Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Samsung S21 FE

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
618 replies to this topic

#613
smiley2

smiley2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,530
  • Înscris: 14.05.2016
Ieri am facut si eu update-ul la OneUI 6.
Cam greu a venit pe telefoanele noastre, pentru Romania sau Europa :-?

Pare mai frumos aranjat meniul de control, fontul in rest nu am cautat ce noutati mai sunt.

Nu știu daca e de la update sau de la facebook messenger dar primesc aceleasi notificari de mii de ori pe zi... Mai are cineva aceasta problema?

#614
xtremealex15

xtremealex15

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,377
  • Înscris: 18.05.2010
Pe S23 am aceeași problemă, notificări cu mesaje citite se repetă. Posibil să fie de la aplicație. Deși cred că ar trebui un clean de date făcut pe aplicație.

#615
smiley2

smiley2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,530
  • Înscris: 14.05.2016
Am mai văzut comentarii la aplicatia messenger pe magazin play ca oamenii au probleme cu notificarile pe OneUI 6.

Trebuie raportata problema ori la facebook ori la Samsung, nu cred ca se va rezolva cu un clear cache sau de la sine...

Edited by smiley2, 08 December 2023 - 20:31.


#616
calinescu26

calinescu26

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 09.10.2007
Mie dupa update mi se pare ca interfata e cam sacadata uneori.

#617
calinescu26

calinescu26

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 09.10.2007
Am sesizat ca nu mai apar de loc notificări vizuale pe lock screen, doar sunet. După ce dau double-tap le vad.

#618
stephano

stephano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,893
  • Înscris: 27.01.2008
Salut. Am primit acest telefon de la cineva dar fara incarcator..ce model trebuie sa iau. A venit cu incarcator in cutie. Daca da ce model,amperaj..etc

#619
laurcj

laurcj

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 22.07.2008
S21FE nu a venit cu incarcator in cutie, doar cu cablu. Telefonul suporta incarcare la maxim 25W, deci daca vrei ceva sa nu fie prea scump poti cumpara incarcatorul Samsung cu puterea asta.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate