Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Ajutor seriale

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
rob_din

rob_din

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 29.08.2005
Salut, prin anii 90 ma uitam cam la toate serialele ce apareau la tv. In ultimii ani, din diferite motive, nu m-am mai uitat la nici unul. Acum cateva luni, mai mult din curiozitate fiindca se vorbea mult despre acest serial am inceput sa mai uit la Lost . M-ar interesa daca ar putea cineva sa-mi recomande niste seriale aparute in ultimii ani, caut mai ales un serial gen Verdict:crima sau CSI, si un sitcom gen Married with children sau Friends

Multumesc

#2
Yorks6

Yorks6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,417
  • Înscris: 07.06.2004
Poti sa te uiti la Joey ;)
Sau la: The sixth feet under, Sex and the city, Ally McBeal. Ultimele 3 s-au terminat, dar sunt foarte bune. Poate chiar le-ai vazut.

#3
rob_din

rob_din

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 29.08.2005

 Yorks6, on Apr 4 2006, 11:57, said:

Poti sa te uiti la Joey ;)
Sau la: The sixth feet under, Sex and the city, Ally McBeal. Ultimele 3 s-au terminat, dar sunt foarte bune. Poate chiar le-ai vazut.
Mersi pentru sugestii. La joey am vazut aproape toate episoadele, de aceea interbam de alt sitcom (oricum serialul a fost deja anulat asa ca multe noi nu or sa mai fie). Despre 6 feet under am auzit numai lucruri bune dar sincer citind rezumatele nu pare prea interesant (nici la Lost nu parea dar imi place). La Sex si Ally am vazut cateva episoade si nu mi-au placut.

Oricum mersi mult

#4
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005

 rob_din, on Apr 4 2006, 10:31, said:

Salut, prin anii 90 ma uitam cam la toate serialele ce apareau la tv. In ultimii ani, din diferite motive, nu m-am mai uitat la nici unul. Acum cateva luni, mai mult din curiozitate fiindca se vorbea mult despre acest serial am inceput sa mai uit la Lost . M-ar interesa daca ar putea cineva sa-mi recomande niste seriale aparute in ultimii ani, caut mai ales un serial gen Verdict:crima sau CSI, si un sitcom gen Married with children sau Friends

Multumesc
"Desperate Housewifes", am fost sceptic la inceput dar .. dupa primele doua episoade eram disperat sa vad ce se intampla mai departe... Sezonul 1 cel putin a fost super, al doilea... parca e treasa povestea de coada...

#5
angel

angel

    Softpedia Viewer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,933
  • Înscris: 16.05.2005
http://www.sitcomsonline.com/

http://en.wikipedia....List_of_sitcoms

ai de unde alege, important e mai mult sa le gasesti pe dvd ;)

#6
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Desperate Housewives îți recomand și eu, plus Six Feet Under care mi se pare genial...

#7
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005
Iti recomand cu tarie serialul pe care il am la semnatura...
si pe langa acesta: My Name is Earl, Family Guy, Prison Break, South Park si The Simpsons si daca vrei Everybody Hates Chris...

si din cele mai vechi: Six Feet Under si chiar Rome...

#8
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006
Seriale din colectia Stargate: Stargate SG-1 si Stargate Atlantis.

#9
blackdeath22

blackdeath22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 04.02.2006
Eu acuma ma uit pe Pro cinema la O noua viata(Everwood),si daca stie cineva unde pot sa gasesc pe net episoadele urmatoare ptr ca eu ceia ce gasesc este doar ultimul sezon adik sezonul 4
Si filmu il dau astia numai sambata si duminica si nu pot rezista atata fara sa vad ce se intampla:D
mersi anticipat

#10
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
Stargate SG1, Stargate Atlantis, LOST, Battlestar Galactica, X Files

#11
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
the 4400 (asta e printre preferate!), house, invasion, dark angel (cu jessica alba :wub:), las vegas

#12
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004

 rob_din, on Apr 4 2006, 13:03, said:

Mersi pentru sugestii. La joey am vazut aproape toate episoadele, de aceea interbam de alt sitcom (oricum serialul a fost deja anulat asa ca multe noi nu or sa mai fie).

Oricum mersi mult
Încearcă That 70s Show. E un serial de comedie cu niște tineri, mie îmi place foarte mult, deja e la sezonul 7. Național TV difuzează episoade din când în când.

#13
RadudaR

RadudaR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 10.09.2011
Va salut!
Am incercat sa gasesc pe net intro-ul unui serial care era difuzat cu mult timp in urma la TV pe TVR 1 sau TVR 2, nu stiu exact, dar nu am gasit. Sunt aproape sigur ca serialul se numea "Sub acoperire" si in serial este vorba despre 2 agenti, un barbat si o femeie, care in fiecare episod incearca si reusesc pana la urma sa rezolve anumite cazuri si sa prinda tipii cei rai.
Daca nu ma insel, la TV se difuza prin anii 2001-2003, dar s-ar putea sa ma insel. Poate se mai difuzeza si acum, cu toate ca este vechi.
Ceea ce vreau este sa ma ajutati cu un link de unde as putea viziona genericul acestui serial. Poate voi aveti mai mult succes la cautat!
MUltumesc.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate