Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Problema cs 1.6

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Kircoff

Kircoff

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.12.2021
Salut, nu vreau sa va deranjez foarte mult pe situatia mea. De ceva timp cand intru pe cs 1.6 pe servere "Mod CSGO" mi se incarca greu serverul , adica trebuie sa astept foarte mult , iar dupa ce s-a incarcat si am intrat pe server joc 1-2 minute apoi mi se blocheaza jocul , adica se blocheaza imaginea, se blocheaza sunetul, adica produce sunetul de mai multe ori, am reinstalat cs 1.6 , am sters toate folderele cs 1.6 si din "regedit - valve" si ca sa pot da de pe cs 1.6 "Start- Task-Manager - hl. - end process" asa fac altcumva nu am cum. Va rog ma poate ajuta cineva.

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Dacă face doar pe serverele cu MOD, o fi de la mod-urile ălea.

Fă un update la driverele video.

Ce configurație ai ?

#3
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
O fi de la server.

#4
Kircoff

Kircoff

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.12.2021
Nu cred ca este de la server , pe mai multe servere am aceiasi problema , nu toate dar majoritatea asa sunt. Am un Pentium® Dual-Core E5200 2.50Hz , 2,50Ghz 4Gb memorie RAM 32 bit , Intel® Q54/Q43 express chipset (microsoft corporation WDDM 1.1)

#5
Kircoff

Kircoff

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.12.2021
Acum mai nou am dat update la placa video si in meniul de incepere cs 1.6 am 5-10 fps-uri , inainte aveam 200-700 de ce ?

#6
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Pare cam antic calculatorul ăla
Tu joci cs 1.6 sau cs go ?

Ia și pune Windows curat dacă înainte mergea bine

Pare a fi ceva problema de la acele moduri, calculatorul tău nu pe duce, adică e prea slab

#7
Kircoff

Kircoff

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.12.2021
Da, dar acum 1 saptamana mergea jocul struna , joc doar cs 1.6 , acum in seara asta cand am facut update la video driver imi merge foarte greu cs-ul adica am doar 5-10 fps-uri nu urca si pc-ul imi pare ca se misca mai greut , trebuia activat ceva dupa instalare , am dat download update driver automatically ?

#8
Kircoff

Kircoff

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.12.2021
Am intampinat o noua problema dupa ce am dat update la placa video cs-ul imi merge doar in 2-3 fps-uri nu imi mai urca , am dat update si a aparut Intel® Q45/Q43 Express Chipset (Microsoft Corporation WDDM 1.1) de ce ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate