Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Duamna doctor :)

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#55
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,264
  • Înscris: 06.01.2007
Acum e mai complicat ca se filmeaza, dar pe vremea scolii mele era plin invatamantul de astfel de specimene.
De fapt asta e un mod de a ascunde lipsa de competente. Unii se dau loviti, altii fac pe bufonii, altii nu suporta sa fie intrebati, altii nu vor sa fie contrazisi, altii pun bariera inca mai aproape, se luau de tine si plecand de la modul in care te ridicai in picioare.
N-are nicio treaba comportamentul madamei cu schizofrenia. Cunosc tipologia asta de profesor si cei care au trecut prin scoala sunt sigur ca o cunosc.
Adevaratii profesori de la care ai de invatat nu-si etaleaza orgoliul asta jegos si inutil.
Fiecare dintre noi am avut zeci de profesori in scoala, dar doar cativa dintre ei au contat. Si au fost mai putini din astia decat dintre cei cu orgoliu la care nu ajungeai nici cu prajina si de la care nu puteai invta mare lucru tocmai din motivul asta. Pentru ca dupa cum am spus, cred ca era o eschiva de la necesitatea de a dovedi ca ei nu reprezinta divinitatea.

#56
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,429
  • Înscris: 20.02.2008
Foarte corect spus, maccip!

#57
clorel_utnapishtim

clorel_utnapishtim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,870
  • Înscris: 05.09.2020

 maccip, on 23 noiembrie 2020 - 12:43, said:

Pentru ca dupa cum am spus, cred ca era o eschiva de la necesitatea de a dovedi ca ei nu reprezinta divinitatea.

Ai terminat Teologia? Posted Image

#58
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

 ioppo, on 23 noiembrie 2020 - 17:17, said:

Foarte corect spus, maccip!
Daca are schizofrenie poate fi delir de grandoare. Deci poate fi si incorect.
Si megalomania tot o problema psihica este (asociata cu narcisismul), chiar daca pare o "normalitate" printre persoanele cu autoritate.

Edited by Cr1spy, 25 November 2020 - 06:37.


#59
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Saga continua Posted Image)))

Profesoară de Română: „O fată de domnitor se f**e cu unu' care vinde baraboi în piaţă“.
https://adevarul.ro/...8c28/index.html


Pai vedeti, domnilor, de ce se doreste de catre profesori incriminarea filmarii orelor online? Ca sa nu vada o tara intreaga ce degenerati pot fi unii profesori.

Edited by MembruAnonim, 26 November 2020 - 18:28.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate