Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook
 sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?
 Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?
 Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 

SkyShowtime

* * * - - 7 votes
  • Please log in to reply
1986 replies to this topic

#1837
mberila

mberila

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,668
  • Înscris: 20.11.2005
De ce sa-l scoata? Poate alte persoane vor sa-l vada.
E simplu. Nu va place, nu va uitati.


P.S. Nu trebuie sa fii gay ca sa-i tolerezi pe altii. Trebuie doar sa nu fii homofob.

#1838
vladut4

vladut4

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 933
  • Înscris: 01.02.2008

 mannick, pe 12 martie 2024 - 20:35, a scris:

Aici:
https://www.skyshowtime.com/ro
Dar n-as face-o neaparat pentru Star Trek Discovery, singurul sf pe care pur si simplu nu l-am mai putut urmari pana la capat. Dar fiecare cu bucatica lui de prajitura, pana la urma...
Sunt altele insa, care chiar merita Posted image

Mie îmi întra doar varianta nordica de Romania nu am găsit.

#1839
hansoloro2

hansoloro2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,131
  • Înscris: 10.03.2012
Cum varianta nordica de Romania. Intri pe SkyShowtime.com si te abonezi

#1840
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,529
  • Înscris: 16.12.2006
Voia sa puna o virgula acolo, da a uitat. :)))

Mie imi intra doar varianta nordica, de Romania nu am gasit.

Cred ca asta dorea sa exprime.

Cel mai probabil ori are vreun VPN activat pe cont sau nu se afla in tara, in Romania.

#1841
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,453
  • Înscris: 15.11.2005

Vizualizare mesajmberila, pe 13 martie 2024 - 17:43, a scris:

De ce sa-l scoata? Poate alte persoane vor sa-l vada.
E simplu. Nu va place, nu va uitati.


P.S. Nu trebuie sa fii gay ca sa-i tolerezi pe altii. Trebuie doar sa nu fii homofob.
Nu are nicio legatura cu gay, si numai pune tu etichete de astea gratuite ca esti homofob daca nu te uiti la chestii cu gay. Eu nu ma uit ca ma plictisesc de moarte la ele, atata tot.
Discovery ala de care zici tu e cel mai jalnic serial, cica SF, din istoria serialelor, in afara ca sunt prin spatiu si pe nava, nu are nicio legatura cu fenomenul SF, mai ales cu Star Trek, e doar o propaganda nesfarsita care bifeaza toate bifele posibile si imposibile. Pute sa fie filmat si in caruta la nea Mitica in curte cu acelasi scenariu si efectul era acelasi, poate chiar mai intersant.
In rest doar o pleiada de plansete si bocituri prin vid cu capiteneasa Michael...

Si da, am refuzat sa ma mai uit la el, trebuia sa am un pat de fachir ca sa nu ma ia somnul cand il vizionam.

Edited by Mondeo, 14 March 2024 - 10:31.


#1842
mberila

mberila

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,668
  • Înscris: 20.11.2005
Ok, si daca nu-ti place tie, sa nu fie disponibil nici pentru altii, ca asa ai postulat tu, nu?

#1843
MiaJiro

MiaJiro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,092
  • Înscris: 24.11.2019
La munte fiind, cu ceata care nu ma lasa sa vad dealul de peste vale, dar si cu ploaie marunta, m-am uitat si eu la cateva episoade dintr-un serial de Sky.
Si pot sa zic "ca-mi place"... Posted Image
1883 care descrie cum a ajuns familia Dutton (din serialul Yellowstone) in Oregon (inainte de a ajunge in Montana).
Un western cu un subiect "deja vu". Am vazut alte filme care prezinta greutatile intampinate de colonisti in traversarea imensului continent, pentru a ajunge in "Zion." Sau nu? Am vazut si alte "ode" inchinate cowboyului! Dar in cazul realizarii 1883, mi-au placut actorii, plasarea lor pe rol..., ups!, mi se limba plimba-n gura! Cert este ca din serialul Yellowstone nu am vizionat doar 3-5 episoade in luni de zile iar din mini-serialul 1883 am vizionat ieri "doar" 6.

De! Afara umed si ceata, in casa cald si streaming.
Plus moon shine, cum ar zice urmasii protagonistilor din seriale...

Un nou argument PRO SKYSHOWTIME! Pentru familia noastra.

Nu este cea mai tare platforma dar in conjunctie cu celelalte "face bine". Si are si colectia cea mai mare de fime "bune" - in opinia noastra. Filme bune dar vechi... Cam ca cele pe care le tineam in colectia de casete VCR.

Multe altele de spus, dar sintetic, daca am avea in Romania venituri mai mari, nu s-ar mai pune problema daca e un serviciu scump sau nu!

Daca e mai bun un serviciu sau altul. Servicii care in totalitate costa ~150 lei pe luna. Skyshotime, Netflix, Amazon Prime, Disney si Youtube family. Nu am inclus HBO MAX ca asta vine "gratuit" Posted Image Posted Image, la pachet cu Max Pack. Altfel de adaugat la cei ~150 lei.

Edited by MiaJiro, 14 March 2024 - 11:30.


#1844
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,529
  • Înscris: 16.12.2006
Dupa ce termini 1883 sa te apuci si de 1923. ;)

#1845
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,453
  • Înscris: 15.11.2005

Vizualizare mesajmberila, pe 14 martie 2024 - 10:45, a scris:

Ok, si daca nu-ti place tie, sa nu fie disponibil nici pentru altii, ca asa ai postulat tu, nu?
a nuuuuu, dimpotriva, va invidiez ca puteti sa va uitati la asa ceva si ca aveti atata timp.
un coleg a zis ca se aboneaza sa vada ceva, eu am zis ca as renunta la abonament pentru asa ceva, nu am mentionat sau dat de inteles sa nu va uitati, va plac chestiile astea asa zise progresiste? go for it.
Sfat sincer? mutati-va ne netflix, ca acolo si sa vrei sa nu vezi asa ceva si nu ai cum.

#1846
vladut4

vladut4

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 933
  • Înscris: 01.02.2008

 catalinman, pe 13 martie 2024 - 21:03, a scris:

Voia sa puna o virgula acolo, da a uitat. :)))

Mie imi intra doar varianta nordica, de Romania nu am gasit.

Cred ca asta dorea sa exprime.

Cel mai probabil ori are vreun VPN activat pe cont sau nu se afla in tara, in Romania.

Exact sunt în danemarca.

#1847
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,072
  • Înscris: 20.06.2009
Și în Danemarca nu se folosesc virgule?:)

#1848
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,376
  • Înscris: 11.08.2019
I le-a oprit la vamă, că nu le-a declarat.

#1849
vladut4

vladut4

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 933
  • Înscris: 01.02.2008

 -TINO-, pe 14 martie 2024 - 18:56, a scris:

I le-a oprit la vamă, că nu le-a declarat.

Da .sigur.


#1850
blue-line

blue-line

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,634
  • Înscris: 13.01.2010

View PostMondeo, on 14 martie 2024 - 14:57, said:

a nuuuuu, dimpotriva, va invidiez ca puteti sa va uitati la asa ceva si ca aveti atata timp.
un coleg a zis ca se aboneaza sa vada ceva, eu am zis ca as renunta la abonament pentru asa ceva, nu am mentionat sau dat de inteles sa nu va uitati, va plac chestiile astea asa zise progresiste? go for it.
Sfat sincer? mutati-va ne netflix, ca acolo si sa vrei sa nu vezi asa ceva si nu ai cum.
Sfat sincer ?
Scuteşte-ne tu cu problemele tale woke, progresiste, etc. Eu pe ăştia cu "woke" în gură îi pun la categoria inadaptaţi şi nu-i mai bag în seamă ! Punct !

"Star Trek: Discovery" este proprietatea Paramount, e şi normal să apară pe platforma asta, nu l-au cumpărat de la alţii ! Nu-ţi place, nu te uiţi ! E VOD, nu canal live !

#1851
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,769
  • Înscris: 09.05.2005

Vizualizare mesajblue-line, pe 14 martie 2024 - 21:40, a scris:

Sfat sincer ?
Eu pe ăştia cu "woke" în gură îi pun la categoria inadaptaţi şi nu-i mai bag în seamă ! Punct !

Eu vad ca ii bagi in seama... :)

#1852
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,453
  • Înscris: 15.11.2005

Vizualizare mesajblue-line, pe 14 martie 2024 - 21:40, a scris:

Sfat sincer ?
Scuteşte-ne tu cu problemele tale woke, progresiste, etc. Eu pe ăştia cu "woke" în gură îi pun la categoria inadaptaţi şi nu-i mai bag în seamă ! Punct !

"Star Trek: Discovery" este proprietatea Paramount, e şi normal să apară pe platforma asta, nu l-au cumpărat de la alţii ! Nu-ţi place, nu te uiţi ! E VOD, nu canal live !
Eu pe  astia woke in cap ii consider ca sunt spalati pe creieri, vezi? chestii de logica elementara.
Plus ca te uiti la aceleasi kkturi dar cu actori diferiti de jde'mii de ori

Cum ti-am m-ai scris, vizionare lunga si placuta, fiind vod, poti sa il vezi pana il inveti pe dinafara, vezi sa nu ratezi bridgerton, ala o sa te dea pe spate. Sau poti sa vizionezi Mary & George aici pe sky

O sa fie bine, hehe, cheers!

Edited by Mondeo, 15 March 2024 - 09:57.


#1853
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,420
  • Înscris: 02.06.2020
A intrat “Oppenheimer”.

#1854
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,150
  • Înscris: 21.05.2019
vazut, foarte bun!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate