Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Finala CM de snooker 2020

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
Manasu

Manasu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,893
  • Înscris: 25.12.2016
Azi si maine este finala campionatului mondial de snooker, intre Ronnie si Kyren Wilson. Sesiunile incep de la 15:30 si de la 21:30. Castigatorul se decide maine seara, nu va mai fi sesiunea de luni, cum era pana acum.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/UNVz4gJ7iEk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Gaby_M

Gaby_M

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,686
  • Înscris: 29.04.2014
Nu stiu de ce, dar am sperat sa ajunga Selby in finala.

#3
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,338
  • Înscris: 31.08.2006
Eu am sperat sa ajunga Ronnie. Cand vrea el sa joace si nu-l apuca nervii, joaca senzational. Oricum, cele doua semifinale au fost de poveste si de un dramatism cum n-am mai vazut pana acum. Toti cei patru semifinalisti au facut spectacol.

#4
addumi

addumi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,821
  • Înscris: 10.02.2017
Avand in vedere ca Telekom a scos de ceva vreme din grila Eurosport si nu mai am unde urmari snooker, exista vreo posiblitate online free de a vedea aceasta finala?

#5
Manasu

Manasu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,893
  • Înscris: 25.12.2016
In VLC sau PotPlayer.
http://new123host.dd...387474/205.m3u8

#6
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,338
  • Înscris: 31.08.2006

 Manasu, on 15 august 2020 - 14:40, said:


Numai ca are sonorul in spaniola. Pentru cine are un telefon, tableta, Smart Tv cu Android, poate folosi aplicatia asta care merge foarte bine, cel putin, deocamdata.

#7
mishuletzu

mishuletzu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,142
  • Înscris: 27.02.2018
Aici sunt posturile romanesti din toate nisele, folositi Ace Player pentru a deschde linkurile, si nu Sopcast cum era pana acum vreun an.

https://mywebtv.info/

On topic, sper sa fie meci frumos. Ronnie e evident o legenda, iar Kyren e antrenat de nenea asta care are si canal de Youtube

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/p2NwdewAMlg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#8
Adi757

Adi757

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 01.11.2012

 mishuletzu, on 15 august 2020 - 14:58, said:

Aici sunt posturile romanesti din toate nisele, folositi Ace Player pentru a deschde linkurile, si nu Sopcast cum era pana acum vreun an.

https://mywebtv.info/

La voi merge? la mine nu se deschide in Ace Player.

Sopcast nu mai merge deloc?

#9
addumi

addumi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,821
  • Înscris: 10.02.2017
Nu merge nicio varianta. Nici pe desk, nici pe telefon. Asta este. Inca un motiv in plus sa reziliez cu acesti nepotriviti.

#10
crt82sil

crt82sil

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 225
  • Înscris: 27.06.2010
Cei ce au vazut ultima parte a semifinalei, ce parere aveti de ultimele lovituri din snooker ale lui Ronnie?

#11
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,338
  • Înscris: 31.08.2006

 addumi, on 15 august 2020 - 15:32, said:

Nu merge nicio varianta. Nici pe desk, nici pe telefon. Asta este. Inca un motiv in plus sa reziliez cu acesti nepotriviti.

   Am testat, si pe telefon merge perfect cu aplicatia in Android. Nu inteleg de ce nu merge la tine.

#12
spinname

spinname

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,550
  • Înscris: 01.08.2011

 crt82sil, on 15 august 2020 - 15:34, said:

Cei ce au vazut ultima parte a semifinalei, ce parere aveti de ultimele lovituri din snooker ale lui Ronnie?

Foarte caracteristice poreclei lui "Racheta". De mult nu l-am mai văzut jucând asa riscant. Pana la urma asta e clasicul Ronnie.

#13
Manasu

Manasu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,893
  • Înscris: 25.12.2016
6-2 pentru Ronnie dupa prima sesiune. Sper ca diseara Kyren sa intre si el in paine mai serios, sa nu se rupa finala inca din prima zi.

#14
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,338
  • Înscris: 31.08.2006
Ma asteptam la mai mult spectacol in prima sesiune, dar poate se mai incinge jocul in sesiunile urmatoare.

#15
Gaby_M

Gaby_M

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,686
  • Înscris: 29.04.2014

 spinname, on 15 august 2020 - 15:58, said:

Foarte caracteristice poreclei lui "Racheta". De mult nu l-am mai văzut jucând asa riscant. Pana la urma asta e clasicul Ronnie.
Nu sint fanul lui, dar cred ca poate sa fie considerat cel mai bun jucator din toate timpurile.


#16
Manasu

Manasu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,893
  • Înscris: 25.12.2016
Ronnie l-a martelat azi pe Kyren Wilson, si conduce cu 17-8. E decis titlul. Sesiunea de seara e o formalitate.
Kyren n-a reusit sa se agate de Ronnie, sansa lui a fost in sesiunea de aseara, cand Ronnie era obosit, iritat, jocul nu-i mergea. Daca ar fi putut sa stranga scorul aseara, poate azi ar fi avut o mica sansa, punandu-l pe Ronnie sub presiune. Ce-i drept, putini jucatori reusesc sa-l puna pe Ronnie sub presiune...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate