Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Ce părere au femeile despre bărbații care se epilează pe picioare?

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
valirex

valirex

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,746
  • Înscris: 30.07.2006

View Postprobabil15, on 23 august 2020 - 17:52, said:

Ciclistii se epileaza pe picioare dintr-un singur motiv : fac zilnic masaj la picioare dupa cursa.

Altfel ii deranjeaza parul?

#20
hunab

hunab

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 23.12.2011
Am inteles ca se epileaza si nu mai am ceva de comentat. Probabil sa fie mai aerodinamici. Acum, stau in fumd si ma intreb inginereste, oare din acelasi motiv se si penseaza?

#21
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,031
  • Înscris: 07.11.2006

View Postprobabil15, on 23 august 2020 - 15:26, said:

Nu e deloc bizar. In occident mai totii barbatii se epileaza pe picioare.

Normal,pierzania de acolo vine.

View Postprobabil15, on 23 august 2020 - 17:52, said:

Ciclistii se epileaza pe picioare dintr-un singur motiv : fac zilnic masaj la picioare dupa cursa.
Ciclisti se epileaza pe picioare ca sa fie mai usori si sa elimine frecarea aerului cu firele de par Posted Image

#22
spooky51

spooky51

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,815
  • Înscris: 29.09.2006
In caz de accident rana se poate curata mai usor. Mai este si masajul de dupa efort, intra mai usor in piele antiinflamatoarele and shit. Cand e cald afara este mai placut in pantaloni scurti. Invers, cand este cald afara si porti pantaloni lungi este neplacut, deoarece parul acela are si rol de "rulment" intre picioare si nadragi.

#23
SCHA7

SCHA7

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 22.06.2020
Epilat sau tuns, cu cat este mai scurt parul cu atât este mai mare confortul termic vara.Va recomand sa incercati pe mâini, picioare, piept, burta. Nu cu scop estetic ci cu scop practic. Iarna puteți să reveniți la forma inițială.

#24
clara1

clara1

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 393
  • Înscris: 07.12.2020
Este igienic dar confortabil...nu știu.Bărbații pot spune, ei sunt în cauză. Pentru femei este vorba în primul rând despre estetic.

#25
ina2605

ina2605

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 20.09.2020
Cocote masculine, aia sunt acesti epilați ! Posted Image Mă amuzau cândva acele ”memes” cu bărbații care petrec mai mult timp în fața oglinzii decât partenerele lor. Nu am mai fost la fel de amuzată atunci când m-am trezit cu un asemenea exemplar în casă și în relație. Posted Image Posted Image

View PostSCHA7, on 21 septembrie 2020 - 13:01, said:

Epilat sau tuns, cu cat este mai scurt parul cu atât este mai mare confortul termic vara.Va recomand sa incercati pe mâini, picioare, piept, burta. Nu cu scop estetic ci cu scop practic. Iarna puteți să reveniți la forma inițială.
Tu ești bărbat ? Că n-am verificat profilul. dacă ești bărbat, mesajul de mai sus este unul ”de la tine, pentru tine” gen. Posted Image Dacă erai femeie, am impresia că n-ai fi spus neapărat la fel. Bărbătușii epilați pe piept să stea departe de frecuș pe ... pielea pieptului femeilor ! Posted Image Posted Image

#26
vrajitoruldinoz

vrajitoruldinoz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,715
  • Înscris: 21.06.2016
Cum adică te-ai trezit cu el?

Poate trebuia sa bei mai puțin înainte de culcare :D

#27
carolinaherera

carolinaherera

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,345
  • Înscris: 18.12.2019
in liceu aveam un coleg frumusel, trasaturi gen Leonardo di Caprio.
la ora de sport, l-au vazut toate fetele in pantaloni scurti si, mirare mare, picioarele lui nu aveau
fir de par si erau superbe.
ne-am indragostit toate de el :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate