Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Caut apartament cu 3 camere Pta Romana, 300k

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,994
  • Înscris: 18.12.2007
Nu exista apartamente de 4 camere in ansamblul respectiv.

Iar duplexul de 3 camere, de 96 mp, costa 300k+TVA

#20
enola

enola

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.09.2022

 AlexEn, on 23 septembrie 2022 - 09:29, said:

Nu exista apartamente de 4 camere in ansamblul respectiv.

Iar duplexul de 3 camere, de 96 mp, costa 300k+TVA
duplex 3 camere a cumparat

#21
LiliacBolnav

LiliacBolnav

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 16.02.2021

 enola, on 22 septembrie 2022 - 19:56, said:

ai gasit ceva convenabil pentru tine?
Nope :(
Nu am gasit nimic in ansamblele citate aici.
Ma gandesc sa iau ceva "ieftin" intr-un bloc din anii 80, si sa investesc in altceva diferenta, apoi sa caut ceva mai nou "dupa criza".

#22
Ephesos

Ephesos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,970
  • Înscris: 31.01.2011

 LiliacBolnav, on 27 septembrie 2022 - 10:20, said:

Nope Posted Image
Nu am gasit nimic in ansamblele citate aici.
Ma gandesc sa iau ceva "ieftin" intr-un bloc din anii 80, si sa investesc in altceva diferenta, apoi sa caut ceva mai nou "dupa criza".

Mai bine astepti pana in ianuarie-februarie. In Octombrie o sa ai prima crestere mare la IRCC, in Ianuarie o sa fie urmatoarea si vom vedea cum evolueaza razboiul lui Putin.
La cum arata piata, urmeaza scaderi si e pobibil sa apara oportunitati interesante in bugetul tau.

Preturile de astazi reflecta situatia dobanzilor din Ianuarie, si piata e aproape inghetata. Am inceput sa primesc mailuri cu "Avantaj Client" de la dezvoltatori cu care n-am mai discutat de 4~5 ani :)

#23
LiliacBolnav

LiliacBolnav

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 16.02.2021

 Ephesos, on 27 septembrie 2022 - 14:17, said:

Mai bine astepti pana in ianuarie-februarie. In Octombrie o sa ai prima crestere mare la IRCC, in Ianuarie o sa fie urmatoarea si vom vedea cum evolueaza razboiul lui Putin.
La cum arata piata, urmeaza scaderi si e pobibil sa apara oportunitati interesante in bugetul tau.

Preturile de astazi reflecta situatia dobanzilor din Ianuarie, si piata e aproape inghetata. Am inceput sa primesc mailuri cu "Avantaj Client" de la dezvoltatori cu care n-am mai discutat de 4~5 ani Posted Image
Interesant, multumesc !
"Urmeaza scaderea" ca atare nu am incredere fiindca am stat in Paris mult timp, si cand era 7k / mp toata lumea zicea ca o sa scada, dar a ajuns la 12+ in cartierele OK :D
Dar acum sunt semnale mai tangibile, si eu am remarcat ca pe imobiliare.ro sunt aceleasi oferte de luni de zile, foarte putine intra / dispar.

#24
Ephesos

Ephesos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,970
  • Înscris: 31.01.2011
Cresteri pot sa vina in cateva moduri:
  • cresc salariile peste inflatie
  • scad dobanzile
  • Romania devine brusc foarte atractiva pentru imigranti bogati
Din ce se intampla astazi in lume, niciuna din variante nu par posibile in viitorul apropiat.

#25
Oigen

Oigen

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 21.09.2018
ai uitat "scade oferta". nu se mai construieste. ce exista deja e discutabil. cererea e constanta. => cresteri pe apartamentele misto.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate