Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...
 Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 

Joe Biden - Presedinte al Statelor Unite ale Americii

* * * - - 9 voturi
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
2247 răspunsuri în acest subiect

#91
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 31.476
  • Înscris: 29.04.2008
O mica dedicatie

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/gYLzKDTIrwA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#92
Epdm

Epdm

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.817
  • Înscris: 15.01.2017

View PostCris007, on 20 ianuarie 2021 - 19:11, said:

Nu sunt atatia prosti in America. Aia care sunt, sunt vocali, ce-i drept.
Exact. I-am vazut aproape toata vara in actiune distrugând, incendiind, ucigând, jefuind.

#93
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 24.434
  • Înscris: 08.05.2005

View PostMcDude, on 20 ianuarie 2021 - 19:19, said:

Joe B:


Plagiat
:)))))

Parcă as avea mai mare încredere și speranță in ce zice Joe decat ce a promis un nimeni acum 4 ani :)

Eu zic să aveți puțină speranță bre, că doar nu se oprește planeta că nu mai ii gunoiul ăla portocaliu președinte. :)

Editat de Bucifon, 20 ianuarie 2021 - 19:28.


#94
fqx

fqx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.222
  • Înscris: 23.08.2014

View PostTruculMagic, on 20 ianuarie 2021 - 18:46, said:

Trump a luat mandatul pe la 70 ani, in timp ce biden il ia la 78 ! 8 ani sunt foarte multi.



Trump e protestant , biden catolic. Cu ce e deschisa la minte ? Ca papa vrea sa atraga simpatia celor din gasca lgbt ?
tot batrani sint amandoi, dar nu vad ce relevanta are?Centeaza ce fac, nu ce varsta au.
lgbt e doar ultima chestiune,sint mai multe, vezi atitudinea fata de pandemie, fata de stiinta si etc.

#95
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 399.554
  • Înscris: 08.10.2015
Mda... Adevarul e ca și mie mi se pare ciudat ca Trump nu a respectat protocolul și cutuma și nu a fost la investirea noului președinte. Bai ai pierdut... Pleacă. Live to fight another day. Ce credea, ca poate lupta cu democrația?

Nu îmi place Biden și nu îl consider apt sa fie președinte dar americanii aia mulți l-au votat. Eu cred ca o sa facă un cacao praf... Dar nah, e primul boșorog al Americii. :)

#96
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.696
  • Înscris: 24.11.2015
Obama a fost cel mai tare presedinte, oare nu are SUA alti inlocuitori decat niste batrani cu zilele numarate ?

#97
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 24.434
  • Înscris: 08.05.2005
Aveai între Joe și Bernie :)

#98
fqx

fqx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.222
  • Înscris: 23.08.2014

View PostCris007, on 20 ianuarie 2021 - 19:21, said:

Asa cum la noi sunt multi antivaccinisti. Ambele ideologii de oameni prosti care nu duc decat la distrugere si decadere.
Prostia e extrem de importanta, altfel isi pierd unii posturile/averile...

Editat de fqx, 20 ianuarie 2021 - 19:32.


#99
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 26.795
  • Înscris: 01.11.2011

View PostMembruAnonim, on 20 ianuarie 2021 - 19:17, said:

Majoritatea albilor din sud sunt rasiști mai mult sau mai puțin. Doar unii recunosc însă.
Ce înseamnă rasism? Dacă înseamnă că nu îți produce deosebită plăcere să stai printre cetățeni colorați, că nu îți place să ți-i bage guvernul pe gât cu forța, că nu ți se pare corect să aibe mai multe drepturi decât tine, nu este ceva rău.

#100
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 24.434
  • Înscris: 08.05.2005
Le-a explodat capul magaoților când Joe a pomenit de white supremacy in discurs =))

Editat de Bucifon, 20 ianuarie 2021 - 19:34.


#101
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 26.795
  • Înscris: 01.11.2011
Lady Gaga e de fapt transexual? Cam așa părea din înregistrarea lăutăreliii de azi.

#102
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 31.476
  • Înscris: 29.04.2008

View PostCris007, on 20 ianuarie 2021 - 19:14, said:

Bun discursul lui Biden.

A vorbit liber si a vorbit mai mult decat ar putea-o face multi colegi de pe Softpedia cu tastatura mare

#103
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.287
  • Înscris: 22.05.2007
Cel mai populist discurs ever, l-a întrecut cu mult si pe carismaticul Barack.

Mi s-a facut sila pur si simplu cand a facut referire la invazia Capitoliului...un loc unde nici macar o musca nu intra fara ca cineva sa stie !!!
Numarul fortele de ordine si modul in care acestea ''aparau obiectivul'' a fost cel mai jenant moment, teatral 100%, asta aratand ca totul a fost PREMEDITAT !

#104
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 31.476
  • Înscris: 29.04.2008

View Postneur0, on 20 ianuarie 2021 - 19:32, said:

Lady Gaga e de fapt transexual? Cam așa părea din înregistrarea lăutăreliii de azi.

Iarta-ma ca intreb, dar ai controlat-o la cocosel?

#105
fqx

fqx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.222
  • Înscris: 23.08.2014

View PostMembruAnonim, on 20 ianuarie 2021 - 19:28, said:

Mda... Adevarul e ca și mie mi se pare ciudat ca Trump nu a respectat protocolul și cutuma și nu a fost la investirea noului președinte. Bai ai pierdut... Pleacă. Live to fight another day. Ce credea, ca poate lupta cu democrația?

Nu îmi place Biden și nu îl consider apt sa fie președinte dar americanii aia mulți l-au votat. Eu cred ca o sa facă un cacao praf... Dar nah, e primul boșorog al Americii. Posted Image

View PostTruculMagic, on 20 ianuarie 2021 - 19:29, said:

Obama a fost cel mai tare presedinte, oare nu are SUA alti inlocuitori decat niste batrani cu zilele numarate ?
cu siguranta are, dar asta a fost.asa merge treaba cand aia vechii tin cu dintii.Si eu il preferam pe obama de exemplu, dar orice e mai bun decat trump.

#106
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 31.476
  • Înscris: 29.04.2008

View PostSpaghete, on 20 ianuarie 2021 - 19:33, said:

asta aratand ca totul a fost PREMEDITAT !

Bine-nteles ca a fost premeditat ;)

#107
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 52.739
  • Înscris: 06.08.2004

View PostMembruAnonim, on 20 ianuarie 2021 - 19:28, said:

Mda... Adevarul e ca și mie mi se pare ciudat ca Trump nu a respectat protocolul și cutuma și nu a fost la investirea noului președinte. Bai ai pierdut... Pleacă. Live to fight another day. Ce credea, ca poate lupta cu democrația?

Nu îmi place Biden și nu îl consider apt sa fie președinte dar americanii aia mulți l-au votat. Eu cred ca o sa facă un cacao praf... Dar nah, e primul boșorog al Americii. Posted Image
De unde rezulta ca decat un nesimtit, mai bine votezi un batranel. Ce rusine pentru Trump, nici macar nu avea multe de facut ca sa ramana presedinte, trebuia sa aiba putina decenta, putina educatie.

#108
McDude

McDude

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.764
  • Înscris: 02.06.2005

View PostCris007, on 20 ianuarie 2021 - 19:35, said:


De unde rezulta ca decat un nesimtit, mai bine votezi un batranel. Ce rusine pentru Trump, nici macar nu avea multe de facut ca sa ramana presedinte, trebuia sa aiba putina decenta, putina educatie.
Pai cand te pisi pe ea de traditie se cheama progresism
Asa ca e de bine

View PostBucifon, on 20 ianuarie 2021 - 19:27, said:

Eu zic să aveți puțină speranță bre, că doar nu se oprește planeta că nu mai ii gunoiul ăla portocaliu președinte. :)
Pai cine a zis ca se opreste? Stoc de adidași sa fie la Walmart

Editat de McDude, 20 ianuarie 2021 - 19:40.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate