Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Xiaomi Redmi note 10 pro - intrebari despre agenda de contacte

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
AdinaR77

AdinaR77

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 18.09.2021
As avea și eu 2 nelămuriri: cum sa mut numerele de pe din pe tel și invers, nu mă întreabă pe ce să-mi salveze cele noi... Și nu îmi sincronizează whatsul, cu agenda. Ce pot face? Merci, zi frumoasa

#2
kopilu_198

kopilu_198

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,394
  • Înscris: 25.10.2008
De pe ce in ce? Cand adaugi un numar ai in partea de sus iptiunea de a alege unde se salveaza

#3
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,403
  • Înscris: 08.02.2011
Pe sim salveaza doar daca nu ai cont google. Iar pentru whatsup trebuie acordate permisiunile necesare sa citeasca agenda

#4
AdinaR77

AdinaR77

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 18.09.2021
Nu ma lasa sa aleg nimic. Nu am nicio optiune in dreapta. Nu pot muta agenda de pe sim pe tel

#5
Alexiaz

Alexiaz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 790
  • Înscris: 02.07.2019
Acelasi telefon:

#6
BomfunkMCs

BomfunkMCs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 08.03.2013

 Alexiaz, on 18 septembrie 2021 - 14:41, said:

Acelasi telefon:
OT: Cum ți se pare acest model de telefon? L-am ochit și eu de niște zile pe net și sunt indecis între Note 10 Pro și MI 11 Lite. Mulțumesc anticipat de răspuns!

#7
Alexiaz

Alexiaz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 790
  • Înscris: 02.07.2019
Un telefon foarte ok la multe capitole.
Camera lasa de dorit,nu e cea laudata.
Jocuri nu joc,aici nu stiu.

#8
AdinaR77

AdinaR77

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 18.09.2021
Buna ziua, tinand cont ca nu.l avem decat de cateva zile si l.am butonat si folosit foarte putin, n.as indrazni inca sa.l recomand. Inca configuram telefonul, ne batem capul cu ce nu stim, dar pot spune ca raportul pret-calitate, e cel mai bun din gama lui. De camera sunt foarte multumita. Merge relativ repede pe net, momentan sunt nemultumita de felul cum se aude cand vb cu cineva. Volumul dat tare...mi se pare slabut, incerc sa.mi "indes" tel in ureche.

#9
AdinaR77

AdinaR77

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 18.09.2021
Eu la IMPORT sau EXPORT nu am asa... Am doar din contul gmail sau din SIM. Poate si pt ca ai 2 cartele. Merci oricum

#10
Alexiaz

Alexiaz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 790
  • Înscris: 02.07.2019

 AdinaR77, on 18 septembrie 2021 - 17:22, said:

Buna ziua, tinand cont ca nu.l avem decat de cateva zile si l.am butonat si folosit foarte putin, n.as indrazni inca sa.l recomand. Inca configuram telefonul, ne batem capul cu ce nu stim, dar pot spune ca raportul pret-calitate, e cel mai bun din gama lui. De camera sunt foarte multumita. Merge relativ repede pe net, momentan sunt nemultumita de felul cum se aude cand vb cu cineva. Volumul dat tare...mi se pare slabut, incerc sa.mi "indes" tel in ureche.

Asa este,intradevar se aude ca din cazan sau pestera convorbirea.Pe cel vechi din 2015 se auzea foarte corect.
Dar de camera,foarte multumita? Transfera foto din tel. pe pc apoi mai vorbim.

#11
Alxdava

Alxdava

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,825
  • Înscris: 30.03.2009
Scrieți și voi în aplicația Xiaomi de reclamații problemele ca să le remedieze.

#12
AdinaR77

AdinaR77

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 18.09.2021
Buna seara. As vrea sa intreb, aveti probleme in momentul cand sunteti sunati si raspundeti, sa nu auziti aproape deloc interlocutorul in telefon? Am umblat in setari la volum, l.am dat aproape pe maxim, am incercat si in timpul convorbirii, din lateral sa dau volumul la maxim. Dar cand vine urmatorul apel, iar nu aud nimic din ce vorbeste omul cu mine. Intampinati aceste probleme? Eu nu pot sta la fiecare apel, sa.i spun omului in telefon...stiti...stati ca eu nu va aud deloc, stati sa umblu la setari sau sa fac ce? Multumesc!

#13
Alexiaz

Alexiaz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 790
  • Înscris: 02.07.2019
La mine e ok. Se aude prea tare. Trebuie sa dau volumul mai jos altfel ma aude toata scara blocului.

#14
dd80

dd80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 338
  • Înscris: 28.07.2012

 AdinaR77, on 19 septembrie 2021 - 18:57, said:

Buna seara. As vrea sa intreb, aveti probleme in momentul cand sunteti sunati si raspundeti, sa nu auziti aproape deloc interlocutorul in telefon? Am umblat in setari la volum, l.am dat aproape pe maxim, am incercat si in timpul convorbirii, din lateral sa dau volumul la maxim. Dar cand vine urmatorul apel, iar nu aud nimic din ce vorbeste omul cu mine. Intampinati aceste probleme? Eu nu pot sta la fiecare apel, sa.i spun omului in telefon...stiti...stati ca eu nu va aud deloc, stati sa umblu la setari sau sa fac ce? Multumesc!

Ai rezolvat problema cu agenda?

#15
Varonul

Varonul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 02.06.2021

 AdinaR77, on 19 septembrie 2021 - 18:57, said:

Buna seara. As vrea sa intreb, aveti probleme in momentul cand sunteti sunati si raspundeti, sa nu auziti aproape deloc interlocutorul in telefon? Am umblat in setari la volum, l.am dat aproape pe maxim, am incercat si in timpul convorbirii, din lateral sa dau volumul la maxim. Dar cand vine urmatorul apel, iar nu aud nimic din ce vorbeste omul cu mine. Intampinati aceste probleme? Eu nu pot sta la fiecare apel, sa.i spun omului in telefon...stiti...stati ca eu nu va aud deloc, stati sa umblu la setari sau sa fac ce? Multumesc!
Nu mie la o cunostina.
Acum nu stiu daca o fi de la telefon sau ca se suna de pe digi pe vodafone.

Am avut aceiasi problema pe un redmi note 8T mai facea figuri, au schimbat sub-placa  si placa de baza in garantie.
De atunci nu am mai avut problema

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate