun si anume "KYC pentru 5-10-50$ airdrop". KYC-ul este cerinta guvernamentala si nu face sens sa va dati datele pe un site fara o licenta guvernamentala fiindca cel mai probabil acel KYC este fals si datele voastre vor fi vandute. In mediul tau ai auzit de nenumarati care nu reusesc sa se reverifice, in mediul meu am auzit de destui oameni care au ramas cu conturi bancare blocate, tranzacti agatate etc .... toti cand i-am intrebat au facut KYC-uri cu airdrop. Au fost toate furturi de identitate, nu evident.

Dar in acelasi timp reamintesc ca prin 2010 a existat o familie de undeva de prin Targoviste, carora le cadea casa pe ei, ce nu au iesit niciodata din sat d-apoi din tara, dar au facut si mama si tata puscarie in Grecia pentru fraude de milioane de euro. Ce aveau in comun? Si-au dat datele pentru 100E.

Pai si nu e mai bine sa iti zica care e problema si sa iti solicite ce nu corespunde decat sa te blocheze fara explicatii ?
La crearea contului nu am trecut nicio banca, nu iti poate cere cu ce banca lucrezi, ca astea se pot schimba de-a lungul timpului si ar fi normal sa le poti actualiza. Cand fac contul poate lucrez cu BT si apoi aflu ca BT are ceva impotriva crypto si deschid la ING sau alta banca si fac transferuri prin ING, nu prin BT, din motive evidente. Atat timp cat pot demonstra ca e pe numele meu contul, nu vad problema, pot sa am 10 conturi la 10 banci. Sa ceara info si le dau, nu am nimic de ascuns. Dar nu sa ma blocheze.
Cum am zis, cat timp a mers Sepa am facut depozite prin Revolut, nu aveam cont de euro la o banca romaneasca, faceam top up din ING, schimbam in euro si transferam euro, gratuit. Nu a fost nicio problema. Apoi, cand nu a mai mers Sepa, ca asa au decis ei anul trecut, am facut prin card bancar, era card Mastercard, de la o banca din Romania, care a mers, apoi nu au mai fost bune nici cardurile Mastercard si am adaugat card de Visa, de Revolut, parca.
Deci, ei au tot modificat, au tot restrictionat si schimbat posibilitatile de depozitare si retragere. In aceste conditii, ar putea sa imi spuna mie ca eu nu sunt in regula cu banca ? Serios ???
De asemenea, cum am mai zis, cand am facut contul, am facut cu permisul de conducere, ei au oferit aceasta posibilitate. Cand au cerut din nou actul de identitate, pe 01.09.2022 si am facut upload cu actul de identitate, am ales CI si l-am uploadat, ca permis de conducere nu mai aparea ca optiune. Permisul meu a expirat in iulie 2022, dar l-am reinnoit, daca asta era problema, puteau sa mi-l ceara si le aratam ca am unul nou, valabil pana in 2032. Pasaport nu am si mi se pare aiurea sa uploadez pasaport cand am CI si asta este actul principal in tara mea. Iar sa imi fac pasaport ca sa fiu bine vazut de platformele crypto, mi se pare absurd. Nu am facut ca nu am avut nevoie. Nu ma intereseaza ce considera Binance despre actul meu CI, cat timp e legal si e recunoscut de statul roman.
In fine, ideea e ca nu mi-am schimbat adresa, nu am modificat nimic din pc de vedere legal. Se putea vedea si pe permis si pe CI ca sunt numele meu si CNP-ul, chiar daca adresa nu apare completa in permisul de conducere. In schimb, atat pe platforma cat si pe CI apare aceeasi adresa, sustinuta si de extrasul de cont bancar, care nu era menit, apropo, sa faca dovada bancii, cat cea a adresei si cu care nu a fost nicio problema cand l-am uploadat in primvara. A trecut cu succes.
In plus, daca AI-ul detecteaza o anomalie, sunt oameni in spate care fac verificari manuale, mai mult ca sigur. E, la mine astia cred ca au dat rezolutia cu FAIL, ca softul AI mi-a confirmat in scurt timp dupa upload cu CI si selfie ca am trecut verificarea. Iar la fix 1 saptamana primesc FAIL.
Sunt convins ca e o neintelegere la mijloc, dar, vad ca sunt foarte rigizi si nu prea vor sa asculte, nu ii intereseaza, nu iti dau posibilitatea sa te aperi sau sa lamuresti ce le este neclar.
Am scris un mail si lui Ilie Puscas, GM pe Binance Romania, astept sa vad ce zice.
Oricum, sunt pregatit sufleteste sa imi deschid cont pe o alta platforma, de fapt 2 platforme cred ca vor fi si sa o iau de la inceput in alta parte. Imi transfer crypto acolo si noroc bun Binance !

Edited by Magicwisewolf, 12 September 2022 - 09:28.


#54
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 29.01.2016
@Moof2010 fix acelasi mesaj l-am primit si eu, mie imi scrie ca e de la Binance, nu am nr din acela scurt.
Pe 01.09, dupa upload la scurt timp (deci, aceeasi zi) primesc sms si mail si scrie asa : Congratulations, you passed the review and are now a Verified customer. For an overview of your account benefits, please visit the Verification Center.

Pe 08.09, primesc tot sms tot de la Binance si mail, in care scrie asa : Sorry, your verification has been rejected. We regret to inform you that the use of Binance services will be unavailable in accordance with out terms of use and internal policy.

Edited by Magicwisewolf, 12 September 2022 - 09:38.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate