Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Probleme in relatie dupa aproape 2 ani

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
148 replies to this topic

#37
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
a devenit rece, nu mai există comunicare, telefonul îl tine mereu la ea chiar si la baie?, atunci înseamnă că a dat peste un bărbat mai bun ca tine ce o tulburat o, când respectivul o să vrea ceva serios cu ea atunci tu o să zbori 🤭

#38
DDooGG

DDooGG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 29.11.2020

 clara1, on 04 februarie 2021 - 20:10, said:

Dacă bărbatului îi este mai bine singur întrebarea mea este -de ce își dorește o căsătorie și copii?
Vezi ca e taman invers , femeia vrea copchii si familion. Barbatul vrea femei nenumarate , sa curga berea si cat mai putine responsabilitati

#39
FloryKab

FloryKab

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 09.02.2017

 DDooGG, on 05 februarie 2021 - 05:41, said:


Vezi ca e taman invers , femeia vrea copchii si familion. Barbatul vrea femei nenumarate , sa curga berea si cat mai putine responsabilitati
Și după aia stă cu "aia" la soare până i se usucă,că nu-l mai vrea nimeni. Tinerețea e dulce,dar se duce. 🙂

#40
DDooGG

DDooGG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 29.11.2020

 FloryKab, on 05 februarie 2021 - 05:57, said:

Și după aia stă cu "aia" la soare până i se usucă,că nu-l mai vrea nimeni. Tinerețea e dulce,dar se duce. ��
Asta suna deja a invidie Posted Image .
Vin femeile la barbat desi acesta le alunga , asta e realitatea .

#41
axisborn

axisborn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,272
  • Înscris: 20.11.2020

 FloryKab, on 05 februarie 2021 - 05:57, said:


Și după aia stă cu "aia" la soare până i se usucă,că nu-l mai vrea nimeni. Tinerețea e dulce,dar se duce. 🙂

Ei nu-l vrea , ca te pomenești ca femeile rămân veșnic tinere.


#42
clara1

clara1

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 393
  • Înscris: 07.12.2020

 DDooGG, on 04 februarie 2021 - 17:35, said:

Si acuma e la fel chiar daca femeia poate fi independenta , intr-o casnicie. Daca ridica glasu nejustificat are usa la dispozitie , s-o inchida pe dinafara .
Duce greul pe naiba , n-o vad la incarcat vagoane ...
Se pare că încă mai gândești ca în epoca de piatră unde femeia este supusă bărbatului și nu are dreptul la o părere personală și nu are voie să gândească altfel decât el că altfel îi arată ușa.....eu nu cred așa ceva, nu cred că mai există astfel de femei.

#43
clara1

clara1

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 393
  • Înscris: 07.12.2020

 axisborn, on 05 februarie 2021 - 06:56, said:

Ei nu-l vrea , ca te pomenești ca femeile rămân veșnic tinere.
O femeie trecută de 40 de ani care incă e frumoasă, are grijă de aspectul ei, se îngrijește, are grijă de greutatea ei, are situatie materială, nu duce grija zilei de mâine poate să găsească intr-o lună și 500 de bărbati serioși trecuți de 40 de ani.
Poate să îi aleagă și să-i trieze după niște criterii foarte stricte - vârstă, inălțime, greutate, profesie, situație materială, copii și tot ea să pună condiții celor aleși pentru inceputul unei relații serioase urmată de căsătorie.
Nu același lucru pot spune de bărbați deoarece sunt enorm de mulți bărbați trecuți de 40 de ani care au pierdut lupta cu kilogramele și cu aspectul. Nu îi mai ajută nici profesia, nici banii, nici bunele intenții ca să fie aleși de o femeie care poate alege pe cineva din sute și sute de bărbați singuri.

#44
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
pai tu zici de o femeie din alea premium ca poate alege din 500 si la bărbați îi dai exemplu pe cei din ultima categorie... îi frumos?
Oricum cam exagerezi cu 500..

#45
futurist

futurist

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,710
  • Înscris: 09.05.2008

 clara1, on 05 februarie 2021 - 11:00, said:

O femeie trecută de 40 de ani care incă e frumoasă,....
Deja nu mai are rost cititu'.
Sa raspund, nici atat.

#46
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

 clara1, on 05 februarie 2021 - 11:00, said:

O femeie trecută de 40 de ani care incă e frumoasă, are grijă de aspectul ei, se îngrijește, are grijă de greutatea ei, are situatie materială, nu duce grija zilei de mâine

cate d-astea cunosti personal?

#47
axisborn

axisborn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,272
  • Înscris: 20.11.2020

 clara1, on 05 februarie 2021 - 11:00, said:


O femeie trecută de 40 de ani care incă e frumoasă, are grijă de aspectul ei, se Ă®ngrijește, are grijă de greutatea ei, are situatie materială, nu duce grija zilei de mâine poate să găsească intr-o lună și 500 de bărbati serioși trecuți de 40 de ani.
Poate să Ă®i aleagă și să-i trieze după niște criterii foarte stricte - vârstă, inălțime, greutate, profesie, situație materială, copii și tot ea să pună condiții celor aleși pentru inceputul unei relații serioase urmată de căsătorie.
Nu același lucru pot spune de bărbați deoarece sunt enorm de mulți bărbați trecuți de 40 de ani care au pierdut lupta cu kilogramele și cu aspectul. Nu Ă®i mai ajută nici profesia, nici banii, nici bunele intenții ca să fie aleși de o femeie care poate alege pe cineva din sute și sute de bărbați singuri.

Cred ca trăiești pe alta planeta. Femeile peste 40 sunt mai expirate ca bărbații. Nu o di cazul tău,  dar statistica nu e favorabila.

#48
DDooGG

DDooGG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 29.11.2020

 clara1, on 05 februarie 2021 - 10:34, said:

Se pare că încă mai gândești ca în epoca de piatră unde femeia este supusă bărbatului și nu are dreptul la o părere personală și nu are voie să gândească altfel decât el că altfel îi arată ușa.....eu nu cred așa ceva, nu cred că mai există astfel de femei.
Ai inteles gresit . vezi daca nu intelegi ce citesti ?
Femeia trebuie sa aiba si ea o parere , trebuie sa gandeasca si singura! Dar nu trebuie sa ridice glasul nejustificat , pricepi sau nu ?
Ca sunt o gramada care urla din orice nu inteleg , ala e baiul , putine is calme si inteleg argumentele dupa o clipa de asimilat .

 clara1, on 05 februarie 2021 - 11:00, said:

O femeie trecută de 40 de ani care incă e frumoasă, are grijă de aspectul ei, se îngrijește, are grijă de greutatea ei, are situatie materială, nu duce grija zilei de mâine poate să găsească intr-o lună și 500 de bărbati serioși trecuți de 40 de ani.
Poate să îi aleagă și să-i trieze după niște criterii foarte stricte - vârstă, inălțime, greutate, profesie, situație materială, copii și tot ea să pună condiții celor aleși pentru inceputul unei relații serioase urmată de căsătorie.
Nu același lucru pot spune de bărbați deoarece sunt enorm de mulți bărbați trecuți de 40 de ani care au pierdut lupta cu kilogramele și cu aspectul. Nu îi mai ajută nici profesia, nici banii, nici bunele intenții ca să fie aleși de o femeie care poate alege pe cineva din sute și sute de bărbați singuri.
Deci tot femeia se canta dupa casatorie , familie , plozi ..... nu barbatul . O femeie dupa 40 de ani pe care n-o luat-o nici dracu , ramane domnisoara batrana pt ca , asa cum ai zis , deja pretentiile ei cresc pana la cer . Stiu n cazuri .

#49
_InterStellar_

_InterStellar_

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 24.01.2021

 DDooGG, on 05 februarie 2021 - 12:11, said:

O femeie dupa 40 de ani pe care n-o luat-o nici dracu , ramane domnisoara batrana pt ca , asa cum ai zis , deja pretentiile ei cresc pana la cer . Stiu n cazuri .
Pai si care-i problema, poate femeile alea au dat numai peste pramatii de barbati si au hotarat ca le este mai bine singure.
Tu crezi ca toate femeile care-s in relatii/casatorite sunt fericite? Multe stau asa de ochii lumii si cine stie ce magarii /mizerii indura de la specimenu de langa ele. Si raman pt copii mai mult.

#50
DDooGG

DDooGG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 29.11.2020
Nu stiu si nu ma intereseaza ce fac babetele . Prefer junele ( cu 20 de ani mai tinere ca mine ) ca n-au atatea figuri in cap.

#51
_InterStellar_

_InterStellar_

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 24.01.2021
:)))))))))))) Aham. Am uitat ca pe aici ii plin de don giovanni cu un succes rasunator la pustoaice frumoase.

P.S. Trezeste-te din visare  ;)

#52
clara1

clara1

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 393
  • Înscris: 07.12.2020

 silesax, on 05 februarie 2021 - 11:07, said:

pai tu zici de o femeie din alea premium ca poate alege din 500 si la bărbați îi dai exemplu pe cei din ultima categorie... îi frumos?
Oricum cam exagerezi cu 500..
Nu exagerez deloc, este adevărat ce spun și nu mă refer la ultima categorie de bărbați și nici la femei premium, mă refer la oameni normali care au grijă de ei și aspectul general să fie plăcut.Sexul ajută mult pentru a te menține în formă și mereu tânăr pe lângă alimentație și sport.Încearcă și o să vezi rezultatul pozitiv.

#53
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
crede-mă ca încerc zilnic da tot am albit.. 😔

#54
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,007
  • Înscris: 15.04.2011

 DDooGG, on 05 februarie 2021 - 14:36, said:

Nu stiu si nu ma intereseaza ce fac babetele . Prefer junele ( cu 20 de ani mai tinere ca mine ) ca n-au atatea figuri in cap.
Vezi ca se ataca astea bătrâne daca le zici babete. Cu cât sunt mai bătrâne cu atât fac mai urat.Posted Image

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate