Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Magazin online Pepitashop.ro

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
vip7vip7vip

vip7vip7vip

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 22.02.2013
Buna, A primit cineva comanda de la ei intre timp a fost ok?

#20
romikatm

romikatm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,407
  • Înscris: 14.02.2008
Da, eu am primit comanda(cred ca livrarea s-a facut cu GLS) si totul a fost OK.
Singura problema ar fi timpul cam lung de livrare.

#21
Similea

Similea

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.05.2022
Am achiziționat în urma cu un an un mop vileda steam XXL de pe site-ul pepitashop.ro care s-a defectat după mai puțin de 1 an, am luat legătura cu ei în vederea procesului de reparare /înlocuire și am reușit sa îl trimitem prin curierat.
Ei bine, de atunci nu mai răspunde absolut nimeni la telefon, in mailurile primite ți se explica amabil cum departamentul lor special analizează produsul de trei luni încoace… pe scurt ai expediat produsul în garanție de care nu mai primești nici o veste de câteva luni (dacă as fi știut preferam sa caut eu service în afara garanției) și banii sunt dați de mult… Păi scuzați-mă dar asta e furt pe față, le-am făcut reclamație la ANPC și sub nici o forma nu voi cumpăra sau menționa numele ăstora, nimănui, niciodată!


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate