Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Caut apartament cu 3 camere Pta Romana, 300k

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,907
  • Înscris: 18.12.2007
Nu exista apartamente de 4 camere in ansamblul respectiv.

Iar duplexul de 3 camere, de 96 mp, costa 300k+TVA

#20
enola

enola

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.09.2022

 AlexEn, on 23 septembrie 2022 - 09:29, said:

Nu exista apartamente de 4 camere in ansamblul respectiv.

Iar duplexul de 3 camere, de 96 mp, costa 300k+TVA
duplex 3 camere a cumparat

#21
LiliacBolnav

LiliacBolnav

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 16.02.2021

 enola, on 22 septembrie 2022 - 19:56, said:

ai gasit ceva convenabil pentru tine?
Nope :(
Nu am gasit nimic in ansamblele citate aici.
Ma gandesc sa iau ceva "ieftin" intr-un bloc din anii 80, si sa investesc in altceva diferenta, apoi sa caut ceva mai nou "dupa criza".

#22
Ephesos

Ephesos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,970
  • Înscris: 31.01.2011

 LiliacBolnav, on 27 septembrie 2022 - 10:20, said:

Nope Posted Image
Nu am gasit nimic in ansamblele citate aici.
Ma gandesc sa iau ceva "ieftin" intr-un bloc din anii 80, si sa investesc in altceva diferenta, apoi sa caut ceva mai nou "dupa criza".

Mai bine astepti pana in ianuarie-februarie. In Octombrie o sa ai prima crestere mare la IRCC, in Ianuarie o sa fie urmatoarea si vom vedea cum evolueaza razboiul lui Putin.
La cum arata piata, urmeaza scaderi si e pobibil sa apara oportunitati interesante in bugetul tau.

Preturile de astazi reflecta situatia dobanzilor din Ianuarie, si piata e aproape inghetata. Am inceput sa primesc mailuri cu "Avantaj Client" de la dezvoltatori cu care n-am mai discutat de 4~5 ani :)

#23
LiliacBolnav

LiliacBolnav

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 16.02.2021

 Ephesos, on 27 septembrie 2022 - 14:17, said:

Mai bine astepti pana in ianuarie-februarie. In Octombrie o sa ai prima crestere mare la IRCC, in Ianuarie o sa fie urmatoarea si vom vedea cum evolueaza razboiul lui Putin.
La cum arata piata, urmeaza scaderi si e pobibil sa apara oportunitati interesante in bugetul tau.

Preturile de astazi reflecta situatia dobanzilor din Ianuarie, si piata e aproape inghetata. Am inceput sa primesc mailuri cu "Avantaj Client" de la dezvoltatori cu care n-am mai discutat de 4~5 ani Posted Image
Interesant, multumesc !
"Urmeaza scaderea" ca atare nu am incredere fiindca am stat in Paris mult timp, si cand era 7k / mp toata lumea zicea ca o sa scada, dar a ajuns la 12+ in cartierele OK :D
Dar acum sunt semnale mai tangibile, si eu am remarcat ca pe imobiliare.ro sunt aceleasi oferte de luni de zile, foarte putine intra / dispar.

#24
Ephesos

Ephesos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,970
  • Înscris: 31.01.2011
Cresteri pot sa vina in cateva moduri:
  • cresc salariile peste inflatie
  • scad dobanzile
  • Romania devine brusc foarte atractiva pentru imigranti bogati
Din ce se intampla astazi in lume, niciuna din variante nu par posibile in viitorul apropiat.

#25
Oigen

Oigen

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 21.09.2018
ai uitat "scade oferta". nu se mai construieste. ce exista deja e discutabil. cererea e constanta. => cresteri pe apartamentele misto.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate