Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Hotspot 5 GHZ A41

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Cristian_Medias

Cristian_Medias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 437
  • Înscris: 16.11.2005
Când doresc să fac hotspot pe banda de 2.4 merge perfect. Când il fac pe banda de 5 GHZ, îmi arată pe telefon că este activat, dar nu este văzut de niciun dispozitiv. Dispozitivele funcționează bine și se conectează la un router atât pe 2.4, cât și pe 5.

Ce aș mai putea să încerc ?

#2
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,224
  • Înscris: 05.01.2006
Din ce am gasit pare ceva legat de telefon/samsung mai degraba si nu de retelistica propriu-zis...

#3
tamma

tamma

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 05.07.2014
Eu stiu ca sunt ceva restrictii in EU pentru hotspot in 5 GHz. Posibil daca schimbi "tara" te lasa android-ul sa faci hotspot si in 5.

#4
farockhcm

farockhcm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,919
  • Înscris: 13.05.2013
Cu un Huawei Nova 5t merge sa fac hotspot in 5 GHz fara sa schimb tara.

#5
Cristian_Medias

Cristian_Medias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 437
  • Înscris: 16.11.2005
Am adăugat Engleză în limba telefonului, fără să îi dau aplică. Adică s-a adăugat la limbi și a rămas pe locul 2. Merge brici. Nici prin cap nu îmi trecea să adaug limba engleză ! Mulțumesc ! O primăvară frumoasă tuturor !

#6
MMike

MMike

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,969
  • Înscris: 25.04.2016

View PostCristian_Medias, on 02 martie 2021 - 20:59, said:

Am adăugat Engleză în limba telefonului, fără să îi dau aplică. Adică s-a adăugat la limbi și a rămas pe locul 2. Merge brici. Nici prin cap nu îmi trecea să adaug limba engleză ! Mulțumesc ! O primăvară frumoasă tuturor !
Esti multumit de telefon ? Am auzit tot felu de vorbe, cum ca are ceva lag, agata....

#7
OwlDoom

OwlDoom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 02.01.2009

View PostMMike, on 20 aprilie 2021 - 15:09, said:

Esti multumit de telefon ? Am auzit tot felu de vorbe, cum ca are ceva lag, agata....

Are ceva lag, dar nu e supărător. Per total sunt mulțumit: ecranul e foarte fain, dimensiuni decente (aș fi preferat sub 6 inch, dar na, dacă asta vrea poporul...) Zilele astea trebuie să iasă și update-ul de Android 11 (l-au lansat doar în Rusia deocamdată).

#8
jon31

jon31

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 777
  • Înscris: 12.12.2014

View PostOwlDoom, on 30 aprilie 2021 - 16:34, said:



Are ceva lag, dar nu e supărător. Per total sunt mulțumit: ecranul e foarte fain, dimensiuni decente (aș fi preferat sub 6 inch, dar na, dacă asta vrea poporul...) Zilele astea trebuie să iasă și update-ul de Android 11 (l-au lansat doar în Rusia deocamdată).
Poti face update la 11 prin smart switch! L-am facut eu ieri! E f ok si bateria tine mai mult!

Edited by jon31, 24 May 2021 - 09:41.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate