Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

VW vinde Bugatti.

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
Z_E_U_S

Z_E_U_S

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 721
  • Înscris: 15.01.2020

View Postericmario, on 20 septembrie 2020 - 12:39, said:

...
Oftica mea e că nu am aflat mai devreme de afacerea asta, că mă băgam binențeles!
...
Cand am inceput sa citesc postarea ta, au inceput sa-mi curga primele lacrimi. La final, nu m-am mai putut abtine... plansete cu sughit, posibil sa-mi fi crescut putin si tensiunea arteriala.  Chiar e posibil sa ai asa ghinion, omule? Ti-a scapat printre degete posibilitatea sa fii cel mai tare din parcare iar tie [inca] iti mai arde sa postezi pe forum... Parca ai fi o femeie de succes care stie sa treaca cu bine peste orice neplacere a vietii.

#38
Ford4

Ford4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,164
  • Înscris: 13.11.2017
Se pare că VW va vinde nu doar Bugatti ci și alte două firme : Lamborghini și Ducati.
Să fie oare începutul sfârșitului pentru acest grup care are minciuna că politica de firmă ?

https://insideevs.co...tti-ducati/amp/

#39
_R_A_D_U

_R_A_D_U

    MembruAnonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,082
  • Înscris: 16.10.2018
Fordulet, tu intelegi ce citesti? Vezi ca inca din titlu este vorba de o intrebare, nicicum o constatare... Will VW Sell Bugatti, Lamborghini And Ducati In Its Quest For Electrification?
Si chiar de s-ar vinde Lambo si Ducati, nu cred ca afecteaza in vreun fel pulimea.

#40
Ford4

Ford4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,164
  • Înscris: 13.11.2017
Eu vad dincolo de propaganda lor stupida cu electrificarea. Se pare ca baietii nu prea mai au bani, nu chestiile lor stupide ca le vand ca sa sa-si sustina electrificarea.
Iar daca tu ai fi inteles ce scrie in acel articol ai fi vazut ca deja Bugatti are un model electric, iar Ducati o motocicleta electrica. La fel si Lambo incepuse sa paseasca pe aceasta cale. Deci e vorba ca nu mai au bani sa-si sustina toate firmele pe care le-au cumparat.
Sa speram ca nu vor mai avea bani sa-si sustina si celelalte firme si atunci te va afecta si pe tine. Mai putin pe cei care nu sunt fani VW si inteleg ca acest grup a fost ca o ciuma pentru Europa.

#41
_R_A_D_U

_R_A_D_U

    MembruAnonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,082
  • Înscris: 16.10.2018
Asta cu "daca ai fi inteles ce scrie in acel articol" poti canta la alta masa. Sperantele tale, n-au nicio valoare pentru aia. Ca viata ta e trista si faci spume la gura, la fel, poate ca nu ne intereseaza.  Next!

#42
inuendo0

inuendo0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,540
  • Înscris: 03.06.2007

View Postciine, on 22 septembrie 2020 - 21:57, said:



Fiabilitate, anduranta , baterie pt 1mil km , care urmeaza  a se  extinde la 1,6 mil km, dupa ultimul anunt , restul e cum spui tu
Este vorba de bateria de 1 milion de mile. Informati-va mai bine.
Tesla deja o pune pe Model 3 Standard Range+ in China.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate