Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...
 Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 

Google Pixel 7 & 7 Pro

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
2608 replies to this topic

#55
carmenclara1

carmenclara1

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,373
  • Înscris: 08.12.2008

View PostGif2D, on 01 octombrie 2022 - 11:08, said:

Ba fix pe ei îi blamez.
Pentru că aduc iPhone dar Pixel nu…

Apropo, în UK cei care precomandă Pixel 7 Pro primesc și Pixel Watch, iar la Pixel 7 vor primi Pixel Buds Pro. ;)

defapt si la pixel 7 poti alege ceasul doar ca platesti o diferenta comparativ cu castiile care sunt gratuite. acea diferenta depinde si de versiunea de ceas aleasa wifi sau lte

View Postsaianus, on 07 octombrie 2022 - 09:28, said:

Enervant ca nu vand direct in RO. AM un pixel 4a pe care puteam sa primesc o reducere de 150 de pounds. Fmm de treaba, o sa il trimit la niste prieteni in anglia si vorbesc cu ei sa dea precomanda pe adresa lor pt programul trade in, pentru un pixel 7. Are careva idee care este cel mai ieftin serviciu de trimtiere colete in Anglia si cam la cat ajunge?
posta atlasib

View PostVlad_22, on 07 octombrie 2022 - 20:02, said:

Personal, mi se pare mai util VoWiFi (apel WiFi), decât VoLTE, în anumite situații, unde nu ai semnal sau e prea slab. Cu sau fără VoLTE, tot poți apela, dacă ai semnal, dar ce te faci dacă e zonă moartă, gaură de semnal, dar totuși ai acces la o rețea WiFi și poți apela, de pildă dacă ești la o pensiune mai în munți, unde la un operator nu ai semnal ori e praf, abia abia 2G.

defapt e bine sa le ai pe toate trei.
mai ales ca incep tot mai multi sa opreasca retelele 3g si 2g

View Postmytimeisnow, on 07 octombrie 2022 - 19:41, said:

iar problemele mari de semnal pe care le vad pe topicul de Pixel 6 ma fac totusi sa astept reviewurile.
la semnal p6/p6 pro se comporta cam ca seria s21 de la samsung. avand in vedere ca se zvoneste ca vom avea iarasi acelas shannon 5123b nu o sa fie schimbari radicale in comportament, doar daca au reusit sa faca un setup intern de antene de milioane

#56
ndacio

ndacio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 05.08.2007
Salut,
A facut cineva comanda sa vina telefonul in Romania cu ceas cu tot?
Daca da, care-i metoda?
As vrea sa fac comanda prin EshopWeDrop, ce ziceti, merge sa comand de la Google store din Germania impreuna cu ceas cu tot.
Practic, EshopWeDrop iti aloca o adresa de Germania unde Google iti trimite telefonul dupa care EshopWeDrop iti trimite telefonul in Romania.
Multumesc.

#57
sorein1

sorein1

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 12.10.2022

View Postndacio, on 12 octombrie 2022 - 12:34, said:

Salut,
A facut cineva comanda sa vina telefonul in Romania cu ceas cu tot?
Daca da, care-i metoda?
As vrea sa fac comanda prin EshopWeDrop, ce ziceti, merge sa comand de la Google store din Germania impreuna cu ceas cu tot.
Practic, EshopWeDrop iti aloca o adresa de Germania unde Google iti trimite telefonul dupa care EshopWeDrop iti trimite telefonul in Romania.
Multumesc.

Salut, am dat eu precomanda la Pixel 7 cu buds pro si prin EshopWeDrop si tocmai ce mi-au fost livrate la adresa din Germania Posted Image  .
Daca e sa comanzi prin ei, un mic sfat ar fi ca la numele din comanda sa pui ce scrie la Address Line 1 de pe eshop, iarla adresa pui Address Line 2.

#58
mast3r

mast3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 16.11.2005
Ai avut noroc

#59
DjSmurfy

DjSmurfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,168
  • Înscris: 04.05.2007
A aparut 7/Pro la QM interesante preturi...

#60
Ovidiu333

Ovidiu333

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 06.09.2010
Preturi acceptabile pe telefoanepremium.ro. Aștia vând doar produse Google pentru România și Ungaria.

#61
DjSmurfy

DjSmurfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,168
  • Înscris: 04.05.2007

View PostOvidiu333, on 12 octombrie 2022 - 18:34, said:

Preturi acceptabile pe telefoanepremium.ro. Aștia vând doar produse Google pentru România și Ungaria.

Nu am auzit pana acum de magazinul asta...

#62
ndacio

ndacio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 05.08.2007
@sorein1 - multumesc pentru raspuns, dar, de ce la numele din comanda sa pui ce scrie la Address Line 1 de pe eshop, iarla adresa pui Address Line 2?
La numele din comanda nu ar trebui numele meu?
Poti detalia mai pe larg, pas cu pas, cum ai procedat cu comanda pe EshopWeDrop si ce se intampla dupa ce ajunge telefonul si castile cadou in Germania?

#63
DjSmurfy

DjSmurfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,168
  • Înscris: 04.05.2007

View Postndacio, on 12 octombrie 2022 - 19:12, said:

@sorein1 - multumesc pentru raspuns, dar, de ce la numele din comanda sa pui ce scrie la Address Line 1 de pe eshop, iarla adresa pui Address Line 2?
La numele din comanda nu ar trebui numele meu?
Poti detalia mai pe larg, pas cu pas, cum ai procedat cu comanda pe EshopWeDrop si ce se intampla dupa ce ajunge telefonul si castile cadou in Germania?

vezi ca, cadoul adica castile le revendici prin Noiembrie, pe Google Store, si normal ei iti trimite cadoul la adresa unde au livrat telefonul...

#64
sorein1

sorein1

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 12.10.2022

View Postndacio, on 12 octombrie 2022 - 19:12, said:

@sorein1 - multumesc pentru raspuns, dar, de ce la numele din comanda sa pui ce scrie la Address Line 1 de pe eshop, iarla adresa pui Address Line 2?
La numele din comanda nu ar trebui numele meu?
Poti detalia mai pe larg, pas cu pas, cum ai procedat cu comanda pe EshopWeDrop si ce se intampla dupa ce ajunge telefonul si castile cadou in Germania?

Asa mi-au recomandat cei de la eshop dupa ce i-am intrebat cum ar trebui sa completez datele de livrare. Acum ca au ajuns la ei in Germania mi-a aparut coletul pe site-ul lor iar vineri urmeaza sa le trimita in Romania. Din ce am citit cand ajunge poti selecta cum vrei sa-ti fie livrat coletul, eu unul o sa-l ridic personal de la ei.

View PostDjSmurfy, on 12 octombrie 2022 - 19:37, said:


vezi ca, cadoul adica castile le revendici prin Noiembrie, pe Google Store, si normal ei iti trimite cadoul la adresa unde au livrat telefonul...

Asta se aplica la comenzile de pe amazon sau alte site-uri daca il comanzi pana in data de 17 oct. Daca l-am comandat de pe Google Store le-a trimis in aceleasi pachet.

#65
DjSmurfy

DjSmurfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,168
  • Înscris: 04.05.2007
Nu stiam ca vin impreuna, foarte tare..

#66
atol

atol

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 17.01.2007
Vazand discutiile pe aici am comandat si eu un 7 Pro 128. Sper sa nu regret, nu ma atrage neaparat modelul dar am gasit o reducere interesanta la 659€, dar nu in Romania in Franta. Nu-mi dau seama daca voi putea avea si ceasul gratuit vazand reducerea oferita deja si faptul ca va fi livrat dupa 17 octombrie.

#67
geekos

geekos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,874
  • Înscris: 27.04.2008
A venit mai repede decat m-am asteptat (versiunea Pro).
In cont inca nu apare ca livrat. Am comandat din greseala sticla de protectie pentru Pix 7Attached File  PXL_20221013_034625287~2.jpg   109.68K   68 downloads

Attached Files



#68
mast3r

mast3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 16.11.2005
E bine ca au dat drumul la revieuri inainte sa se termine perioadada de precomanda 17 oct . Am timp sa ma hotarasc la un pixel 7 daca are baterie bunicica si modem ok. Cu toate ca de prin primele reviewri mai serioase scrise pare ca la semnal e asemanator cu pixel 6 si bateria doar ok.

#69
geekos

geekos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,874
  • Înscris: 27.04.2008
Pixel 6 Pro and 7 Pro unul langa altul (7 este cel din dreapta).
Deblocarea cu amprenta nu mi se pare ca merge semnificativ mai bine fata de 6, dar macar are face unlock.

Attached Files



#70
DjSmurfy

DjSmurfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,168
  • Înscris: 04.05.2007
L-ai comandat de pe amazon in Romania sau?

#71
Doggfather

Doggfather

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 948
  • Înscris: 26.09.2005
Eu am 6 Pro si din ce am vazut diferentele cele mai mari sunt estetice , in rest cam aceleasi performante ...

#72
TehCube

TehCube

    Railgun user

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,806
  • Înscris: 09.01.2007
Mrwhosetheboss zicea ca e imbunatatire serioasa la partea de procesare, ca e la nivelul lui S22 Ultra in Geekbench (parca, mi-e lene sa caut iar).

Am tot rumegat la ce telefon sa-mi cumpar, si cred ca pana la urma Pixel7P as vrea, dar ma deranjeaza cei 300 eur in plus doar pentru camera zoom (ca asta-i singurul lucru pe care-l vreau neaparat, in rest chiar mi-ar conveni dimensiunile reduse de la 7). Daca mai vedeti oferte interesante pe la noi, ziceti va rog, ca as vrea si eu unul, la 659eur, cum zice colegul, l-as cumpara instant. :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate