Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

hotel/motel intre Linz si Viena

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
quantico2708

quantico2708

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,148
  • Înscris: 15.07.2008
Aveți vreo recomandare pentru loc de domit intre Linz si Viena. (vin de departe si ma duc departe)

Cat mai ieftin. Maxim 20min. depărtare de autostrada .
Baie /intrare privata > nu ma simt confortabil cu private room de pe Airbnb.

#2
mdt

mdt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,630
  • Înscris: 12.12.2006
Verifica Oekotel Traiskirchen aproape de centura Vienei. Am stat acum cativa ani la Oekotel Salzburg, a fost simplu, ieftin, curat, mic dejun Ok, parcare. Pentru dormit o noapte in tranzit se califica.

Edited by mdt, 17 June 2021 - 13:12.


#3
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,534
  • Înscris: 30.10.2003
topmotel.at

Iti trebuie neaparat card de credit cu pin, cand iti faci check in la aparat. Nu e nimeni la motel, daca ai probleme trebuie sa suni, dar in principiu n-ar trebui. Vii cand vrei, pleci cand vrei fara sa stai dupa careva.
Camerele sunt modeste, dar curate.
Pentru un somn de cateva ore e super. Eu acolo opresc si-s mega multumit

#4
OvidiuNS

OvidiuNS

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,856
  • Înscris: 04.07.2010

 mdt, on 17 iunie 2021 - 13:11, said:

Verifica Oekotel Traiskirchen ...

Chiar am stat la acest hotel, în iulie 2002. Micul dejun a fost excelent. Atunci a fost bun ca bază de cazare pentru întreg sejurul. Dar în prezent nu știu în ce stare se află, dacă e deschis etc.
Ai dreptate, trebuie verificat, altfel ideea e foarte bună.


Sănătate și tcb !

#5
AleXXander00

AleXXander00

    XX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,427
  • Înscris: 21.02.2009
Nu ma pricep atat de bine la hotel, am fost doar in tranzit, dar cele de pe autostrazi nu sunt ok? Stiu ca e mereu cate unul langa o benzinarie, iar cel mai interesant este langa un OMV pe dreapta pe sensul catre Linz. La vreo 20km dupa Viena.

#6
laurcj

laurcj

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 22.07.2008
+1 pentru lantul de hotele Oekotel (https://www.oekotel.com/) De-a lungul anilor m-am cazat cate o noapte la dus si la intors aproape la fiecare calatorie spre si dinspre Germania, Austria ( inclusiv si cu 2 copii mici in camera cu 2 paturi). Ultima data am stat la Oekotel Traiskirchen in 2019. Pentru 1 - 2 nopti sunt foarte ok. Mic dejun bufet suedez inclus in pret. Nu trebuie platit avans pentru rezervare, deci daca te razgandesti nu pierzi nimic. Atata doar ca peretii de la camere sunt mai slab izolati fonic si se aude daca se vorbeste tare pe holuri sau in camerele alaturate.

Edited by laurcj, 17 June 2021 - 15:15.


#7
mariustm32

mariustm32

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 566
  • Înscris: 10.11.2015
Thalinnger Hof ... este ok hotelul si nu este departe de autostrada.

#8
dariuscha

dariuscha

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,550
  • Înscris: 14.04.2008
Eu inteleg ca vrea ceva ieftin si curat, unde sa doarma cateva ore. Cele din reteaua Landzeit sunt f ok, dar cam scumpe. Cel recomandat de Bursul cred ca ar fi ok ca buget. Poate incerca si la Ibis budget (cred ca sunt fostele etap), poate gaseste ceva. Insa si astea au ridicat pretul!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate