Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Prietenul meu cel mai bun isi tratează iubita mizerabil si ea e convinsa ca o iubește

* * - - - 6 votes
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,573
  • Înscris: 12.06.2010
oxig3n
M-am trezit cu ea calare peste mine, s-o fi intins dupa tigari, nu mai stiu. Despuierea a fost instictiva, din reflex, plina de dorinta. Nu mai caut explicatii sau nush ce motivatii, e prea mult timp de atunci. Mai mult ma ofticam cand ma tachina. Daca stau bine sa ma gandesc era prin '88-'89. Era piesă! N-a fost sa fie! Am ramas in relatii bune cu ea si in relatii de prietenie cu colegul de camin. Eu zic ca am procedat corect. Ulterior m-am indragostit de o colega.

#38
Mike1alike

Mike1alike

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,991
  • Înscris: 02.08.2020

View Postlucianburjuiul, on 06 octombrie 2021 - 18:56, said:

...
Dar prietenul stie de gestul tau plin de eroism? Si daca da, cand a aflat?

#39
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018

View Postlucianburjuiul, on 06 octombrie 2021 - 15:55, said:

si i-am spus nu. Imi aduc aminte ca mi-a spus ca now or never si ca pana atunci n-o mai refuzase nimeni. M-am ofticat
Ori, ori?

#40
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,573
  • Înscris: 12.06.2010

View PostMike1alike, on 06 octombrie 2021 - 19:17, said:

Dar prietenul stie de gestul tau plin de eroism? Si daca da, cand a aflat?
Da, dupa ce s-a intors. Mi-a spus ca daca era in locul meu n-o ierta ca sa mai divagam putin pe subiect.

View PostPuferiu_, on 06 octombrie 2021 - 19:25, said:

Ori, ori?
Colegul a trecut la urmatoarea, apoi la urmatoarea cu care s-a si insurat, iar eu cu ea nu m-am mai intersectat pe tatami. Si cum ziceam, cand ne-am mai vazut fugitiv, in alte ipostaze, ma tachina. Evident ca ocaziile se razbuna si nu s-a mai ivit ocazia... E motiv de oftica.

Edited by lucianburjuiul, 07 October 2021 - 12:44.


#41
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Postlucianburjuiul, on 07 octombrie 2021 - 12:36, said:


Da, dupa ce s-a intors. Mi-a spus ca daca era in locul meu n-o ierta ca sa mai divagam putin pe subiect.


Colegul a trecut la urmatoarea, apoi la urmatoarea cu care s-a si insurat, iar eu cu ea nu m-am mai intersectat pe tatami. Si cum ziceam, cand ne-am mai vazut fugitiv, in alte ipostaze, ma tachina. Evident ca ocaziile se razbuna si nu s-a mai ivit ocazia... E motiv de oftica.
:lol:
Frumoasa poveste...

#42
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,573
  • Înscris: 12.06.2010
Frumoase timpuri, mai ales ca eram tineri si fara griji. Nu e poveste. La sfarsitul lui '89 m-am casatorit si eu, mi-a cazut cu tronc o colega.

#43
Hunor_66

Hunor_66

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,530
  • Înscris: 22.08.2016

View Postexcentryc, on 06 octombrie 2021 - 11:11, said:

La cum pui problema se pare ca nu stii daca sa o tii pentru tine !?  Ai remarcat ca e "extrem de frumoasa" ... ceea ce inseamna ca tie ti-o place ... cel putin fizic. Spui ca stati de vorba ... deci puteti convietui ca parteneri .
Poti sa o consideri ca un diamant plin de noroi in care toti dau cu piciorul ... dar tu il ridici de jos il "cureti" , ii dai un polish si apoi toti te vor invidia... sau NU Posted Image !
Daca tu crezi ca poate fii ceva intre voi merita sa incerci ...
O mai fost unu'.
Higgins il chema.
Macar ala o avut succes.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/uVmU3iANbgk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#44
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
initiator las-o sa ia țeapă de la prietenul tău, așa au si cei urâți o șansă să mai apară o femeie pe piață 👍

#45
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,466
  • Înscris: 04.10.2002
Hai Sile, ne mişcăm şi noi mai cu talent? Îţi ducem lipsa, cafeaua e mai amară fără tine...

View Postlucianburjuiul, on 07 octombrie 2021 - 12:36, said:

Colegul a trecut la urmatoarea, apoi la urmatoarea cu care s-a si insurat, iar eu cu ea nu m-am mai intersectat pe tatami. Si cum ziceam, cand ne-am mai vazut fugitiv, in alte ipostaze, ma tachina. Evident ca ocaziile se razbuna si nu s-a mai ivit ocazia... E motiv de oftica.
Normal că te tachina, i-ai dat-o la rădăcină. Dacă te consolează cu ceva, nu te va uita toată viaţa ei. Mă rog, asta nu e neapărat de bine.

#46
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
Urmeaza partea a doua in care prietenul cel mai bun vrea sa se desparta de iubita, dar nu e hotarat. Topicul se va numi Decizie de despartire.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate