Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

OnePlus Clover- telefon buget (în curand)

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
bogdan074

bogdan074

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,575
  • Înscris: 11.04.2005
Telefonul de buget OnePlus Clover ar avea o baterie de 6.000 mAh și va costa în jur de 800 de lei
OnePlus Clover va fi un telefon entry level, primul de la OnePlus și va aduce un procesor Qualcomm Snapdragon 460, dar și o baterie de 6.000 mAh. Va fi deci un battery phone pe măsură modelelor Samsung Galaxy M, doar că va fi disponibil în SUA pentru început. Aflăm și că handset-ul aduce 4 GB RAM, 64 GB stocare, cu puțin noroc și slot microSD, deși nu aș paria pe asta. Aflăm și că noul venit are 3 camere în spate, inclusiv una principală de 13 MP. I se alătura alte două de câte 2 MP, probabil Macro și Bokeh.

Debutul ar urma să aibă loc până la final de an 2020 și pe lângă SUA va mai sosi și în Europa și Asia, tot la prețuri apropiate de 200 de dolari.
Sursa:https://www.mobilissimo.ro/stiri-telefoane/oneplus-clover

#2
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
Plictisitor.

#3
hunab

hunab

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 23.12.2011
Au mai avut la inceput pe One Plus X (spate de sticla, si rama metalica de calitate) nu a fost rau. One+1 merge si acum. Cu X-ul am dat de pămĂąnt.

Edited by hunab, 30 August 2020 - 08:33.


#4
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,502
  • Înscris: 22.12.2015
Nu am inteles niciodata de ce nu se opteaza pentru capacitate 4k pe senzorii de 13 MP inclusiv in aceasta gma a telefoanelor de buget, e hilar sa poata duce 4k o petarda de 5SE 1  iar un telefon Aandroid modern din 2020 sa nu aiba asa ceva.

#5
danaciu

danaciu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,492
  • Înscris: 01.05.2006
Inca o caramida cu aparenta de telefon.
Asa m-am plictisit de prosteala asta cu baterii mari si cu telefoane palete de tenis.
Totusi, sunt prize oriunde si oricand, in afara de aia care lucreaza in constructii nu inteleg la ce e buna o baterie de 6 mii!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate