Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Motorola Edge 20

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
307 replies to this topic

#181
mojook

mojook

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,561
  • Înscris: 28.03.2004

View PostDonyiano, on 27 decembrie 2021 - 22:19, said:

Nou update pe edge20 pro primit acum.Revin cu info.
Impresii după update? Touch mai bun? Camera mai rapidă? Thx

#182
Donyiano

Donyiano

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 24.07.2021
Mie mi se pare la fel ca înainte adica nu vad o schimbare în rau...depinde de fiecare ce așteptări are. Parca touch-ul mi se pare mai rapid nu ca înainte nu era... momentan e prea devreme sa ma pronunt in doar 2 zile...nu știu ce așteptări aveți voi de la camera asta...dacă vreți o camera bună cumpara un Sony sau Nikon dslr....în rest camera de telefon e usless mai ales pe Android....vrei mai bun e iphone la pret dublu de aia e iphone...părerea mea

#183
aceton

aceton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,793
  • Înscris: 11.04.2017
Am avut Edge 20 Pro si am facut trecerea la Iphone 13ProMax, este diferenta intre camere dar nu atat de mare incat sa justifice pretul, daca faci alegerea doar pentru camere. Cu putina rabdare se obtin poze excelente si cu Edge20Pro. Camera este foarte buna.

Edited by aceton, 29 December 2021 - 11:43.


#184
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,583
  • Înscris: 09.09.2013
Deci e o problema hardware sau software faza cu displayul? A fost rezolvata? Ma bate gândul sa achizitiinez un edge 20

#185
Ghilionn21q

Ghilionn21q

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 14.10.2016
La multi ani dragi colegi, să aveți parte de un an nou plin de bucurii, spor alaturi de cei dragi și un Motorola fara probleme ( nu știu, asta ca sa nu fie off topic hah )

#186
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,583
  • Înscris: 09.09.2013
Din ce am înțeles cica ar fi rezolvat problemele la ecran. Pana la urma le-a rezolvat sau nu?

#187
sergiu08

sergiu08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,131
  • Înscris: 31.12.2013
Are soția mea telefonul și nu s-a plâns. Ce probleme ar trebui să aibe?

#188
mojook

mojook

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,561
  • Înscris: 28.03.2004
Unii reclamă că ar fi probleme cu touch-ul, nu ar fi "responsive" in anumite zone. De exemplu, vrei sa scri ceva pe WhatsApp, și mai sare cate o literă, nu se "apasă".

#189
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,583
  • Înscris: 09.09.2013

View Postmojook, on 01 ianuarie 2022 - 12:53, said:

Unii reclamă că ar fi probleme cu touch-ul, nu ar fi "responsive" in anumite zone. De exemplu, vrei sa scri ceva pe WhatsApp, și mai sare cate o literă, nu se "apasă".
Asta auzisem si eu, din acest motiv am intrebat. Cica ar fi rezolvat problema printr-un uodate de soft...

#190
mojook

mojook

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,561
  • Înscris: 28.03.2004
Îl rugăm se Sergiu08 sa confirme sau să infirme daca sunt sau nu probleme in sensul acesta.

#191
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,586
  • Înscris: 11.02.2016
Problema a fost parțial rezolvata pe Auto/60Hz, touchscreenul răspunde mai bine la comenzi dar nu perfect, eu mai întâmpin mici probleme dar nu foarte grave și nu la fel de dese ca înainte. E utilizabil acum.
Pe 144Hz problema e în continuare prezenta, nu a fost rezolvata.

Valabil pentru edge 20 simplu

#192
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,583
  • Înscris: 09.09.2013
Pacat de el :( inca o intrebare.. pe ready for ar merge orice aolicatie/joc?

#193
Donyiano

Donyiano

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 24.07.2021
Revin cu un review după update-ul de decembrie pe edge 20 pro , touch-ul e foarte responsive pentru mine mai ales pe auto, pe 144 l-am ținut 1 zi si nu am vazut vreo diferenta in timpul de răspuns sau " ca mai sare vreo litera pe whataspp " asta e chiar..ma rog. Eu unu am vazut si o opțiune în meniul ecran...cresteti sensibilitatea la atingere ...poate va ajuta când folosiți 144hz . Cum am mai spus nu vad rostul la 144hz deloc adica nus unde e util ...ca în jocuri nu va atinge valoarea aia iar diferenta dintre 120hz si 144 e insesizabila după părerea mea mai ales pe un astfel de ecran.

#194
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,586
  • Înscris: 11.02.2016

View Postdanidica, on 01 ianuarie 2022 - 14:36, said:

Pacat de el :( inca o intrebare.. pe ready for ar merge orice aolicatie/joc?
Ce am avut eu nevoie mergea, jocuri n-am apucat sa testez.

#195
Donyiano

Donyiano

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 24.07.2021
Eu pun prin ready for ..filme de pe telefon și se vad super ok dar sa folosești apk de la vlc ptr redare. Jocuri nu ma joc pe telefon(am pc ptr asta) dar pot sa zic ca dacă merge sa pui filme de 40gb fara vreo problemă sigur merg și jocuri mai ales prin ready for ...vezi aici [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/giZIFOI1USQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#196
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,583
  • Înscris: 09.09.2013
Va multumesc. Ma gandesc mult sa ia un telefon ca al meu ,,g 5g plus,, sau acest edge 20. Sunt fan moto de câțiva anj. :)

#197
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,583
  • Înscris: 09.09.2013
Ready for, merge si prin cablu sau doar prin wifi?

#198
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Prin cablu pentru Edge 20 Pro(unii l-au primit la pachet cu cablul inclus), prin WiFi pentru Edge 20 simplu.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate