Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Prietenul meu cel mai bun isi tratează iubita mizerabil si ea e convinsa ca o iubește

* * - - - 6 votes
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,616
  • Înscris: 12.06.2010
oxig3n
M-am trezit cu ea calare peste mine, s-o fi intins dupa tigari, nu mai stiu. Despuierea a fost instictiva, din reflex, plina de dorinta. Nu mai caut explicatii sau nush ce motivatii, e prea mult timp de atunci. Mai mult ma ofticam cand ma tachina. Daca stau bine sa ma gandesc era prin '88-'89. Era piesă! N-a fost sa fie! Am ramas in relatii bune cu ea si in relatii de prietenie cu colegul de camin. Eu zic ca am procedat corect. Ulterior m-am indragostit de o colega.

#38
Mike1alike

Mike1alike

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,010
  • Înscris: 02.08.2020

View Postlucianburjuiul, on 06 octombrie 2021 - 18:56, said:

...
Dar prietenul stie de gestul tau plin de eroism? Si daca da, cand a aflat?

#39
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

View Postlucianburjuiul, on 06 octombrie 2021 - 15:55, said:

si i-am spus nu. Imi aduc aminte ca mi-a spus ca now or never si ca pana atunci n-o mai refuzase nimeni. M-am ofticat
Ori, ori?

#40
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,616
  • Înscris: 12.06.2010

View PostMike1alike, on 06 octombrie 2021 - 19:17, said:

Dar prietenul stie de gestul tau plin de eroism? Si daca da, cand a aflat?
Da, dupa ce s-a intors. Mi-a spus ca daca era in locul meu n-o ierta ca sa mai divagam putin pe subiect.

View PostPuferiu_, on 06 octombrie 2021 - 19:25, said:

Ori, ori?
Colegul a trecut la urmatoarea, apoi la urmatoarea cu care s-a si insurat, iar eu cu ea nu m-am mai intersectat pe tatami. Si cum ziceam, cand ne-am mai vazut fugitiv, in alte ipostaze, ma tachina. Evident ca ocaziile se razbuna si nu s-a mai ivit ocazia... E motiv de oftica.

Edited by lucianburjuiul, 07 October 2021 - 12:44.


#41
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Postlucianburjuiul, on 07 octombrie 2021 - 12:36, said:


Da, dupa ce s-a intors. Mi-a spus ca daca era in locul meu n-o ierta ca sa mai divagam putin pe subiect.


Colegul a trecut la urmatoarea, apoi la urmatoarea cu care s-a si insurat, iar eu cu ea nu m-am mai intersectat pe tatami. Si cum ziceam, cand ne-am mai vazut fugitiv, in alte ipostaze, ma tachina. Evident ca ocaziile se razbuna si nu s-a mai ivit ocazia... E motiv de oftica.
:lol:
Frumoasa poveste...

#42
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,616
  • Înscris: 12.06.2010
Frumoase timpuri, mai ales ca eram tineri si fara griji. Nu e poveste. La sfarsitul lui '89 m-am casatorit si eu, mi-a cazut cu tronc o colega.

#43
Hunor_66

Hunor_66

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,530
  • Înscris: 22.08.2016

View Postexcentryc, on 06 octombrie 2021 - 11:11, said:

La cum pui problema se pare ca nu stii daca sa o tii pentru tine !?  Ai remarcat ca e "extrem de frumoasa" ... ceea ce inseamna ca tie ti-o place ... cel putin fizic. Spui ca stati de vorba ... deci puteti convietui ca parteneri .
Poti sa o consideri ca un diamant plin de noroi in care toti dau cu piciorul ... dar tu il ridici de jos il "cureti" , ii dai un polish si apoi toti te vor invidia... sau NU Posted Image !
Daca tu crezi ca poate fii ceva intre voi merita sa incerci ...
O mai fost unu'.
Higgins il chema.
Macar ala o avut succes.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/uVmU3iANbgk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#44
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
initiator las-o sa ia țeapă de la prietenul tău, așa au si cei urâți o șansă să mai apară o femeie pe piață 👍

#45
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002
Hai Sile, ne mişcăm şi noi mai cu talent? Îţi ducem lipsa, cafeaua e mai amară fără tine...

View Postlucianburjuiul, on 07 octombrie 2021 - 12:36, said:

Colegul a trecut la urmatoarea, apoi la urmatoarea cu care s-a si insurat, iar eu cu ea nu m-am mai intersectat pe tatami. Si cum ziceam, cand ne-am mai vazut fugitiv, in alte ipostaze, ma tachina. Evident ca ocaziile se razbuna si nu s-a mai ivit ocazia... E motiv de oftica.
Normal că te tachina, i-ai dat-o la rădăcină. Dacă te consolează cu ceva, nu te va uita toată viaţa ei. Mă rog, asta nu e neapărat de bine.

#46
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Urmeaza partea a doua in care prietenul cel mai bun vrea sa se desparta de iubita, dar nu e hotarat. Topicul se va numi Decizie de despartire.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate