Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Downgrade de la iOS 15 la iOS 14

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Dunareanul443

Dunareanul443

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.01.2022
Salut, prieteni softpediști! Aș dori sa schimb versiunea de la 15 la 14 cu 3uTools. Întrebarea mea pt voi este știți cumva dacă ma deloghează de pe aplicații gen Facebook Instagram sau OLX? Cu 3uTools știu ca ai opțiunea sa nu șteargă datele dar nu știu dacă te și lasă logat pe Facebook…

#2
kopilu_198

kopilu_198

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,394
  • Înscris: 25.10.2008
io stiu ca orice upgrade/downgrade presupune stergere.
nu ma refer la upgrage ce vine via OTA

#3
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008

View PostDunareanul443, on 28 ianuarie 2022 - 01:17, said:

Salut, prieteni softpediști! Aș dori sa schimb versiunea de la 15 la 14 cu 3uTools. Întrebarea mea pt voi este știți cumva dacă ma deloghează de pe aplicații gen Facebook Instagram sau OLX? Cu 3uTools știu ca ai opțiunea sa nu șteargă datele dar nu știu dacă te și lasă logat pe Facebook…
Salut. Mai degraba ar trebui sa te intrebi daca mai poti sa faci downgrade la iOS 14.
Din cate stiu merge maxim 1 luna dupa ce a aparut versiunea superioara de iOS, timp in care Apple semneaza si versiuni mai vechi de firmware. Acum merge doar daca ai shsh blob salvat de pe iOS 14 (daca nu au blocat metoda asta de downgrade in ultimii ani).

Si da, cel mai probabil nu ramai logat pe Facebook, datele inseamna poze/clipuri/muzica sau alte fisiere personale pe care tu le-ai stocat in telefon, nu datele aplicatilor terte.

Edited by Hider141, 28 January 2022 - 08:22.


#4
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
Fiind un downgrade, sanse minime sa iti ramane aplicatii instalate din AppStore (altele decat cele "din fabrica").

Totusi, cum instalezi o versiune fara semnatura Apple?

#5
p243df

p243df

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,870
  • Înscris: 26.10.2021
Cel mult o versiune poti da inapoi. Nu are rost sa te complici, poate reusesti sa il blochezi de tot.
Daca vrei sa il modezi, opreste actualizarea automata la ios, asteapta cateva luni si va aparea versiunea de mod.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate