Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Cont inchis winner.ro

* - - - - 6 votes
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
carmenclara1

carmenclara1

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,373
  • Înscris: 08.12.2008
poti incepe sa cauti un avocat specializat pe acest domeniu.
daca ei refuza sa va returneze banii inseamna ca au suspiciuni fondate si probabil vor fi implicate si institutiile statului in clarficare.
banii vor fi probabil transferati catre un cont al acestora spre administrare pana se clarifica intreaga speta.

iti recomand sa citesti cu caldura si urmatorul pdf
https://h6v9r7t5.sta... Conditions.pdf

#20
SeNNNZaTIoN

SeNNNZaTIoN

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 245
  • Înscris: 14.12.2014
Prietenul meu are și el cont pe site, iar ei invoca ca ar putea fi ambele deținute de mine, dar total nefondat.
Am făcut multe depuneri cu cardul deținut de mine pe acest cont, iar el la fel, cu cardul lui pe contul lui.

View Postcarmenclara1, on 05 august 2022 - 14:31, said:

poti incepe sa cauti un avocat specializat pe acest domeniu.
daca ei refuza sa va returneze banii inseamna ca au suspiciuni fondate si probabil vor fi implicate si institutiile statului in clarficare.
banii vor fi probabil transferati catre un cont al acestora spre administrare pana se clarifica intreaga speta.

iti recomand sa citesti cu caldura si urmatorul pdf
https://h6v9r7t5.sta... Conditions.pdf

Edited by SeNNNZaTIoN, 05 August 2022 - 14:55.


#21
carmenclara1

carmenclara1

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,373
  • Înscris: 08.12.2008
total nefondat nu este. ai alimentat cu un card doua conturi.
avand in vedere cum poate evolua situatia eu raman la recomandarea sa va cautati un avocat.
nu mai e vorba doar de niste bani pierduti.

#22
Comandorul

Comandorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 12.09.2021
Așa e la casele de pariuri, dacă citeai atent condițiile de pe site te lămureai... așa cum a mai spus cineva, trebuia ca prietenul tău să-ți transfere banii pe cardul tău și de acolo îți încărcai contul și totul era ok. Măsura asta este făcută așa ca să nu existe cazuri de pariori din ăia fanatici ce-și pierd controlul și dacă pun mâna pe vreun card (al soției, al bunicii etc.) să nu poată încărca. Și eu pariez demult online la două case de pariuri și îmi încarc contul destul de des dar numai de pe cardul meu. Odată țin minte că și eu rămăsesem fără bani pe card și mai aveam vreo două zile până la salariu și am vrut să-mi pun niște bani în contul de la Superbet direct de pe cardul prietenei mele (cu acordul ei bineînțeles) dar am fost inspirat că înainte de a încerca asta, am vorbit la suportul lor și le-am explicat ce vreau să fac. Ei mi-au spus că, da, se poate în primă fază dar după un timp când se fac verificări s-ar putea să am probleme și că ei nu mă sfătuiesc să fac asta dacă nu este cardul pe numele meu. Atunci am renunțat și am făcut cum ți-am zis, prietena mi-a trimis mie bani pe cardul meu și apoi am încărcat... dacă nu e sumă mare nu prea mai are rost să te agiți, fă-ți cont la altă casă de pariuri că de-astea nu ducem lipsă...

#23
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,403
  • Înscris: 08.02.2011
Dar au ăștia de la winner acces la datele cardului, nu folosesc un procesator de plăți pentru asta ?

#24
Comandorul

Comandorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 12.09.2021

View Postmodoran, on 06 august 2022 - 09:09, said:

Dar au ăștia de la winner acces la datele cardului, nu folosesc un procesator de plăți pentru asta ?

Eu pot să-ți spun cum e la Superbet și Fortuna unde am eu, îți memorează tot cardul doar dacă vrei tu, alea 3 cifre din spate trebuie să le introduci tot timpul la alea nu au acces... și e oricum ok așa, eu sunt mulțumit de cum se mișcă băieții chiar și la retrageri, când câștig o sumă mai bunicică și retrag, cam în 5-10 minute îmi intră banii pe card...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate