Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

UPC - dezactivare functii interactive Horizon - Vodafone TV

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
vRusu

vRusu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 25.06.2008
Altul care citește și nu înțelege... Analfabetism funcțional cu diplomă... Am scris clar în postarea la care a comentat schimbătorul de becuri faptul că nu am testat încă mediaboxul...
Citiți câteva rânduri și vă rămâne în minte o singură frază...

#20
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,231
  • Înscris: 22.02.2017
Nu stiu de ce iti bati capul.

Decodorul e fabricat de Sagemcom. Il puteti denumi asa in vorbirea pe forum...

Ca idee, e cel mai bun din Romania, dar daca il pui pe langa ce e in Germania sau in alte tari mai dezvoltate, e o pocnitoare... :)

Intradevar, libraria on-demand e foarte vasta, functia de replay foarte buna - din pacate pe Discovery si PRO nu merge forward si fast-forward.

#21
gra1

gra1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 22.02.2010
Am ajuns si eu la a vrea din nou fosta fuctie "replay" care nu mai merge pe Horizon si vreau sa stiu la noul mediabox cum se simte intarzierea la schimbarea canalelor, e mai mica sau mai mare fata de vechiul Horizon?
Deasemenea, lipsa afisajului e un minus?

Stati putin...nu poti derula inainte? adica papi reclamele?
Nu poti face o lista cu canale favorite?

#22
YoGMan95

YoGMan95

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 30.11.2021

View Postgra1, on 29 decembrie 2021 - 08:31, said:

Am ajuns si eu la a vrea din nou fosta fuctie "replay" care nu mai merge pe Horizon si vreau sa stiu la noul mediabox cum se simte intarzierea la schimbarea canalelor, e mai mica sau mai mare fata de vechiul Horizon?
Deasemenea, lipsa afisajului e un minus?

Stati putin...nu poti derula inainte? adica papi reclamele?
Nu poti face o lista cu canale favorite?
Da, pe multe canale SD se vede destul de low față de CI+. Poate asta nu ar fi marele impediment.
Nu se pot derula înainte și înapoi programele PRO, cred că asta ține de faimosul "copyright" ("dăm funcția replay la Vodafone dar cu condiții").
Nu există o funcție de a adăuga canale favorite, poate asta se va rezolva în următorul update.
Deși canalele radio le scanează și le găsește, nu sunt afișat probabil i.e."copyright".

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate